Nėra duomenų ar skambučių savo mobiliajame telefone? 7 greiti patarimai, kaip tai išspręsti

Viena dažniausių problemų keičiant išmaniuosius telefonus yra duomenų problema. Dėl kokios nors priežasties jis netinkamai sukonfigūruotas arba netinkamai paima duomenis iš SIM, todėl negalime prisijungti prie interneto arba skambinti.

Šiandienos pamokoje mes apžvelgsime kai kurie nustatymai, kuriuos galime patikrinti, jei turime tinklo problemų. Daugelį šių atvejų savo akimis mačiau pas draugus ir šeimos narius, todėl galiu jus užtikrinti, kad jie pasitaiko dažniau, nei atrodo.

Prieš pradėdami, turime įsitikinti, kad pradedame nuo minimalios bazės ir laikomės bent šių 3 sąlygų.

  • SIM kortelė įdėta teisingai.
  • „Lėktuvo režimas“ išjungtas.
  • Mes nesame žemos aprėpties zonoje.

Paprastai, jei SIM kortelė buvo įdėta teisingai, ji bus automatiškai suaktyvinta. Tai matome iš "Nustatymai -> Tinklas ir internetas -> SIM kortelės”.

1 # Patikrinkite, ar įjungti mobilieji duomenys

Paprastai, kai paleidžiame mobilųjį telefoną ar keičiame SIM, sistema pati nustato mūsų operatoriaus tinklą, taip pat aktyvuoja mobiliuosius duomenis. Tačiau taip nutinka ne visada.

Mes galime tai išspręsti iš "Nustatymai -> Tinklas ir internetas -> Mobilusis tinklassuaktyvinti skirtuką "Mobilus duomenys.

2 # Teisingai nustatykite APN

Jei jau turime aktyvuotus duomenis ir vis dar neturime interneto, kitas dalykas, kurį turėtume patikrinti, yra APN konfigūracija (Prieigos taško pavadinimas). Tai yra „prieigos taškas“. užtikrina, kad turime prieigą prie duomenų paslaugos iš mūsų operatoriaus iš telefono.

Galime patikrinti savo APN iš "Nustatymai -> Tinklas ir internetas -> Mobilusis tinklas -> APN“. Jei nepasirodys sukonfigūruotas APN, turėsime pridėti atitinkamus mūsų įmonės duomenis.

Šiame kitame įraše rasime platų sąrašą su daugelio telemarketingo specialistų APN konfigūracija.

3 # Programos, skirtos taupyti akumuliatorių

Kai kurie terminalai paprastai pateikia iš anksto įdiegtas programas, skirtas valdyti akumuliatoriaus suvartojimą. Šios tariamos programos, kurios teoriškai padeda taupyti energiją, kartais mums labai blogai apgauna.

Jei įdiegėme kurią nors iš šių programų, pasiekime jas ir patikrinkime Pas mus nėra įjungtas „Energijos taupymo“ režimas. Dėl tokio tipo konfigūracijos kartais užblokuojama interneto prieiga, kad baterija veiktų ilgiau.

4 # Suaktyvinkite duomenų tarptinklinį ryšį (atsargiai)

Tai gali atrodyti kvaila, tačiau tai yra atvejis, kuris dažnai pasitaiko kai kuriems operatoriams ir tam tikriems Kinijos mobiliesiems telefonams. Kai kurie iš šių terminalų reikalauti, kad tarptinklinis ryšys arba duomenų tarptinklinio ryšio paslauga būtų aktyvuota, kad galėtume skambinti ir naudotis internetu.

Priežastis? Kai kurie Kinijos mobilieji telefonai, tokie kaip „Xiaomi“ ar „Huawei“, aptinka kai kuriuos Europos tinklus kaip „užsienio tinklus“, nors naudojame vietinę ir visiškai legalią SIM kortelę.

Galime suaktyvinti duomenų tarptinklinį ryšį iš "Nustatymai -> Tinklas ir internetas -> Mobilusis tinklas -> Duomenų tarptinklinis ryšys”.

Ypatingai atsargiai atlikite šį patikrinimą, jei esame užsienyje, nes tokiu atveju už naudojimąsi tarptinkliniu ryšiu gali būti taikomas papildomas mokestis. Žinoma, jei esame nacionalinėje teritorijoje, šiuo atžvilgiu nėra jokių problemų.

5 # Įsitikinkite, kad neturite aktyvaus VPN

Ar savo mobiliajame telefone naudojate VPN paslaugą? Jei taip, įsitikinkite, kad nesate suaktyvintas VPN klientas. Taip pat pažiūrėkite į „Nustatymai -> Tinklas ir internetas -> VPN“ Ir jei yra koks nors privatus ryšys, ištrinkite jį.

Jei vėliau patikrinsime, ar problema kilo ne dėl mūsų VPN, visada galime ją sukonfigūruoti iš naujo.

6 # Ar nustatėte duomenų limitą?

Kai pasiekiame duomenų naudojimo ribą, paprastai tai suprantame. Tačiau tai leidžia ir naujausios „Android“ versijos rankiniu būdu nustatyti duomenų naudojimo limitą. Ir tai gali būti problema.

  • Mes ketiname "Nustatymai -> Tinklas ir internetas -> Mobilusis tinklas”.
  • Spustelėkite "Duomenų naudojimas“Ir pasirinkite nustatymų ratuką.
  • Jei skirtukas „Nustatykite duomenų limitą"Yra aktyvuota, mes tęsime jo išjungimą.

Jei vis tiek norime sekti išleidžiamus megabaitus, visada galime palikti įjungtą parinktį nustatyti įspėjimą, kai pasiekiame tam tikrą ribą.

7 # Ar jūsų išmanusis telefonas suderinamas su jūsų operatoriaus tinklais?

Ne visi mobilieji telefonai yra suderinami su operatorių ir telefono kompanijų siūlomomis mobiliojo ryšio dažnių juostomis ir tinklais. Tai ypač pasakytina apie labai paprastus išmaniuosius telefonus ir žemos klasės mobiliuosius telefonus iš Kinijos.

Jei norite sužinoti, ar jūsų mobilusis telefonas yra suderinamas su jūsų interneto ir skambučių teikėjo 3G ir 4G tinklais, peržiūrėkite įrenginio specifikacijų lapą arba peržiūrėkite šią suderinamų juostų / teikėjų lentelę pagal šalį. ČIA.

Niekas iš to neveikia?

Galiausiai, jei niekas iš to nepadėjo, geriausia, ką galime padaryti susisiekite su mūsų telefono kompanija ir paaiškinkite jiems problemą. Tai gali būti bendras tinklo gedimas arba bet kokia kita problema, kurios negalime išspręsti tiesiogiai.

Jei žinote kitų metodų ar patikrinimų, kuriuos reikia atlikti, nedvejodami peržiūrėkite komentarų sritį.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found