Lenovo P8 (TAB 8 Plus), puiki alternatyva Amazon Fire HD 8

Ieškote kažko panašaus į Amazon Fire HD planšetinį kompiuterį, bet su šiek tiek daugiau raumenų? The Lenovo P8, taip pat žinomas kaip Lenovo TAB 8 Plus -Mano mama su mažais vardais- yra gera alternatyva. Jo kaina nėra labai didelė, o funkcionalumas, palyginti, yra svarbus žingsnis į priekį.

Lenovo P8 (TAB 8 Plus) apžvalgoje, pigus ir gana pilnas planšetinis kompiuteris sofai

Šiandienos apžvalgoje apžvelgėme „Lenovo P8“ (TAB 8 Plus), 8 colių Android planšetinis kompiuteris su daugiau nei kompetentinga technine įranga ir priimtina kaina, tokia, kuri sukuria gerbėjus. Mes pradėjome!

Dizainas ir ekranas

Šis „Lenovo P8“ turi talpinį ekraną 8 colių su 1920x1200p raiška (WUXGA). Lengva 320 g tabletė su grubiu plastikiniu nugarėlės apvalkalu. Tai yra pliusas, nes ne tik nepalieka žymių, bet ir gerai sukimba su įrenginiu.

Likusiam planšetinis kompiuteris su geru ekranu ir dizainu, atitinkančiu teisingą ir laukiamą. Nėra ko prieštarauti.

Jo matmenys yra 20,80 x 12,30 x 0,88 cm ir mikro USB prievadas, lizdas skirtas atminties kortelė ir ausinių įvestis 3,5 mm.

Galia ir našumas

Vienas iš patraukliausių „Lenovo TAB 8 Plus“ taškų yra jo techninė įranga. Viduje randame SoC Snapdragon 625 Octa Core veikia 2,0 GHz dažniu, GPU Adreno 506, 3 GB RAM ir 16 GB vidinės atminties išplečiamas. Visa tai „Android 6.0“ komanda. Jame taip pat yra „WiFi AC“ ir „Bluetooth 4.0“ ryšys.

Kaip ir „Fire HD“, neabejotinai turėsime naudoti SD kortelę, jei norime šiek tiek vietos tokiomis sąlygomis, bet kitu atveju susiduriame su efektyvia ir gero našumo planšete. Kokybiškas CPU ir RAM, pakankamai didelis, kad būtų galima lengvai naršyti, žaisti ir naudoti bet kurią programą iš „Google Play“ parduotuvės.

Tai nėra aukščiausios klasės planšetinis kompiuteris, tačiau 99% „Android“ programų to yra daugiau nei pakankamai, nes jis yra daug pranašesnis už „Amazon Fire HD Tablet“. Lyginamųjų testų metu jis gauna rezultatus 59398 Antutu ir 38020 kvadrante.

Kamera ir baterija

Kaip ir dauguma planšetinių kompiuterių, fotoaparatas yra grynai kosmetinis priedas. „Lenovo P8“ atveju tai reiškia, kad yra 8,0 MP galinė kamera ir 5,0 MP priekinė kamera.

Kalbant apie autonomiją, pateikiama daugiau nei tirpi 4250 mAh baterija.

Kaina ir prieinamumas

The „Lenovo P8“ (TAB 8 Plus) šiuo metu turi kaina 150,93 euro, pakeisti apie 182,03 USD GearBest. Kitose patikimose svetainėse, pvz AliExpress, šiuo metu parduodamas, galiu parsivežti namo 136,76 euro, apie 167,51 USD.

Trumpai tariant, mūsų laukia Android planšetinis kompiuteris, kurio kainos ir kokybės santykis yra labai geras. Kažkas brangesnis nei „Amazon Fire HD“ planšetinis kompiuteris, bet su daug geresne aparatūra. Idealiai tinka kaip pramogų įrenginys, skirtas naršyti internete, žiūrėti vaizdo įrašus tinkamame ekrane ir kartais žaisti žaidimą be veikimo problemų.

GearBest | Pirkite Lenovo P8

AliExpress | Pirkite Lenovo P8

Pastaba: Tai yra straipsnio rašymo metu (2018 m. vasario 19 d.) galimos kainos. Kaina vėliau gali skirtis. Nedvejodami pasitarkite su abiem alternatyvomis!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found