Kaip bendrinti failus tarp bet kurio jūsų namų įrenginio – „Happy Android“.

Žvaigždžių tema. JŪSŲ-KAIP-TU-DAROTE-ŽIŪRĖTI-FILMUS-SAVO-NAMUOSE. Tai visada iškyla į pirmą planą. Vieni pasakys, kad prie televizoriaus jungia USB, kiti – kad naudoja Raspberry, kiti – jungiantys savo Android įrenginį prie televizoriaus HDMI įvesties, Apple TV ir pan. Yra šimtai metodų ir kiekvienas, kuris atliko šiek tiek tyrimų, turi savo.

Kaip dalytis failais (vaizdo įrašais, vaizdais, muzika) tarp mūsų namų įrenginių

Štai kodėl šiandien mes ketiname dar šiek tiek praplėsti akiratį ir pabandysiu jums parodyti praktiškiausi būdai dalytis tiek daugialypės terpės failais, tiek bet kokio kito tipo failais (tekstas, PDF, ZIP, vykdomieji failai, žinau) yra vienas iš labiausiai paplitusių įrenginių, kuriuos galime turėti namuose.

1 - Failų bendrinimas tarp asmeninio kompiuterio

Dalijimasis dokumentais ir failais tarp 2 kompiuterių, nesvarbu, ar jie yra staliniai, ar nešiojamieji kompiuteriai, yra viena iš paprasčiausių užduočių, kurią galite atlikti be pernelyg didelio galvos skausmo. Jei norite bendrinti aplanką sistemoje „Windows 10“, tiesiog spustelėkite dešinįjį pelės klavišą ir pasirinkite „Pasidalink su“. Jei nesate tikri, su kuo norite bendrinti failus (atminkite, kad jie turi būti vietiniai vartotojai arba iš to paties tinklo), tereikia pasirinkti "Konkretūs vartotojai"Ir pasirinkite"Visi”.

Kai tai padarysite, galėsite pasiekti aplanką iš bet kurio kito kompiuterio, prijungto prie to paties tinklo. „Windows“ sistemoje paprastai yra piktograma „Grynasis"Įsikūręs Windows Explorer šone, iš kur galite pasiekti bendrinamą aplanką. Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip pasiekti bendrinamą aplanką iš kito kompiuterio, rekomenduočiau pažvelgti į šį įrašą, kuriame aš tai labai išsamiai paaiškinu: 5 būdai pasiekti tinklo išteklius.

Be to, yra ir kitų būdų dalytis failais tarp skirtingų kompiuterių, pvz sukurti nedidelį FTP serverį arba įkeliant failus į debesį, pvz., „Google“ diską ar „Dropbox“ (tai plačiau paaiškinu įrašo pabaigoje).

2- Failų bendrinimas tarp kompiuterio Mobiliojo telefono / planšetinio kompiuterio („Android“)

Failų perkėlimas tarp išmaniojo telefono / planšetinio kompiuterio ir kompiuterio yra dar lengvesnis. Čia yra keletas variantų, bet aš daugiausia pasilikčiau prie 3:

  • FX failų naršyklė: viena geriausių „Android“ failų tvarkyklių. Be įvairių savybių, jis leidžia mums pasiekti tinklo išteklius, kuriuos galėjome bendrinti savo kompiuteryje ir kituose įrenginiuose. Daugiau tokio tipo programų galite pamatyti įraše «10 geriausių „Android“ failų naršyklių«.
Atsisiųskite QR kodo FX File Explorer: failų tvarkyklę su privatumu Kūrėjas: NextApp, Inc. Kaina: Nemokamas
  • AirDroid: Jei turite neabejotinai perkelti failus iš savo išmaniojo telefono į kompiuterį ir atvirkščiai programa, kurią rekomenduočiau visiems, būtų „AirDroid“. . Tai ne tik leidžia pasiekti visus mobiliajame telefone esančius failus, bet ir telefono kontaktus, skambučių žurnalą ir programas. Perlas bet kuriam Android naudotojui.
Atsisiųskite QR kodą AirDroid: nuotolinė prieiga Kūrėjas: SAND STUDIO Kaina: Nemokama Sąsaja yra vienas didžiausių „AirDroid“ pranašumų
  • Komandos žiūrovas: Tai nuotolinio valdymo įrankis. Vienas iš klasikinių būdų prisijungti prie kompiuterio iš kito kompiuterio arba iš mūsų Android įrenginio. Viena iš naudingiausių Teamviewer funkcijų yra jo failų perdavimo funkcija, kuris veikia abiem kryptimis („Android PC“). Nepaprastai funkcionalus įrankis.
Atsisiųskite „TeamViewer“ QR kodą, skirtą nuotolinio valdymo pultui, kūrėjui: TeamViewer Kaina: Nemokama

3- Failų bendrinimas tarp kompiuterio televizijos

Kalbant apie televizorius, daugiausia norėsime dalytis vaizdo įrašais, taip pat vaizdais ir muzika. Jei neturime išmaniojo televizoriaus, kaštonų galime ieškoti įvairiais būdais:

  • Su televizoriumi: „TV Box“ yra lengviausias būdas dalytis failais tarp bet kurio namų įrenginio ir televizoriaus per „Wi-Fi“.. „TV Box“ – tai įrenginys, kuris mūsų „durną“ televizorių paverčia išmaniuoju televizoriumi su visais dėsniais. Pakanka prijungti TV Box prie mūsų televizoriaus HDMI įvesties ir galime mėgautis sistema Android viskas padaryta teisingai (daugybė programų, skirtų failams bendrinti arba serialams ir filmams žiūrėti srautiniu būdu ir pan.).
  • Per žaidimų konsolę: Konsolės, tokios kaip PS3, PS4 ar Xbox, siūlo DLNA suderinamumą, o tai reiškia, kad galime įdiegti tokias programas kaip PLEX iš PlayStation Store (arba Microsoft parduotuvės). Tokiu būdu mūsų žaidimų konsolė gali tapti savotišku „Chromecast“, į kurį tikrai patogiai galėsite siųsti turinį iš kompiuterio ar mobiliojo terminalo.
  • Avietinė: Kitas variantas yra naudoti Raspberry kaip medijos serverį ir HDMI kabeliu prijunkite jį prie televizoriaus. Raspberrys yra nedideli tabako pakelio dydžio kompiuteriai, kuriuos galima konfigūruoti tūkstančiui ir vienam tikslui. Vienas iš jų (ir labiausiai paplitęs) yra paversti jį vaizdo ir muzikos serveriu.

4- Failų bendrinimas tarp „Android TV“ įrenginio

Televizoriaus ir „Android“ planšetinio ar mobiliojo telefono ryšys taip pat gali būti atliekamas įvairiais būdais:

  • Jei turime išmanųjį televizorių: Dauguma išmaniųjų televizorių siūlo DLNA palaikymą arba turi integruotą „Chromecast“. Šiuo atveju pakanka, kad mobilusis telefonas ir televizorius būtų prijungti prie to paties Wi-Fi tinklo, kad galėtume siųsti failus ir peržiūrėti juos dideliame ekrane. Norėdami tai padaryti, pakanka pasidalinti mus dominančiu vaizdo ar garso įrašu arba galime įdiegti vieną iš jų savo „Android“ DLNA failų bendrinimo programos.
  • Jei neturime išmaniojo televizoriaus: Šiuo atveju turėsite išsiaiškinti šiek tiek daugiau. Galime nusipirkti „Chromecast“, kad televizorius galėtų priimti turinį per „Wi-Fi“, arba naudoti „Android TV Box“ ar net prijungti telefoną prie televizoriaus tiesiogiai kabeliu. Daugiau informacijos rasite įraše «Kaip prijungti „Android“ telefoną prie televizoriaus: 7 veikiantys būdai«.

5- Failų bendrinimas naudojant „Shareport“.

Jau keletą metų WiFi stiprintuvai/retransliatoriai dažniausiai atneša nedidelį papildymą, tai yra galimybė namuose susikurti nedidelį debesėlį prijungus atminties įrenginį per USB. Mano atveju, prieš keletą metų nusipirkau „D-Link Mobile Companion“. Man reikėjo sustiprinti „WiFi“ signalą svetainėje ir pagalvojau, kad galėčiau naudoti tokį žaislą. Nebuvo ir taip brangu (apie 60 eurų), tad pabandžiau laimę. Šiai dienai ir po ilgų valandų (kelis kartus) plaukų traukimo dar neatėjo laikas, kai man pavyko tai padaryti. Vykdyti veikia (o jei nematote žmonių nuomonė apie „Amazon“. ), bet jis su manimi nesusitvarko... Jei kas nori isbandyti laimę padovanosiu uz puse kainos... XD

D-Link: Aš tave myliu ir nekenčiu vienodai

6- Failų bendrinimas „Google“ diske / „Dropbox“ / viename diske

Palieku pabaigai tai, kas tikriausiai yra lengviausias ir intuityviausias failų bendrinimo būdas: internetinės debesies paslaugos. Šių paslaugų pranašumas yra tas, kad jas galite pasiekti internetu (nebūtina būti prisijungus prie to paties tinklo) ir kad jomis labai paprasta naudotis. Minusas: informacijos saugumas.

Tai nereiškia, kad prarasite failus, bet jūs turite tai aiškiai suprasti jūsų duomenų konfidencialumą Jis gali būti ne toks stiprus, kaip manote. Jei reiktų rinktis kurią nors iš šių saugojimo paslaugų, tikrai rinkčiausi Google diską, nes tereikia turėti Gmail paskyrą ir iš ten viskas daroma.

Galite pasiekti iš naršyklės, galite kopijuoti ir perkelti failus tiesiog juos vilkdami Taip pat yra teksto rengyklė, vaizdai ir daugiau, kad galėtumėte keisti failus, kuriuos įkeliate internetu. Kita vertus, „Dropbox“ turi ne itin intuityvų sinchronizavimą ir dažniausiai sukelia problemų su mūsų tinklo vartotoju, jei dirbame su įmonės komandomis (sakau tai iš savo patirties).

Jūs man pasakysite, kad tai lengviau nei vilkti ir atsisiųsti failus iš bet kurios pasaulio vietos (žinoma, naudojant interneto ryšį)

Kaip matote, kad jūsų žinioje yra daugybė įrenginių, programų ir mechanizmų, leidžiančių atkurti arba perkelti failus iš vieno „išmaniojo“ įrenginio į kitą. Tai yra tie, kuriuos dažniausiai naudoju ir žinau, bet yra daug daugiau. Ar žinote kitų, kurie to verti?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found