10 geriausių nemokamų 2018 m. „Android“ žaidimų – „The Happy Android“.

Jie sako, kad geriausi dalykai gyvenime nekainuoja pinigų. Nors paprastai mokėdami už paslaugą ar prekę tikimės tam tikros kokybės, tai nereiškia, kad nemokamas būtinai turi būti blogas. Kita vertus! „Android“ tai yra kažkas, kas įvykdyta iki galo. „Google Play“ parduotuvėje yra labai gerų nemokamų žaidimų, o šiandien apžvelgsime keletą iškiliausių.

Nors daugelyje šių pavadinimų yra skelbimų ir pirkinių programoje siekiant pelno, taip. Laimei, visi žaidimai, kuriuos matysime žemiau, yra 100% malonūs, bet kuriuo metu nekrapštydami kišenių ir nepirkdami žaidime.

Geriausi nemokami 2018 m. žaidimai, skirti „Android“ mobiliesiems telefonams

Tokį sąrašą sudaryti niekada nėra lengva. Ypač tokiais atvejais, kai pasiūla tokia didelė, kad net nežinai nuo ko pradėti. Dėl šios priežasties mes stengėmės įtraukti -geriausius- įvairių žanrų ir temų žaidimus ir kad kiekvienas iš jų liktų su tuo, kas jiems labiausiai patinka...

Ksolano kardas

Ksolano kardas yra kardo ir raganavimo platformos žaidėjas nuostabiu pikselių meno stiliumi. Turėsime valdyti Xolaną, kol šokinsime ir galingu kardu žudysime įvairius 90-ųjų priešus. Visa tai su galutiniais viršininkais, kurie kai kuriais atvejais privers mus prakaituoti.

Žaidimas spindi dėl puikaus lygio dizaino su kruopščiai išdėstytais priešais, paslaptimis, spąstais ir šuoliais. Vienintelis „bet“, kurį galime įtraukti į „Sword of Xolan“, yra tai, kad nėra progresuojančių sunkumų, nes jis yra toks pat sunkus (arba lengvas) nuo žaidimo pradžios iki pabaigos. Bet kokiu atveju labai rekomenduojamas pavadinimas.

Atsisiųsti QR kodo kardą Xolan Kūrėjas: Alper Sarıkaya Kaina: Nemokama

PUBG mobilusis

„Playerunknown's Battlegrounds“ neseniai pasirodė „Android“ versijoje. Tačiau taip jau yra vienas populiariausių šaudyklių, skirtų „Android“.. Jei vis dar nežinote PUBG, tai yra 100 žaidėjų mūšis, esantis mažoje saloje.

Žaidėjai gali rinkti ginklus, daiktus ir transporto priemones, kai žudo kitus priešininkus, o sala tampa vis mažesnė ir mažesnė (taigi žaidimai netrunka per ilgai). Vienas iš 2 žanro didžiųjų kartu su Fortnite.

Atsisiųskite QR kodą PUBG MOBILE – NEW ERA Kūrėjas: Tencent Games Kaina: Nemokama

Asfaltas 9: legendos

Naujausias geriausiai žinomos lenktynių arkados, skirtos „Android“, leidimas. Pašėlęs žaidimas, kuriame galime vairuoti sportinius „Ferrari“, „Porsche“, „Lamborghini“ ir daugelio kitų žinomų prekių ženklų automobilius.

Jame yra daugiau nei 50 automobilių ir 800 renginių. Žaidimas labiau mėgsta linksmybes, o ne gryną tikroviškumą, suteikia puikią arkadinę patirtį su nitros, 360 laipsnių apsisukimais, gedimais ir konsolės lygio grafika.

Atsisiųskite QR kodo Asphalt 9: Legends - New Racing Game 2020 Kūrėjas: Gameloft SE Kaina: Nemokamas Taip, jis taip pat turi internetinį kelių žaidėjų režimą.

Alto odisėja

„Alto's Adventure“ tęsinys išlaiko savo pirmtako paprastumą ir grožį, pridėdamas naujų elementų, kad pagerintų jo žaidimą. Begalinis bėgikas, kuriuo keliausime per dykumas smėliavimas, lydimas gražaus garso takelio. Rekomenduojama žaisti su ausinėmis.

Tai vienas iš tų pavadinimų, kurie jus žavi dėl savo rinkinio grožio ir žaidimų patirties. „Alto's Odissey“ yra nemokama, tačiau jame yra skelbimų, kuriuos galime pašalinti pirkdami programoje.

Atsisiųskite QR kodą Alto's Odyssey Kūrėjas: Noodlecake Studios Inc Kaina: Nemokamas

Laisvė

„Doom“ buvo pirmojo asmens šaudyklės pionierius. Laisvė, būtent 100 % nemokamas šio klasikinio kompiuterio prievadas, su kai kuriais pakeitimais ir naujais lygiais, kad būtų išvengta autorių teisių problemų.

Žaidimas taip pat leidžia įkelti originalaus Doom WAD failus, jei tai, ko mes ieškome, yra pati klasikinė patirtis. Geriausia tai, kad tai veikia ir su panašiais žaidimais, kuriuose naudojamas tas pats variklis, pvz., Heretic, Hexen ar Strife.

Parsisiųsti QR kodą Freedoom Kūrėjas: mkrupczak3 Kaina: Nemokama

Kryžminis kelias

Tikrai sėkmingas žaidimas, kuriame įlipame į retro pikselių viščiuko (arba dinozauro, pingvino ir t.t. iki 100 skirtingų personažų) batus ir bandome įveikti visas mūsų kelyje esančias kliūtis. Ar prisimeni mitinį 80-ųjų varliuką? Idėja iš esmės ta pati.

Be to, kad tai puikus žaidimas neprisijungus, jis taip pat turi kelių žaidėjų režimą, jis suderinamas su „Android TV“ ir, žinoma, yra nemokamas. Jis turi pirkinių žaidime, tačiau jie yra tik kosmetiniai, todėl galime išleisti visą pavadinimą neišleisdami nė euro.

Atsisiųskite QR kodą Crossy Road Kūrėjas: HIPSTER WHALE Kaina: Nemokama

Hearthstone: „Warcraft“ herojai

Neabejotinai vienas geriausių nemokamų „Android“ žaidimų. Gerai žinomas „Blizzard Entertainmet“ pavadinimas yra kortų dvikovos tipo žaidimas, panašus į kitus šio žanro klasikus, tokius kaip „Magic: The Gathering“.

Reikalas tas, kad susikurkite savo kortų kaladę, kad galėtumėte žaisti prieš kitus žaidėjus, nors mes taip pat galime kovoti su kitais robotais, kad galėtume treniruotis. „Blizzard“ paprastai reguliariai išleidžia naujas korteles ir atnaujina, o tai būtina, kad geras kortų žaidimas nepatektų į nuobodulį ar monotoniją. Be to, tą pačią paskyrą galime naudoti prisijungdami tiek kompiuteryje, tiek mobiliajame telefone.

Atsisiųskite QR kodą Hearthstone Kūrėjas: Blizzard Entertainment, Inc. Kaina: Nemokama

Plague Inc.

Ar kada nors galvojote sukurti virusą, kuris išnaikintų žmoniją? Na, būtent apie tai ir yra Plague Inc.. Turime pasirinkti iš 12 mirtinų virusų tipų, kad užkrėstume gyventojus, bet taip, žaidimas turi dirbtinį intelektą, kuris bet kokia kaina stengsis jo išvengti, todėl tai darosi vis sunkiau. mums.

Šis strateginis žaidimas yra toks tikroviškas kad kūrėjai buvo pakviesti skaityti pranešimą CDC (ligų kontrolės ir prevencijos centruose). Kitoks pasiūlymas, kurį verta išbandyti.

Atsisiųskite QR kodo Plague Inc. Kūrėjas: Miniclip.com Kaina: Nemokama

Skyforce perkrautas

Vienas iš geriausiai pagamintų „Marso žudikų“ kurias galime rasti mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Ir tai taip pat nemokama. Jei mums patinka šis klasikinis arkadinis žanras, negalime ignoruoti Sky Force Reloaded (žaidimo, apie kurį, beje, mes jau kalbėjome plačiau KITAS ĮRAŠAS).

Kaip ir kiti „Sky Force“ sagos pavadinimai, jis turi puikią grafiką, išlaikantį senosios mokyklos žanro dvasią, taip pat valandų valandas linksmybių.

Atsisiųskite QR kodą Sky Force Reloaded Developer: Infinite Dreams Kaina: Nemokama

Clash Royal

Sąrašą užbaigiame „Clash Royale“ – tų pačių populiaraus Clash of Clans kūrėjų žaidimu. Tai MOBA, orientuota į bokštų gynybą tikrai sukelia priklausomybę.

Žaidime „Clash Royale“ kovojame internete su kitais žaidėjais, o mūsų tikslas yra nugriauti 3 mūsų priešo bokštus, kol jis to nepadarys su mumis. Žaidimas, kuriame vyrauja teisingas išteklių naudojimas ir strategija.

Atsisiųskite QR kodą Clash Royale Kūrėjas: Supercell Kaina: Nemokama

Specialūs paminėjimai

Taip pat nepamiršome rekomenduoti kitų nemokamų „Android“ pavadinimų, kurie tikrai to verti:

  • Pikselių požemis
  • „Final Fantasy Brave Exvius“.
  • Haris Poteris: Hogvartso paslaptis
  • HQ smulkmenos
  • Pokemon eina
  • Svetimi dalykai
  • Ugnies emblemų herojai
  • NOVA palikimas
  • EA sporto žaidimai

Jei turite kokių nors rekomendacijų, nedvejodami eikite į komentarų sritį ir pasidalykite savo mėgstamiausiu visų laikų nemokamu „Android“ žaidimu.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found