Kaip root bet kurį Android telefoną su Mediatek CPU

Šiandienos įraše pabandysiu tobulėti universalus įsišaknijimo vadovas terminalams su Mediatek procesoriais. Akivaizdu, kad ne visi mobilieji telefonai, įskaitant tuos, kuriuose yra MTK centrinis procesorius, yra vienodai įsišakniję. Tačiau vykdydami procesą jie laikosi bendros veiksmų linijos.

Šiandien bandysime išsiaiškinti, kas yra tas procesas, paaiškindami kiekvieną įsišaknijimo veiksmą ir gaukite visada norimus administratoriaus leidimus „Android“. Kad viskas būtų tikresnė ir šiek tiek įdomiau, paimsiu telefoną su Mediatek procesoriumi ir bandysiu jį išnaikinti, kai rašysiu šį įrašą.

Šio rašymo metu aš turiu a Oukitel Mix 2 be įsišaknijimo. Tikiuosi, kad iki įrašo pabaigos jis bus visiškai atrakintas, įsišaknijęs ir veiks. Ar aš išsisuksiu?

Pasiruoškite įsišaknyti, bičiuli!

1 # Išbandykite universalią įsišaknijimo programą

Pirmas ir lengviausias žingsnis pasineriant į šią odisėją – pabandyti išjungti įrenginį naudojant universalią įsišaknijimo programėlę. Tai programos, skirtos „Android“ ir asmeniniam kompiuteriui, gali automatiškai atlikti įsišaknijimo procesą.

Geriausi universalūs rooteriai yra skirti kompiuteriams. Tačiau, nors jie vadinami „universaliais“, jie neveikia su visais terminalais. Nepaisant to, jie paprastai yra gana veiksmingi.

Kai kurios iš geriausiai žinomų programų yra KingRoot ir KingoRoot. Išsamesnį sąrašą galite pamatyti kitame įraše.

Bandoma įsišaknyti naudojant „Kingroot“ programą...

Oukitel Mix 2 – ir manau, kad kiti terminalai su MTK Helio P25 CPU – nesuderinami su jokia iš šių universalių įsišaknijimo programų. Todėl turime pereiti prie kito žingsnio.

2 # Raskite pasirinktinį atkūrimą, suderinamą su „Android“ terminalu

Jei bendrasis įsišaknijimas neveikia, kaip yra, mes imsimės tradicinių metodų. Geriausias „Android“ įsišaknijimo būdas yra įdiegti a pasirinktinis atkūrimas, Arba kas tas pats, pasirinktinis atkūrimas.

Jei standartinį telefono atkūrimą pakeisime pasirinktiniu atkūrimu, pvz., TWRP arba ClockworkMod Recovery, galime įdiegti programą, kuri suteiktų mums root teises. Visa tai iš atkūrimo, iš tikrųjų neįvedant „Android“.

Team Win Recovery Project (TWRP) pasirinktinis atkūrimas

Svarbu aiškiai pasakyti, kad neverta diegti jokio pasirinktinio atkūrimo: jis turi būti toks suderinamas su mūsų terminalo prekės ženklu ir modeliu.

Mix 2 atveju Needrom svetainėje radau specialiai šiam telefonui paruoštą TWRP versiją.

3 # Įdiekite telefono kompiuterio tvarkykles ir ADB programinę įrangą

Norėdami įdiegti pasirinktinį atkūrimą, mums reikia kompiuterio. Kad kompiuteris atpažintų įrenginį, turite įdiegti telefono tvarkykles. Pavyzdžiui, telefonuose su Mediatek MT6750 procesoriais reikia įdiegti MT67xx USB VCOM tvarkykles. Ir taip toliau.

Mes taip pat turėsime įdiegti ADB tvarkyklės, skirtos windows kad galėtume susisiekti su terminalu. Galite juos atsisiųsti ČIA.

4 # Padarykite atsarginę kopiją ir rizikuokite

Šiuo metu svarbu atsižvelgti į 2 dalykus:

  • Įsišaknijimas paprastai sukelia duomenų praradimą. Padarykite atsarginę kopiją visų svarbių nuotraukų, kontaktų, vaizdo įrašų ir dokumentų.
  • Atminkite, kad įrenginio įsišaknijimas anuliuoja garantiją. Blogai atlikta šaknis gali baigtis tuo, kad jūsų telefonas gali virsti gražia plyta. Elkitės prisiimdami galimas pasekmes.
Būti atsargiam. Tam naudojamos plytos ir dar mažai...

Jei jau viskas aišku, įsitikinkime, kad tai turime visiškai įkrautas telefonas ir „USB derinimas"Įjungtas „Android“ nustatymuose.

5 # Norėdami atkurti telefono atkūrimą, naudokite „SP Flash Tool“.

SP Flash įrankis yra įrankis, naudojamas Flash bet koks įrenginys iš Mediatek namų. Dabar mes padarysime „flash“ arba įdiegsime pasirinktinį atkūrimą, kurį atsisiuntėme 2 punkte.

Kad galėtume paleisti mirksėjimą, būtina turėti failą išbarstyti telefono. Šis failas dažniausiai randamas kartu su pasirinktiniu atkūrimu arba terminalo atsarginėje ROM.

Pasirinktinis atkūrimas naudojant „SP Flash Tool“ atliekamas taip:

  • Įjungta Išsklaidyti įkeliamas failas spustelėkite "PasirinkiteIr pasirinkite „Scatter“ failą iš mūsų „Android“ įrenginio.
  • Pervardykite tinkinto atkūrimo pavadinimą į "img“. Įkeliame jį iš eilutės „atkūrimas / vieta“. Likusius skirtukus paliekame nepažymėtus.
  • Spustelėkite "parsisiųsti”.
  • Išjungus telefoną per USB jungiame prie kompiuterio. Programa atpažins įrenginį ir pritaikys mirksėjimą.

6 # Įdiekite atkūrimą naudodami „fastboot“.

Kita alternatyva įdiegti pasirinktinį atkūrimą yra paleisti jį naudojant „fastboot“ komandas. Šiuo atveju pagrindinės atkūrimo diegimo komandos yra 2: "„fastboot oem“ atrakinimas"ir"fastboot flash recovery recovery.img”.

Su pirmąja komanda atblokuojame įkrovos įkroviklį (būkite atsargūs, visi duomenys ištrinami iki gamyklos būsenos), o antrąja įdiegiame atkūrimą. Šiame įraše galite pamatyti išsamų straipsnį apie „fastboot“ ir jo komandas.

„Mediatek“ mobiliajame telefone pritaikėme šias komandas:

Pirmas žingsnis: atrakinkite įkrovos įkroviklįDabar paleidžiame mirksėjimą ir paleidžiame atkūrimo režimu

7 # Įdiekite SuperSU arba Magisk, kad gautumėte šakninius leidimus

Visas šis kelias buvo nueitas iki šio taško. Dabar, kai įdiegėme pasirinktinį atkūrimą, pvz., TWRP ar panašų, mums tereikia įdiegti įsišaknijusią programą.

Tiesiog nukopijuokite failą ZIP formatu su SuperSU arba Magisk SD ir įdiekite jį iš atkūrimo.

„Oukitel Mix 2“ atveju rekomenduojama įsišaknijimo programa yra „Magisk“. Todėl, kai pavyko įdiegti TWRP naudojant „fastboot“, tereikia nukopijuoti Magisk diegimo failą į telefono SD, iš naujo paleisti terminalą iš atkūrimo ir jį įdiegti. Pasiekta!

„Magisk“ diegimas iš TWRP atkūrimo

8 # Patikrinkite root teises naudodami Root Checker

Galiausiai įsitikinsime, kad šakniniai leidimai jau yra aktyvūs ir veikia. Norėdami tai padaryti, nieko geriau nei įdiegti tokią programą kaip Šaknų tikrintuvas, kuris mums padės patikrinkite root teisių būseną mūsų mylimame Mediatek CPU terminale.

Atsisiųskite QR kodo šaknų tikrintuvą Kūrėjas: Nemokami Android įrankiai Kaina: Nemokama Testas išlaikytas! Mes jau šaknys!

Nors daug bandžiau patikslinti, galų gale kiekvienas telefonas yra pasaulis, dėl to nekyla abejonių. Kai ketinate pašalinti bet kurį iš savo įrenginių su Mediatek procesoriais, patartina ieškoti diegimo vadovėlio, specialiai parengto jūsų tiksliui prekės ženklui ir modeliui. Tačiau perskaitę šį trumpą vadovą esu tikras, kad daug geriau suprasite, kaip atlikti šį procesą.

Tikiuosi, kad šis straipsnis buvo naudingas, ir, kaip visada, mes skaitome komentarų srityje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės