Kaip gauti bet kokį „WiFi“ slaptažodį, saugomą „Android“.

Niekas nepaneigs, kad „Android“ turi daugybę funkcijų. Tačiau vis dar yra pagrindinių funkcijų, kurių jam trūksta. Puikus pavyzdys yra tai, kad neįmanoma peržiūrėti išsaugotus „WiFi“ slaptažodžius iš ankstesnių ryšių. „Android“ juos išsaugo, taip, bet neleidžia mums jų matyti, tiesiog taip.

Šiandienos pamokoje pamatysime, kaip visus tuos „WiFi“ slaptažodžius užregistruoti mobiliajame telefone, priklausančius ankstesniems ryšiams. Dėmesingas, nes visais atvejais mums reikės „Android“ su administratoriaus leidimais, kad pamatytume raktus.

Kaip peržiūrėti bet kokį išsaugotą „WiFi“ slaptažodį „Android“.

Taip yra todėl, kad aplankas, kuriame yra „.conf“ failas, kuriame saugomi visi slaptažodžiai, yra šakniniame skaidinyje. Geras dalykas yra tas failas nėra užšifruotas, o tai reiškia, kad galime prieiti prie jo ir peržiūrėti jos turinį.

1 # Naudokite šakninių failų naršyklę

„Android“ failas, kuriame saugomi visi „WiFi“ tinklai ir slaptažodžiai, prie kurių anksčiau sėkmingai prisijungėme, vadinamas „wpa_supplicant.conf “.

Norėdami jį pasiekti, turime naudoti failų naršyklę root vartotojams ir eikite į aplanką „/ data / misc / wifi /“.

Kai kurios geriausios failų tvarkyklės, galinčios naršyti paslėptus sistemos aplankus ir kurias rekomenduojame atlikti šiai užduočiai, yra „Solid Explorer“ ir „X-Plore File Manager“.

Atsisiųskite QR kodo X-plore failų tvarkyklę Kūrėjas: Lonely Cat Games Kaina: Nemokama Atsisiųskite QR kodo Solid Explorer failų tvarkyklę Kūrėjas: NeatBytes Kaina: Nemokamas

Kai surasime failą wpa_supplicant.conf mes pradedame jį atidaryti. Pamatysime, kad kiekvienas saugomas „WiFi“ formatas yra toks:

tinklas = {

ssid = "WiFi tinklo pavadinimas"

psk = "slaptažodis"

key_mgmt = WPA-PSK

prioritetas =

}

Mes identifikuosime mus dominantį WiFi naudodami lauką „ssid“. Slaptažodį turėsime žemiau, lauke „psk“.

2 # Įdiekite programą, kad atkurtumėte „WiFi“ slaptažodžius

Jei visa tai atrodo per daug darbo ir mes jau turime įsišakniję telefoną, kita galimybė yra naudoti slaptažodžio atkūrimą. Norėdami tai padaryti, tiesiog įdiekite specialią programą, pvz., „WiFi“ slaptažodžio atkūrimą.

Ši programa yra atsakinga už failo vietos nustatymą wpa_supplicant.conf mūsų terminale, kad mums tvarkingai parodytų slaptažodžius. Labai tiesioginė ir tikrai paprasta naudoti programa.

Atsisiųskite QR kodą „WiFi“ slaptažodžio atkūrimo kūrėjas: „WiFi“ slaptažodžio atkūrimo komanda Kaina: Nemokama

3 # Kaip išgauti slaptažodį naudojant ADB komandas

Pastarasis būdas reikalauja šiek tiek daugiau kantrybės, tačiau kai kuriems vartotojams jis gali būti patogiausias iš visų. Jie susideda iš naudojimo stalinis kompiuteris, USB kabelis ir viena ADB komanda.

Įdiekite ADB tvarkykles ir paruoškite telefoną

Prieš pradėdami paleisti komandas, turime paruošti keletą dalykų.

  • Pirmas dalykas bus įdiegti ADB tvarkyklės, skirtos windows. Šiame kitame PAST Rasime visas atsisiuntimo nuorodas ir diegimo instrukcijas.
  • Mes taip pat turėsime įdiegti konkrečių telefonų tvarkyklės (gamintojo tvarkyklės, pvz., Mediatek, Qualcomm ir kt.).

Kai įdiegsime ADB tvarkykles ir kompiuteris galės atpažinti telefoną, turėsime įjungti USB derinimą. Norėdami tai padaryti, mes ketiname "Nustatymai -> Sistema -> Telefono informacija“Ir septynis kartus iš eilės spustelėjo rinkinio numerį. Tokiu būdu atrakinsime naują meniu „Nustatymai -> Sistema"Pašaukta"Gamintojo nustatymai“. Įvedame ir suaktyviname skirtuką "USB derinimas”.

Susijęs: Pagrindinis „Android“ skirtų ADB komandų vadovas

Išskleiskite failą, kuriame saugomi „WiFi“ slaptažodžiai

Dabar, kai turime viską paruošę, USB laidu prijungiame Android telefoną prie kompiuterio.

  • Perkeliame į aplanką, kuriame įdiegėme ADB įrankius. Paprastai jis yra "C: \ adb \".
  • Laikydami nuspaudę „Shift“, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ir pasirinkite „Atidarykite PowerShell langą čia”.

  • PowerShell lange parašome šią komandą ir paspauskite enter:

adb pull /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf

Su šia komanda iš esmės mes ištraukiame failo „wpa_supplicant.conf“ turinį iš telefono ir nukopijuojame jį į savo kompiuterį. Nukopijuoto failo vieta bus ADB aplanko, kurį įdiegėme prieš akimirką, vieta.

Iš čia viskas, ką turime padaryti, tai atidaryti failą, kad peržiūrėtumėte visus belaidžių tinklų, prie kurių anksčiau sėkmingai prisijungėme, slaptažodžius.

Ar nebuvo būdo pašalinti išsaugotus „WiFi“ slaptažodžius be root?

Dar prieš kelias dienas buvo kitas būdas pasiekti garsųjį failą wpa_supplicant.conf be root leidimų. Jį sudarė ES failų naršyklės naudojimas, kuris galėjo pasiekti kelią, kuriame yra šis failas. Jis veikė ne visuose „Android“ įrenginiuose, bet veikė kai kuriuose prekės ženkluose.

Bet kokiu atveju ES File Explorer buvo pašalinta iš „Play“ parduotuvės dėl nesąžiningos praktikos, todėl ji nebėra alternatyva. Matyt, nepaisant visos reklamos ir perkrautos sąsajos, kurią ji naudojo, programa taip pat buvo atsakinga už skelbimų paspaudimą fone.

Išvados

Šiuo metu vartotojų, kurie įsigyja savo terminalą, skaičius gerokai sumažėjo. Jei neturime telefono su supervartotojo leidimais ir norime matyti seną „WiFi“, geriausia būtų paklausti draugo ar įstaigos savininko. Žinoma, jei turime kompiuterį, su kuriuo taip pat prisijungėme prie to paties belaidžio tinklo, taip pat galime gauti raktą daug lengvesniu būdu.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found