Kaip atrakinti Hidden Edge, Firefox ir Chrome žaidimus

Įdiegę naują naršyklę savo kompiuteryje, dažniausiai stengiamės, kad ji būtų saugi ir gerbtų vartotojo privatumą. Daugelis interneto naršyklių turi paslėptų funkcijų, kurias galime atrakinti, pavyzdžiui, įvesdami chromas: // vėliavėlės naršyklėje „Chrome“ arba įvesdami apie: config Firefox adreso juostoje.

Tačiau kartais norime tik gerai praleisti laiką ir pasilinksminti penkias minutes, kol laukiame to kliento skambučio biure arba turime laisvą akimirką tarp pamokos ir pamokos. Tam nėra nieko geriau, kaip pasinaudoti žaidimais, kuriuos kai kurios naršyklės, tokios kaip Microsoft Edge, ar jau minėtos Chrome ir Firefox atneša „paslėptus“. Jie nėra žaidimų kvintesencija, tačiau jie turi savo malonę ir kaip hobis yra daugiau nei patrauklūs.

„Microsoft Edge“: naršykime

„Microsoft“ ką tik išleido naują „Edge“ naršyklės versiją, Microsoft Edge 82 versija. Naujinys, kuris automatiškai pasieks visus „Windows 10“ kompiuterius kartu su 2020 m. gegužės mėn. „Windows“ naujinimu. Jei naujinimo dar negavome, šią naują naršyklės versiją galime įdiegti atsisiųsdami ją tiesiogiaiiš „Microsoft“ svetainės.

Šis „Chromium“ pagrindu sukurtas „Edge“ atnaujinimas turi nemažai įdomių dalykų, taip pat gana smalsų ir linksmą naršymo mini žaidimą. Norėdami jį atrakinti, tereikia adreso juostoje parašyti:

kraštas: // naršyti

Su šia komanda įkelsime žaidimą Let’s Surf (arba „Mes ketiname naršyti“, ispaniškai). Pasirinkite savo banglentininką ir išbandykite! Krypties klavišais turėsime vengti kliūčių, kol gaudysime žalią žaibą, kad galėtume naršyti turbo režimu. Viršutiniame dešiniajame kampe esančiame meniu galite pasirinkti skirtingus žaidimo režimus (laikas, zigzagas arba įprastas režimas).

Google Chrome: Dinozaurų žaidimas

Ar prisimenate dinozaurą, kurį „Chrome“ rodo, kai neturime interneto ryšio ir bandome įkelti puslapį? Įprastai žiūrime tik į pranešimą, kuriame rašoma „ERR_INTERNET_DISCONNECTED“, tačiau paspaudę ant mobiliojo telefono ekrano arba iš kompiuterio paspausdami tarpo klavišą klaviatūroje pamatysime, kad dinozauras atgyja ir pradeda bėgti.

Jei duomenų ryšys veikia tinkamai, žaidimą taip pat galime atrakinti naršyklės adreso juostoje įvedę šią komandą:

chromas: // dino

Žaidimas susideda iš šokinėjimo, kad nevalgytume mums trukdančių kaktusų augalų, didinant pikselių pavidalo T-Rex greitį mums progresuojant. Tai atrodo labai kvailas žaidimas, tačiau jis gali sukelti rimtų įkandimų. Jūs esate įspėtas!

„Mozilla Firefox“: tenisas

„Firefox“ taip pat turi paslėptą žaidimą, tačiau, skirtingai nei jo kolegos, jį atrakinti yra daug sunkiau. Pirmiausia turime parodyti įrankių juostą, esančią viršutinėje dešinėje paraštėje, ir pasirinkti "Suasmeninti“. Tada visas piktogramas nutempsime į perpildymo meniu, kad ekranas liktų visiškai laisvas, išskyrus piktogramą „Lanksti erdvė”.

Tai parodys naują mygtuką ekrano apačioje su vienaragio piešiniu.

Jei spustelėsime šį mygtuką, lanksti erdvė taps juosta arba „rakete“ ir galėsime žaisti klasikinį tenisą prieš centrinį procesorių naudodami vienaragį kaip kamuolį. Tiesa ta, kad taip pasakyta, tai skamba labai beprotiškai, bet čia pat palieku ekrano kopiją, kad pamatytumėte, jog aš to nesugalvoju. Velykinis kiaušinis taip pat keistas, kaip ir linksmas.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found