„Samsung Galaxy J5“ (2017) apžvalga – naujas „Samsung“ vidutinės klasės modelis

Visi išmanieji telefonai, pažymėti „Galaxy“ etikete, yra milijono dolerių pardavimo sinonimai. Toks yra atvejis „Samsung Galaxy J5“ (2017 m.), Pietų Korėjos bendrovės statymas už prieinamiausią vidutinę kainą. Ne viskas bus aukščiausios klasės aukščiausios klasės terminalai, tokie kaip „Galaxy S8“ ir kompanija... Pagrindinis klausimas: ar tikrai verta?

„Samsung Galaxy J5“ (2017 m.), 2 GB RAM ir „Exynos 7870 Octa Core“ su metaline apdaila analizė

2017 m. „Samsung Galaxy J5“ reikia pamatyti tokį, koks jis yra, alternatyva už gerą kainą tiems, kurie simpatizuoja prekės ženklui ir savo išmaniųjų telefonų kokybei, bet negali sau leisti palikti milijonieriaus tėvo naujausiame šios akimirkos flagmane.

Palyginus jį su kitais panašiai kainuojančiais vidutinės klasės terminalais, jis gali būti ne toks išbaigtas ar galingas, tačiau neabejotinai tai terminalas, kuris ateinančiais mėnesiais sukels daug karo.

Dizainas ir ekranas

Šis Samsung Galaxy J5 (2017) turi ekraną 5,2 colio HD Super AMOLED kurių pikselių tankis yra 282 pppp. 468 nitų ekranas, kuris ypač gerai atrodo patalpose, pasižymi plačia spalvų gama ir ryškumu.

Dizaino lygmenyje randame neabejotiną visų Samsung terminalų antspaudą. Fizinis pradžios mygtukas priekyje – su pirštų atspaudų skaitytuvo funkcija – su haptic mygtuku kiekvienoje pusėje ir kamera viršutinėje srityje. Kita vertus, korpusas pakeistas iš polikarbonato į naują lygų metalinį pjūvį kuris žada pasiūlyti labai gerą sukibimą. Elegantiškas telefonas su puikia apdaila, kaip galėtų būti kitaip.

Galia ir našumas

Kalbant apie našumą, viskas jau šiek tiek keičiasi. Viena vertus, mes turime procesorių Aštuonių branduolių „Exynos 7870“, veikiantis 1,6 GHz dažniu, su 2 GB RAM, Mali T-830 MP1 GPU ir 16 GB vidinės atminties plečiama SD kortele. Visa tai vadovaujant Android 7.1.

Kad galėtume įsivaizduoti, Exynos 7870 yra vidutinės klasės procesorius, sukurtas konkuruoti su Snapdragon 625. Šiuo atžvilgiu nėra ko prieštarauti ir jis puikiai atitinka tai, ko galime tikėtis iš geros vidutinės klasės. . Saugojimo vietą taip pat galima praplėsti SD, tačiau RAM atmintis tikrai atrodo kiek pritrūkusi 200 eurų kainuojančiam išmaniajam telefonui.

Naršydami, kalbėdami ir kt. problemų neturėsime, tačiau jei bandysime įdiegti tikrai sunkias programėles ar šiek tiek galingus žaidimus, galime pastebėti tam tikrų veikimo trūkumų. Antutu balas yra 45 710, ir, be kitų įdomių funkcijų, ji turi paslaugą Samsung debesis padaryti atsargines mūsų duomenų kopijas ir Saugus aplankas (saugus aplankas) failams ir aplankams užšifruoti.

Kamera ir baterija

Kalbant apie fotoaparatą, „Galaxy J5 (2017“) turi 13,0 MP galinis objektyvas su f / 1,7 diafragma, automatinis fokusavimas ir LED blykstė. Asmenukių srityje jis nenusileidžia ir pristato 13,0 MP priekinė kamera su f / 1,9 diafragma. Apskritai, tai fotoaparatas, kuris fotografuoja labai geras, tačiau, kaip ir dauguma vidutinės klasės išmaniųjų telefonų, kenčia prasto apšvietimo aplinkoje.

Dėl galios Samsung pasirinko 3000 mAh baterija su greitu įkrovimu. Tai telefonas, turintis mažos galios procesorių ir palyginti nedidelį ekraną, jei lygintume su dauguma šiandieninių išmaniųjų telefonų (beveik visi 5,5 colio įstrižainės).

Praktiniais tikslais tai reiškia didesnį savarankiškumą, kuris reiškia maždaug 6 valandas aktyvaus ekrano ir galiausiai priimtiną trukmę, kuri vargu ar paliks mus įstrigusias vidury dienos.

Kitos funkcijos

Kitas akcentas, kurio negalime ignoruoti, yra „Samsung Galaxy J5 (2017“) garsiakalbiai. Arba veikiau kalbėtojas. J5 garsas susilaukė puikių atsiliepimų dėl aukštos kokybės, gerų žemųjų ir aukštųjų dažnių bei aukso vertės ekvalaizerio. Geras garsas tiek per garsiakalbį, tiek per ausines.

Galiausiai nurodykite, kad tai telefonas, kuriame yra lizdas Dviguba SIM kortelė (nano + nano), LTE, WiFi, Bluetooth, NFC ir FM radijas. Jo matmenys yra 146,2 × 71,3 × 7,9 mm, o svoris - 160 gramų.

Kaina ir prieinamumas

„Samsung Galaxy J5 (2017)“ buvo parduodamas už maždaug 230 eurų, tačiau jau galima įsigyti „Amazon“ už šiek tiek daugiau nei 200 eurų, pakeisti apie 240 USD.

Apskritai, mes randame subalansuotą telefoną, be per daug chicha, bet nuoseklų, su gera baterija, tinkama kamera ir kai kuriomis naudingomis funkcijomis, pvz., NFC, kad galėtumėte pirkti tiesiogiai naudodami mobilųjį telefoną.

Jei ieškome galingesnės vidutinės klasės už tą pačią kainą, visada galime kreiptis į tokius prekės ženklus kaip „Vernee“, „UMIDIGI“, „Xiaomi“. ir tiek daug kitų. Tuo tarpu idealus telefonas Samsung mėgėjams, bėgantiems nuo siaubingų kainų flagmanų žudikai.

Amazon | Pirkite Samsung Galaxy J5 (2017)

Pastaba: tai yra Galaxy J5 (2017) kaina rašymo metu (2017 m. gruodžio 11 d.). Kaina vėliau gali skirtis.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės