Kaip išvalyti „Netflix“ istoriją (visiškai arba iš dalies) – laimingas „Android“.

¿„Netflix“ istoriją galima ištrinti? Teigiamai! Jei platformą užsiprenumeravote neilgai, galbūt to dar nesupratote, tačiau peržiūrų istorija gali būti problema. Ir ne tik todėl, kad kalbant apie audiovizualines pramogas „išduodame“ ​​daug informacijos apie savo asmeninį skonį.

Istorija yra vienas iš įrankių, kuriais „Netflix“ siūlo mums savo garsiąsias „rekomendacijas“, o kartais tiesa ta, kad jos nė iš tolo nėra. Tiesą sakant, kai kurie iš šių pasiūlymų tampa absurdiški dėl pasiūlymo siurrealizmo. Šiuo atveju galbūt norėtume padaryti švarų lapą šiuo klausimu, ir tai tik pasiekiama žiūrėjimo istorijos ištrynimas.

Kaip visiškai išvalyti „Netflix“ peržiūros istoriją

Jei taip pat dalijamės savo „Netflix“ paskyra su kitais žmonėmis, rizikuojame, kad jie įeis į mūsų profilį ir apkalbinės. Kartais žmonėms gėda prisipažinti, kad jiems patinka Adamo Sandlerio filmai arba kad juos užkabina tokie serialai kaip didingi.Nuotykių metas„Arba daugybė korėjiečių drama. Jokiu problemu!

Jei norite ištrinti „Netflix“ profilio naršymo istoriją, naudokite Android, iPhone arba SmartTV, tiesiog turime atlikti šiuos veiksmus.

  • Įvedame savo „Netflix“ paskyros nustatymus (ČIA).
  • Slenkame į "Mano profilis"Ir spustelėkite"Peržiūros veikla“. Jei norime ištrinti kito profilio istoriją, galime ją pasirinkti iš "Tvarkyti profilius”.

  • Nusileidžiame į puslapio apačią. Čia rasime mygtuką, kuris sako „Viską paslėpti“. Paspaudžiame jį ir priimame tolesnį įspėjimo pranešimą.

„Netflix“ istorijos išvalymas vadinamas „Slėpti veiklą“. Nežinome, ar platforma iš tikrųjų pašalina šiuos duomenis iš savo serverių – dėl joms suteikto pavadinimo taip neatrodo – bet praktiniais tikslais vartotojui rezultatas yra toks pat. Visiškas mūsų žiūrėjimo ir žiūrėjimo istorijos ištrynimas.

Tai reiškia, kad pasiūlymo žymeklis bus nustatytas iš naujo. Tokiu būdu naujos rekomendacijos bus pagrįstos serialais, filmais ir programomis, kurias matome nuo tos akimirkos.

Įspėjimas: „Netflix“ neleidžia ištrinti žiūrėjimo veiklos iš „KIDS“ ar vaikų profilių.

Kaip ištrinti konkrečias serijas ar filmus iš „Netflix“ istorijos

Kai kuriais atvejais visiškas istorijos ištrynimas gali būti pernelyg drastiška priemonė. Galbūt mes tiesiog norime ištrinti konkretų pavadinimą ir toliau gauti rekomendacijų remiantis mūsų vizualizacijomis. Dienos pabaigoje visi matėme serialą ar filmą, kurį žmonijos labui norėtume išbraukti ne tik iš savo istorijos, bet ir iš paties „Netflix“ katalogo.

  • Norėdami ištrinti konkretų pavadinimą iš istorijos, tereikia slinkti iki jo ir spustelėti piktogramą, kurioje yra apskritimas su įstriža linija.

Svarbu, kad būtume tikri, ką darysime, nes tokiu atveju įspėjamasis pranešimas nepasirodo. Be to, tai veiksmas, kurio negalima atšaukti, tad nepasiklyskite!

Ištrynus pasirodys toks pranešimas, nurodantis, kad per 24 valandas pasirinktas pavadinimas nebebus rodomas kaip jau matytas pavadinimas ir vėl nebus įtrauktas į rekomendacijas.

Jei tai kelių skyrių serija, galime ištrinti juos visus iš karto spustelėdami «Slėpti seriją«.

Elemento ištrynimo iš istorijos pasekmės

Kaip komentavome ankstesnėje pastraipoje, jei ištrinsime serialą, filmą ar dokumentinį filmą iš „Netflix“ istorijos, jis vėl nebus įtrauktas į pasiūlymus. Nuo tos akimirkos nematysime ir panašių serialų ar filmų rekomendacijų. Ir galiausiai, skyrių, kuriuos matėme ir kurių nematėme, valdymas, be pozicijos kiekvieno iš jų atkūrime, taip pat bus atstatytas į nulį.

Žinoma, visiškas ištrynimas yra tai, kas geriausiai veikia, jei norime iš naujo nustatyti arba pakartotinai panaudoti profilį, kad juo pasinaudotų kažkas kitas. Jei vienintelis dalykas, kurio mes norime, yra ištrinti keistą kaltės malonumą, tada geriausia atlikti atrankinį trynimą.

Jei šis įrašas jums pasirodė įdomus, ČIA „Netflix“ galite rasti kitų gražių įrašų. Dėkojame, kad likote iki galo!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found