Kaip nustatyti PS4 valdiklį „Android“ įrenginyje

Neseniai atnaujinau „Android TV Box“ ir pradėjau testuoti keletą emuliatorių, skirtų senesnėms 8 ir 16 bitų konsolėms. Nors tokio tipo žaidimams idealiai tinka retro valdikliai arba žaidimų pultai, tiesa ta, kad juos taip pat galima naudoti PS4 Dual Shock valdiklis, skirtas žaisti tiesiogiai „Android“. tarsi tai būtų naudojamas „Bluetooth“ valdiklis.

Šiandienos pamokoje apžvelgsime nuotolinio valdymo pulto konfigūravimo procesą Playstation 4 „Android“ įrenginyje, pvz., „TV Box“, planšetiniame kompiuteryje ar paprastame išmaniajame telefone.

Kaip žingsnis po žingsnio sinchronizuoti „Dual Shock“ PS4 sistemoje „Android“.

Jei jau sinchronizavote „Dual Shock“ savo PS4 „Windows“ asmeniniame kompiuteryje - O jei ne, pažiūrėk šis kitas įrašas- Tikrai galite susidaryti supratimą apie dinamiką, kurią mes seksime toliau.

  • Paspauskite PS mygtuką ir "Palyginti"PS4 valdiklyje vienu metu kelias sekundes, kol užsidegs mirksinti balta lemputė.
  • „Android“ įrenginyje suaktyvinkite „Bluetooth“ ryšį. Pamatysite, kaip naujas belaidis įrenginys tipo "Belaidis valdiklis“. Tai dvigubas spektaklio šokas!
  • spustelėkite "Belaidis valdiklis"Norėdami susieti.
  • Tada gali pasirodyti pranešimas, kuriame prašoma nuorodos kodo. Nebūtina nurodyti jokio skaitmeninio kodo, tiesiog spustelėkite „Nuoroda“.
  • Kai sinchronizuosime, pamatysime, kaipBelaidis valdiklis„Pasirodo būsenoje“Prisijungta„Ir mes galime jį naudoti norėdami naršyti „Android“ paleidimo priemonėje ir žaisti bet kokį žaidimą, suderinamą su „Android“ žaidimų pulteliais.

PS4 valdiklio nustatymas „Android TV Box“.

Kai kuriose TV dėžutėse, nors procesas yra praktiškai identiškas, kai kuriuose taškuose jis skiriasi. Daugelis televizorių turi greitos prieigos meniu, leidžiantį prijungti „Bluetooth“ įrenginius iš šoninės juostos (“Nuotolinio valdymo pultas ir priedai” –> “Pridėkite priedą”).

Kilus keletui problemų sinchronizuojant valdiklį iš šios šoninės juostos, mano rekomendacija yra eiti į TV Box nustatymus, o iš ten „Bluetooth“ nustatymuose pabandykite jį tiesiogiai susieti. Nežinau kodėl, bet kaip bebūtų keista, jis veikia daug geriau.

Ši šoninė juosta yra velnias.

Kyla problemų sinchronizuojant „Dual Shock“?

Iš to, ką galėjau patikrinti, kai kurios TV dėžutės nenori sinchronizuoti PS4 valdiklio. Neatsižvelgiant į tai, kad originalios „Dual Shock“ kopijos paprastai sukelia pakankamai problemų šiuo atžvilgiu, atrodo, kad kai kurios televizoriaus dėžutės yra tiesiog nesuderinamos ir kiekvieną kartą bandant susieti atsiranda poravimo klaidų.

Tokiu atveju paprastai reikia padaryti gerą alternatyvą žaidimų pultelis, suderinamas su Android. Jų kaina paprastai neviršija 30 eurų – apie 35/40 USD – ir jie paprastai pasižymi išskirtiniu pasirodymu.

Jei ketiname žaisti retro žaidimus, vienas geriausių „Bluetooth“ valdiklių, suderinamų su „Android“, yra NES 30 Pro iš 8Bitdo-Aš naudoju jį kurį laiką ir tai yra vienas geriausių iki šiol bandytų. Kitas labai populiarus valdiklis su visiškai kitokia estetika yra Mars Gaming MGP1, bendruomenė įvertino labai teigiamai.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found