„Windscribe“ VPN: 50 GB nemokama visam gyvenimui ribotą laiką!

„Windscribe“ yra VPN paslauga, leidžianti prisijungti ir privačiai naršyti internete. Naudinga siekiant išvengti regioninių tam tikro daugialypės terpės turinio blokų arba užmaskuoti mūsų IP ir užtikrinti didesnį saugumą internete. Šiandien atnešu jums nuolaidų kuponą, su kuriuo galime gauti nemokama Windscribe prenumerata su 50 GB per mėnesį.

Viskas, ką turime padaryti, tai susikurti paskyrą, kad galėtume naudotis programa, nereikia įvesti jokių mokėjimo duomenų, Paypal, kortelės ar nieko. Prenumerata galioja visam gyvenimui ir nėra automatinio atnaujinimo ar perėjimo prie jokio papildomo plano.

Windscribe, saugi VPN paslauga, kuri neišsaugo žurnalų ir su gera vartotojo sąsaja

„Windscribe“ turi apie 534 serverių tinklą 100 miestų 52 šalyse. Tai, kuo įmonė didžiuojasi, nes kai kurie VPN dažnai apgaudinėja savo serverius suklastotais IP ir WHOIS adresais. Šia prasme „Windscribe“ didžiuojasi turėdama fizinius serverius.

Kalbant apie saugumą, jis naudoja protokolą 256 bitų AES šifravimas ir 4 096 bitų RSA raktas. „Windscribe“ turi VPN klientą, skirtą staliniams kompiuteriams („Windows“, „Linux“, „Mac“), plėtinį naršyklėms („Chrome“, „Firefox“ ir „Opera“) ir programą, skirtą „Android“ ir „iOS“.

Reklamos kredito kodas, kad gautumėte 50 GB per mėnesį nemokamai

Reklamos kredito kodas, skirtas nemokamai gauti 50 GB visam gyvenimui, yra toks: KOMPIUTERIS

Norėdami jį išpirkti, tiesiog turime sukurti paskyrą atlikdami šiuos veiksmus:

  • Mes patenkame į oficialią „Windscribe“ svetainę.
  • Mes ketiname "Prisijungti -> Registruotis"Norėdami sukurti naują paskyrą.

  • Įvedame vartotojo vardą, slaptažodį ir el. pašto adresą. Pastaba: formoje nurodyta, kad el. laiškas yra „neprivalomas“, tačiau tiesa ta, kad registraciją patvirtinti privaloma.

  • Spustelėkite "Turite kuponą?"Ir mes pristatome minėtą kuponą" KOMPUTERIS "(be kabučių).
  • Galiausiai paspaudžiame "Sukurti nemokamą paskyrą”.

Šiuo metu viskas, ką turime padaryti, yra patvirtinti išleidimą paštu, kurį Windscribe atsiųs mums į pašto dėžutę.

Dabar, jei įvesime savo „Windscribe“ profilį, galime patikrinti, ar kuponas buvo pritaikytas ir ar turime 50 GB nemokamo mėnesio suvartojimo.

Galiausiai, tereikia atsisiųsti VPN klientą kompiuteriams ar mobiliesiems įrenginiams ir suaktyvinti VPN tunelį viename iš „Windscribe“ serverių. Taip pat turėsime galimybę prisijungti prie daugiausiai 10 skirtingų vietų: Jungtinės Valstijos, Kanada, Jungtinė Karalystė, Honkongas, Prancūzija, Vokietija, Olandija, Šveicarija, Norvegija ir Rumunija.

Kad būtų nemokamas pratęstas ir neribotos trukmės planas, tiesa ta, kad tai yra geriausia, ką galime rasti šiandien.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found