Kaip ištaisyti mirusį pikselį monitoriaus ekrane – „The Happy Android“.

Negyvi arba užblokuoti pikseliai Tai tokie gedimai, kurie erzina, bet jūs niekada nebaigsite taisyti, nes tai nėra „per didelis“ gedimas – su daugybe citatų – visada paliekate tai rytojui. Paprasčiausia tokiais atvejais yra sutvarkyti garantiją, susisiekti su technine tarnyba ir sustabdyti istorijas. Bet kas nutinka, kai pasibaigia garantija?

Čia iškyla tikrosios problemos. Paprastai pikseliai gali būti sugadinti dviem skirtingais būdais, o tai padės mums nustatyti, kaip lengva ar sunku bus atkurti.

  • Negyvas pikselis: Pikselis visiškai išjungtas. Paprastai jis yra juodos arba baltos spalvos, o atkūrimo rodikliai yra gana žemi.
  • Pikselis užrakintas: Tai pikselis, kuris lieka apšviestas, bet išlieka tam tikros spalvos. Paprastai jis yra žalios, mėlynos arba raudonos spalvos, o jo atsigavimo procentas yra 50% daugiau ar mažiau (kartais jis pasiekiamas, o kartais ne).

Kaip pataisyti negyvą pikselį

Jei kompiuterio ekrane yra vienas ar daugiau negyvų pikselių, galime pabandyti jį pataisyti tol, kol gedimas kyla dėl blogo kontakto. Jei turime LCD monitorių, galime pabandyti išplėsti skystųjų kristalų matricos skystąjį kristalą, kad jis pasiektų pikselį ir vėl pradėtų veikti.

  • Visiškai išjunkite kompiuterį ir monitorių.
  • Paimkite minkštą ne per šiurkštų ir sausą audinį ir padėkite jį ant monitoriaus srities, kurioje yra negyvas pikselis. Tada paimkite vatos tamponą arba rašiklį ir šiek tiek paspauskite audinį toje vietoje, kur yra negyvas pikselis. Būkite atsargūs ir nespauskite per daug, tik šiek tiek.

  • Toliau spausdami paveiktą vietą, vėl įjunkite kompiuterį ir monitorių.
  • Palaukite kelias sekundes, nustokite spausti ir nuimkite audinį. Jei jums pasisekė ir angelai aplankė, miręs pikselis vėl veiks taip, tarsi viskas būtų buvę tik baisus košmaras.

Svarbu: atminkite, kad šis procesas yra labai subtilus ir gali visiškai sugadinti monitorių arba pašalinti daugiau taškų, nei jau buvote sugadinę. Darykite tai tik kaip vienintelę galimybę ir prisiimdami visą atsakomybę.

Kaip ištaisyti įstrigusį pikselį

Negyvus pikselius gana sunku ištaisyti, tačiau jei jis tiesiog užblokuotas, sėkmės tikimybė yra šiek tiek didesnė. Tai galima išspręsti naudojant programinę įrangą, kuri yra atsakinga už pikselio testavimą ir pašalina jį iš spalvos, kurioje jis sustojo.

  • Išjunkite monitorių ir leiskite jam stovėti dvi valandas, kad visi komponentai atvėstų ir išsikrautų bet kokia susikaupusi srovė.
  • Įjunkite monitorių ir kompiuterį.
  • Atidarykite naršyklės langą ir įveskite svetainę JScreenFix.
  • Slinkite, kol rasite mygtuką su užrašu „Paleiskite JScreenFix“ Ir paspauskite.
  • Paspauskite klavišą F11, kad įjungtumėte viso ekrano režimą, ir vilkite spalvotą langelį į sritį, kurioje yra užrakintas pikselis.
  • Palikite dėžutę ant pažeistos vietos 10 minučių (rekomenduojama palaukti šiek tiek ilgiau, jei įmanoma, 30 minučių ar valandą).

Tai, ką daro ši dėžutė ar spalvų debesis perjungti visus pikselius tarp RGB pagrindinių spalvų, priversdamas regeneruoti ir taisyti pikselius, kurie gali būti užblokuoti.

Jei gedimas nėra per rimtas, greičiausiai su šiuo paprastu įrankiu problemą pavyks išspręsti. Priešingu atveju taip pat galime šiek tiek spausti plokščią ir mažą paviršių, kaip matėme ankstesniame metode.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found