5 nuostabios temos, skirtos pritaikyti „Android“ sistemą – laimingas „Android“.

Ar pavargote nuo darbalaukio fono? Ar tau tai patiktų tinkinkite savo Android telefoną ir suteikti jai naują ir kitokį atspalvį? Jei ketinate pritaikyti estetinį pakeitimą, kuris atgaivintų jūsų išmanųjį telefoną, jums gali būti įdomu pažvelgti į šiuos dalykus nemokamos tinkinimo temos, skirtos „Android“. (paprastai žinomas kaip temos). Kai pritaikysite temą, ne tik pakeisime darbalaukio foną, bet ir atnaujinsime piktogramų išvaizdą, o kai kuriais atvejais net ir klaviatūrą.

Dauguma temų, kurias rasime „Google Play“, yra sukurtos dirbti su tam tikromis paleidimo priemonėmis Taigi, jei jums patinka kuri nors iš toliau nurodytų temų ir norite ją pritaikyti savo įrenginyje, atminkite, kad kai kuriais atvejais turėsime įdiegti ir atitinkamą paleidimo priemonę (įdiegę temą, ji automatiškai nukreips mus į paleidimo priemonės diegimą ).

Dragon Magic Žaidimo Totemas

Pradedame nuo temos, kurią sukūrė Geriausias Android temų seminaras paleidimo įrenginiui C paleidimo priemonė. Ši tema apima ekrano užsklandą ir piktogramų paketą, taip pat kai kuriuos konfigūracijos nustatymus, kad viskas patiktų.

Atsisiųskite QR kodo „Dragon Theme C Launcher“ kūrėją: geriausios „Android“ temos dirbtuvės Kaina: Nemokama

Juodojo mechaniko atomo tema

Viena populiariausių „Google Play“ temų su daugiau nei 5 milijonai atsisiuntimų. Jis veikia su Atomo paleidimo priemonė ir yra sukurtas DLTO, kurios taip pat turi didelį temų asortimentą kiekvienam skoniui ir spalvoms.

Atsisiųskite QR kodo juodąjį mechaniką Atom Theme Kūrėjas: DLTO Kaina: Nemokamas

SLT Ubuntu

Tai sukurta tema Išmanioji paleidimo priemonė, o įdiegus jis pritaikys mūsų darbalaukį ir piktogramas, kad suteiktų jam būdingą Ubuntu stilių. Beje, labai įdomi vertikali piktogramų juosta. Čia kvepia Linux!

Atsisiųskite QR kodo SLT Ubuntu Style Developer: Smart Launcher Team Kaina: Nemokama

KLWP Live Wallpaper Maker

Šios įmonės programėlė Individualios pramonės šakos yra puiki programa tiems, kurie nori sukurti savo gyvi tapetai (tapetų perkėlimas ar keitimas). Jame yra redaktorius su daugybe šablonų ir įrankių, leidžiančių sukurti 100% tinkintą ekrano užsklandą. Jei vis tiek norime žengti žingsnį toliau, taip pat galime įdiegti Kustom Widget Maker (tas pats kūrėjas), kad sukurtume savo pasirinktinius valdiklius.

Atsisiųskite QR kodo KLWP Live Wallpaper Maker Kūrėjas: Kustom Industries Kaina: Nemokamas + Atsisiųskite QR kodą KWGT Kustom Widget Maker Kūrėjas: Kustom Industries Kaina: Nemokama

Obsidianas

Obsidianas yra tema Eikite į paleidimo priemonę su paprastu, bet atvirai elegantišku dizainu. Sukurta ZT.art, daugelio kitų „Go“ temų kūrėjai, visos nemokamos ir apskritai gana geros (Amžinai arba Piktžolė Rasta, pateikti keletą pavyzdžių).

Registruokis QR kodo Obsidian GO Launcher temos Kūrėjas: ZT.art Kaina: Bus paskelbta

Ką manote apie šias temas? Jei žinote kitų temų ir paleidimo priemonių, kurios taip pat yra vertos, nedvejodami palikite savo komentarą apie tai!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found