Docooler M9S-PRO, Android TV Box su 3GB RAM ir Amlogic S905X CPU

Kai įžengiame į „Android TV Boxes“ pasaulį, mes paprastai sukamės tarp 2 kainų diapazonų - Vidutinio diapazono ribose, žinoma. Viena vertus, mes turime dėžutes, kurių kaina yra apie 25 eurus, ir paprastai jose yra 1 GB / 2 GB RAM ir 8 GB / 16 GB atminties. Jei ieškome daugiau galios, dažniausiai turime pereiti prie kito diapazono, kurio kainos yra artimesnės 50 ar 60 eurų.

Docooler M9S-PRO, 3GB RAM už labai neįprastą kainą

Šio Docooler M9S-PRO korpusas yra gana ypatingas, kadangi šiuo metu pateikia tikrai nedidelę kainą – nesiekia 35 eurų – už sukomplektuotą aparatūrą. TV dėžutė, galinti atkurti turinį 4K raiška, su 3 GB RAM ir 32 GB vidinės atminties.

Techninės specifikacijos

M9S-PRO techninių specifikacijų lentelėje yra viskas, ko galime paprašyti iš vidutinio ir aukšto diapazono televizoriaus dėžutės.

  • „Amlogic S905X“ keturių branduolių „Cortex-A53“ procesorius veikia 2,0 GHz dažniu.
  • Penta-Core Mali-450 GPU @ 600MHz +.
  • 3 GB DDR3 RAM atmintis.
  • 32 GB vidinės atminties, kurią galima išplėsti naudojant SD.
  • 4 USB prievadai.
  • SD kortelių skaitytuvas.
  • HDMI išvestis.
  • Android 6.0.
  • Komplekte yra nuotolinio valdymo pultelis ir HDMI laidas.

Galbūt trūksta naujesnės „Android“ versijos, tačiau tiesa ta, kad „TV Box“ atveju tai nėra tikrai reikšmingas pokytis. Kas daugiau, Palaiko H.265 aparatinės įrangos dekodavimą Ir, žinoma, jis taip pat turi WiFi ryšį.

Ką galiu padaryti su Docooler M9S-PRO?

3 Gb RAM ir 2 GHz procesoriaus geras dalykas yra tai, kad sistema ir navigacija yra tikrai sklandūs. Viena vertus, galėsime kuo puikiausiai leisti multimedijos turinį iš pendrių ir išorinių standžiųjų diskų. Vienas iš geriausių variantų šiandien pamatyti bet kokį serialą ar filmą, kurį turime skaitmeniniu formatu.

Jei įdiegsime ir KODI programėlę, galėsime naudoti jos subtitrų funkciją, kuri puikiai tinka visiems gerbėjams, žiūrintiems turinį originalioje versijoje (daug praktiškiau nei rankiniu būdu atsisiųsti .srt failus iš interneto).

Dirbdami su „Android“, taip pat galėsime naudoti daugybę programų, kad galėtumėte žiūrėti srautinius vaizdo įrašus, serialus ir filmus, pvz. Youtube, Netflix ir kitos panašios programos.

Turėdami tuos 3 GB RAM netgi galime apsvarstyti galimybę naudoti kelis klasikinius emuliatorius ir įmesti keletą gerų pantidų į Super Mario budėdamas, į Castlevania arba į mitinius žaidimus Drakono kamuolys Super Nintendo.

Kaina ir prieinamumas

„Docooler M9S-PRO“ „Tomtop“ kainuoja 69,65 euro, tačiau dėl „flash“ pasiūlymo, kuris bus aktyvus artimiausiomis dienomis, jis gali būti mūsų kai kurie daugiau nei kuklūs 34,39 euro. Galingas Android TV Box už kainą, kurią sunku įveikti.

Tomtop | Pirkite Docooler M9S-PRO

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found