Atraskite interaktyvią fantastiką „Android“ su „Madrid Zombie“.

Pakeliaukime keletą metų į praeitį. Keliaukime į tuos laikus, kai vaizdo žaidimai ką tik buvo atradę 8 bitų ir mums reikėjo daugiau nei geros grafikos, kad įsitrauktume į istoriją. Mes kalbame apie 80-ųjų pabaigą, kur vaizduotė ir įdomi prielaida buvo kareivinių karaliai ir vienintelis greitas veiksmas, kurį galėjome pamatyti savo ekranuose, buvo Van Damme'o ir Steveno Seagalo filmai. Būtent šiais metais tarp jaunimo pradeda triumfuoti vaidmenų žaidimai ir panašūs pramoginiai produktai. Ar prisimeni knygasPasirinkite savo nuotykį”?

Pasirinkite savo nuotykį Tai buvo knygų, skirtų nepilnamečiams, serija tiriamoji hiperfikcija, taip pat vadinama "žaidimų knyga“. Šioje romanų serijoje skaitytojas galėjo įsikišti į pasakojimą priimdamas sprendimus, kurie turėjo įtakos istorijos ateičiai. Vienu metu knygos veikėjas buvo kryžkelėje ir mes turėjome nuspręsti, kas bus toliau.

„Daktaras Drake'as traukinio vagone susiduria su įtartinu vaikinu. Atrodo, kad kažkas slepia. Jei norite, kad Drake'as persekiotų įtariamąjį, atsiverskite 34 puslapį. Jei norite, kad Dreikas liktų savo kajutėje, atsiverskite 62 puslapį.

Taigi, skaitytojas aktyviai dalyvavo istorijos eigoje, ir tai suteikė daug daugiau įspūdžių skaitymui. Jei nepriimsite teisingo sprendimo, pagrindinis veikėjas gali mirti!

„Madrid Zombi“, tiriamoji hiperfiction, skirta „Android“.

Žaidimas „Madrid Zombie“ perkelia tą pačią patirtį „Pasirink savo nuotykius“ į mūsų mobiliuosius įrenginius. Sukurta FicciónInteractiva.com , Madrido zombis tai savotiškas internetinis romanas kuriame atsidursime žmogaus, kuris tiesiogiai patiria infekciją ir vėliau visų Madrido miesto gyventojų zombiavimą, kailį. Priklausomai nuo sprendimų, kuriuos priimame svarbiausiomis akimirkomis, romanas pajudės viena ar kita kryptimi.

Atsisiųskite QR kodą Madrid Zombi Kūrėjas: FicciónInteractiva.com Kaina: Nemokama

Grafika

Madrido zombis yra pilnavertis romanas, todėl 99% to, kas rodoma ekrane, yra parašytas tekstas. Galbūt šia prasme jį būtų galima kaltinti, kad nepasirinko kiek labiau stilizuoto šrifto, tačiau reikia pripažinti, kad šis šriftas panašus į Times New Roman Tai suteikia retro įspūdį, kuris taip pat nėra blogas.

Garsas

Garsas istorijoje yra nepaprastai svarbus ir padeda sukurti atmosferą, kurios kitaip būtų neįmanoma pasiekti. Visiškai rekomenduojama, net beveik būtina, žaisti Madrido Zombi su geromis ausinėmis.

Žaidimo eiga

Nors tai vis dar vaidmenų žaidimas, mes arčiau romano nei žaidimo kaip tokio. Pati mechanika tikrai paprasta: mėgaukitės kiekvienu skaitymo skyriumi, kol atsiduriame kryžkelėje, kurioje turėsime priimti vieną iš mums pateiktų sprendimų.

Žaidimo pradžioje turime įvesti tokius duomenis kaip mūsų vardas, partnerio vardas ir pan., kurie kartu su žaidimo garso takeliu padės mums pasinerti taip, kaip dar nebuvo tokio tipo romanuose.

Per visą pasakojimą rasime ir smulkių interaktyvių detalių, visiškai priklausomas nuo istorijos pasakojimo.

Bendras įvertinimas

Madrido zombis – patraukli istorija, kuri ypač patiks tipiškų knygų mėgėjams. Pasirinkite savo nuotykį, dėka šito mažas posūkis, kuris nuskaitomas iš mobiliojo įrenginio. Istorija dar nesibaigė ir periodiškai atnaujinama naujais skyriais. Šiuo metu jame yra 1108 unikalūs puslapiai ir 7 epizodai bei daug, daug zombių.

Tiems, kurie vis dar nesiryžta išbandyti šios programos, galiu pasakyti tik tiek, kad iki šiol ji turi aukščiausią mano matytą programos „Google Play“ įvertinimą. 4.9/5. Visiškai rekomenduojama tiems, kurie ieško kitokio ir linksmo skaitymo.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found