Kaip įdiegti Android ROM naudojant ADB Sideload

Paprastai, kai galvojame apie ROM įdiegimą, dažniausiai pasirenkame 2 alternatyvas. Arba naudojame pasirinktinį atkūrimą, pvz., TWRP, arba paleidžiame kelias greito įkrovimo komandas iš kompiuterio. Didelis skirtumas tarp vieno ir kito yra tas, kad vienu atveju viską galime daryti tiesiai iš telefono, o kitu reikia kompiuterio. Nepaisant to, yra trečias būdas įdiegti ROM oficialiai arba tinkinta „Android“ įrenginyje. Yra pavadintas ADB Sideload.

ADB Sideload turi keletą pranašumų, palyginti su 2 ankstesniais metodais.

  • Nors mums reikės kompiuterio, tam nereikia įvesti jokių „delikačių“ komandų serijos.
  • Tai diegimo būdas kuri nenaudoja vidinės telefono atminties.

Tai puikiai tinka sprendžiant sumūrytus telefono dėklus. Puikiai tinka darbui situacijose, kai vidinė įrenginio atmintis nepasiekiama ir galime įvesti tik savo asmeninį atkūrimą.

Kas tiksliai yra ADB Sideload?

Sideload yra funkcija, kuri yra įdiegta ADB komandų pakete ir skirta perkelti failus iš kompiuterio į mobilųjį telefoną. Jis daugiausia naudojamas atkurti gamyklinį išmaniojo telefono vaizdą kritiniu atveju.

Kaip iš kompiuterio įdiegti ROM su ADB Sideload su TWRP

Norėdami įdiegti „Android“ ROM naudodami ADB Sideload, turime atitikti keletą reikalavimų:

  • Įdiekite TWRP tinkintą atkūrimą mobiliajame įrenginyje.
  • Kompiuteris su tinkamai įdiegtomis telefono ir ADB tvarkyklėmis.

Dabar, kai turime viską, pažiūrėkime, kaip būtų įdiegtas ROM. Kaip matote, jis neturi paslapties ir yra tikrai praktiškas:

  • Mes prijungiame telefoną prie kompiuterio per USB.
  • Iš naujo paleidžiame „Android“ įrenginį atkūrimo režimu.
  • Per TWRP mes ketiname „Išplėstinė -> ADB Sideload"Ir spustelėkite"Braukite, kad paleistumėte šoninį įkėlimą”.

  • Galiausiai atidarome komandų langą arba Powershell sistemoje Windows (Shift + dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite -> Atidarykite PowerShell langą čia) ir parašykite:adb sideload“(Be kabučių ir dar nepaspaudus „Enter“). Tada nutempiame ZIP failą, kuriame yra ROM, į MS-DOS langą ir paspauskite enter.

Taip pat galime tiesiogiai parašyti komandą "adb sideload kur atitinka visą kelią, kuriame yra vaizdas, kurį ketiname mirksėti.

Kai tai bus padaryta, TWRP įdiegs mūsų nurodytą ROM iš kompiuterio. Kai mirksėjimas baigsis 100%, telefonas bus paleistas iš naujo ir ROM bus įdiegtas.

Kaip matote, tai procesas, kuris nesukelia per daug komplikacijų ir puikiai veikia, kai po ranka neturime microSD kortelės arba norime atsisiųsti ROM iš kompiuterio ir daug patogiau.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found