10 geriausių internetinių kelių žaidėjų žaidimų, skirtų „Android“ – „The Happy Android“.

Žaidimai mobiliesiems vystėsi beprotiškai nuo pirmųjų dienų, kai „kelių žaidėjų žaidimas“ reiškė tik rezultatų suvestinę, kurioje galėjai varžytis su draugais, kad sužinotum, kas surinko geriausią rezultatą. Šiais laikais Android žaidimai suteikia autentišką kelių žaidėjų patirtį, pvz., internetinį kooperatyvą ar PvP, be to, dauguma žaidimų vienaip ar kitaip turi savo kelių žaidėjų režimą.

10 geriausių kelių žaidėjų žaidimų, skirtų „Android“.

Mes gyvename šlovės dienomis kelių žaidėjųDaugelis jų yra geriausi Android mobiliesiems grafiniu lygmeniu, be to, yra keletas šaudyklių, kurių kai kuriais atvejais nėra ko pavydėti darbalaukio konsolėms.

PUBG mobilusis

Tikrai jau girdėjote apie šį žaidimą, ir tiesa ta, kad tai nenuostabu. Mes susiduriame su vienu iš dažniausiai atsisiunčiamų žaidimų „Play“ parduotuvėje ir ilgą laiką tai buvo puiki alternatyva ugniai atspariam „Fortnite“.

Jei vis dar to nežinote, mes kalbame apie titulą, kuriame esame išmesti į salą su 99 kitais žaidėjais, o mūsų tikslas yra išgyventi juos visus ir laimėti pagrindinį prizą. Vieta, kurioje galime judėti, darosi vis siauresnė, o tai padeda įtampai niekuomet nenukristi.

Atsisiųskite QR kodą PUBG MOBILE – NEW ERA Kūrėjas: Tencent Games Kaina: Nemokama

AdventureQuest 3D

Vienas iš padoriausių kelių žaidėjų, kuris pastaruoju metu atsidūrė „Android“. Jame yra viskas, ko galite tikėtis iš kardo ir raganavimo MMORPG žaidimo: daugybė misijų, skirtingų personažų klasių, galutiniai bosai, požemiai ir kai kurie kūrybos darbai.

Viena didžiausių jo privalumų yra tai, kad tai yra kelių platformų žaidimas, todėl galime žaisti iš kompiuterio arba mobiliajame telefone. Jei pavargote nuo įprastų žaidimų ir ieškote kažko naujo, tai gali būti labai įdomus pasirinkimas.

Atsisiųskite QR kodo AdventureQuest 3D MMO RPG Kūrėjas: Artix Entertainment LLC Kaina: Nemokamas

Fortnite Battle Royale

Dar viena klasika, kurios taip pat negalėjo nepatekti į sąrašą. „Epic Games“ žaidimas yra kelių žaidėjų sinonimas, jo serveriuose užregistruota daugiau nei 200 milijonų paskyrų. Pavadinimas užtruko šiek tiek laiko, kol pasirodė „Android“, ir nuo tada jis buvo be perstojo.

Tiesa ta, kad žaidimas to nusipelnė, jis turi visas konsolei ir asmeniniam kompiuteriui skirtų versijų funkcijas, Solo režimą ir Squad režimą, taip pat daugybę galimybių pritaikyti savo personažą. Yra žmonių, kurie žaidime išleidžia tikrus milijonus mikrotransakcijoms, tačiau tiesa ta, kad norint smagiai ir gerai praleisti laiką nereikia išleisti nė cento.

Atsisiųskite „Fortnite“, skirtą „Android“.

Bumo dievai

Gods of Boom yra labai spalvingas kelių žaidėjų FPS ir vienas iš geriausių veiksmo žaidimai, skirti android. Jis turi šiek tiek animacinę estetiką, todėl grafinėje dalyje jis yra labai malonus, nors jo grojamumas neatsilieka. Be to, žaidime yra labai tikslūs valdikliai, keletas labai šaunių žemėlapių ir labiausiai tenkinantis kadras. Išskirtinis žaidimas.

Atsisiųskite QR kodą Gods of Boom – Online PvP Action Kūrėjas: Game Insight Kaina: Nemokamas

Kritinės operacijos

„Critical Ops“ yra vienas iš tų pašėlusių veiksmo žaidimų, kurie nepalieka nė sekundės atsikvėpti. Jis turi 3 žaidimo režimus: „Deathmatch“, „Disable“ ir „Gun Game“.

Deathmatch režimu komandos kovoja tarpusavyje, kol baigsis laikas. Laimi tas, kuris turi daugiausiai aukų. Režimu „Išjungti“ turime pasodinti bombą ir ginti ją, kol ji sprogs. Ir galiausiai, „Gun Game“ režimu mes turime kaupti nužudymus, kol keičiame 15 turimų ginklų. Pirmasis, įveikęs paskutinį lygį, laimi žaidimą.

Atsisiųsti QR kodą Critical Ops Kūrėjas: Critical Force Ltd. Kaina: Nemokama

Asfaltas 9: legendos

„Asphalt 9“ yra naujausia „Gameloft“ arkadinių lenktynių žaidimo iteracija. Jis išlieka vienas geriausių tokio pobūdžio su puikia grafika ir velnišku žaidimu su tiesioginiais ir lengvais valdikliais. Mechanika yra gana panaši į ankstesnių „Asphalt“ dalių: turime keletą automobilių, kuriuos galime atrakinti, kad galėtume konkuruoti su žaidimo AI ar kitais žmonėmis įvairių tipų renginiuose.

Konfrontacijos su kitais žaidėjais vyksta greitai ir galime naudoti bet kurį savo automobilį. Dabar be PvP kelių žaidėjų režimo yra daug daugiau turinio, o internete yra tik viena šio plataus žaidimo dalis.

Atsisiųskite QR kodo Asphalt 9: Legends - New Racing Game 2020 Kūrėjas: Gameloft SE Kaina: Nemokamas

Battlelands Royale

Jei jūsų mobilusis telefonas nėra pakankamai galingas, kad galėtumėte gerai paleisti kitus žaidimus, tokius kaip PUBG ar Fortnite, tai yra parinktis, kurios negalite ignoruoti, jei jums patinka kelių žaidėjų režimas. Tiek estetika, tiek grafika pagrįsti Epic Games pavadinimu, nors reikia pripažinti, kad „Battlelands Royale“ puikiai atsistoja ir pats savaime, kaip puikus laisvalaikio žaidimas, skirtas retkarčiais žaisti keletą trumpų žaidimų.

Mechanika labai panaši į PUBG ir Fortnite: jie nuleidžia jus parašiutu į salą (šiuo atveju su kitais 29 žaidėjais), o jūsų tikslas yra rinkti ginklus ir amuniciją, saugant save ir pašalinant kitus priešininkus. Jame taip pat yra dvejetų režimas, kuriame galime kartu su draugu ar kitu žaidėju pabandyti laimėti konkursą.

Atsisiųskite QR kodą Battlelands Royale Kūrėjas: Futureplay Kaina: Nemokama

Hearthstone

Jei jums patinka strateginiai žaidimai ir kada nors žaidėte „Magic: The Gathering“ ar bet kurį kitą prekybos kortų žaidimą, turite stebėti „Hearthstone“. Tai ne tik puikus kortų žaidimas, skirtas „Android“, „Blizzard“ taip pat yra vienas geriausių kelių žaidėjų žaidimų, išskyrus įprastus šaulius ir „battle Royale“, kurie prisotina rinką. Laisvas ir priklausomas, kaip ir nedaugelis kitų.

Atsisiųskite QR kodą Hearthstone Kūrėjas: Blizzard Entertainment, Inc. Kaina: Nemokama

Call of Duty: mobilusis

Mitinė saga apie „Activision“ vaizdo žaidimus konsolei taip pat atitinka „Android“ pasaulį. Tai pirmojo asmens šaudyklės žaidimas, kuris buvo visą gyvenimą trunkantis FPS, su keliais kelių žaidėjų režimais. Tai apima tipiškas „Call of Duty“ mirties rungtynes ​​ir 100 žmonių „Fortnite“ stiliaus battle royale formatą.

Žaidime yra ir pakilimų, ir nuosmukių, bet be jokios abejonės, mūsų laukia labai išsamus pavadinimas su gerais valdikliais, pažangiausia grafika, daugybe tinkinimo parinkčių, apvalkalų ir žaidimo aplinka, kurioje įgūdžiai yra svarbesni nei pinigai, kuriuos išleidome apsipirkdami. . žaidime.

Atsisiųskite QR kodą Call of Duty®: Mobilus kūrėjas: Activision Publishing, Inc. Kaina: Nemokamas

Muštynių žvaigždės

Galiausiai negalime pamiršti šio kelių žaidėjų kovų titulo, kurį sukūrė „Clash Royale“ ir „Clash of Clans“ kūrėjai. „Brawl Stars“ pradedame nuo vieno veikėjo ir vieno žaidimo režimo: 3 prieš 3 rungtynes, kuriose turime kovoti dėl 10 brangakmenių valdymo.

Tokiu būdu įgysime patirties ir trofėjų, kurie leis mums atrakinti naują žaidimo režimą, pavadintą „Showdown“, išgyvenimo mūšio karališkąjį žaidimą. Trečiasis žaidimo režimas vadinamas „Heist“: jis atrakinamas gavus 350 trofėjų, o tai yra komandinė kova, kurioje prieš pasibaigiant laikui turime atidaryti priešininko seifą.

Atsisiųskite QR kodą Brawl Stars Kūrėjas: Supercell Kaina: Nemokama

Garbingi paminėjimai

  • Clash Royal
  • Politopijos mūšis
  • Tuštybė
  • Minecraft
  • Klanų susidūrimas
  • NBA Jam

Ar žinote kitų žaidimų internetiniu kelių žaidėjų režimu, kurie to verti? Jei taip, nedvejodami užsukite į komentarų sritį ir praturtinkite šį įrašą savo patirtimi ir išmintimi. Ačiū, kad likote iki galo!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found