Analizuojant Cube Mix Plus, 10,6 colių planšetinis kompiuteris su 128 GB SSD disku

Neseniai jie manęs paklausė, kuri, mano nuomone, šiuo metu buvo geriausia kiniška planšetė. Pirmas variantas, kuris atėjo į galvą, buvo Cube Mix Plus, planšetinis kompiuteris su 10,6 colių ekranu ir Full HD raiška su Windows 10. Ar žinote, kodėl Mix Plus by Cube man atrodo geriausias kiniškas planšetinis kompiuteris šiuo metu? Dėl neįtikėtino 128 GB SSD disko, tai tokio tipo įrenginiuose ne itin dažnai pastebima ir visiškai pakeičia vartotojo patirtį.

„Cube Mix Plus“ apžvalga: geriausias 2017 m. Kinijos planšetinis kompiuteris?

Šiandienos apžvalgoje kalbame apie „Cube Mix Plus“.2017 m. pradžioje „Cube“ pristatyto asortimento viršūnė, kuri ir šiandien tebėra daug galimybių turintis įrenginys. Mes pradėjome!

Dizainas ir ekranas

Cube Mix Plus modelis turi 10 taškų talpinį IPS ekraną, kurio dydis 10,6 colio ir Full HD raiškos 1920 x 1080p. Vienas iš pagrindinių šio planšetinio kompiuterio pranašumų yra tai yra suderinamas su Wacomm stylus 1024 slėgio lygiais.

Tai reiškia, kad galime tuo pasinaudoti, jei esame skaitmeninio piešimo gerbėjai, nes nėra įprasta, kad tokio tipo kiniški įrenginiai būtų suderinami su tokiu tiksliu rašikliu kaip šie.

Kalbant apie dizainą, randame klasikinę aukščiausios kokybės apdailą kuriuos Cube paprastai pristato savo įrenginiuose, šiuo atveju su baltais rėmeliais ir sidabro spalvos metaliniu korpusu. Jo svoris yra 700 g, o matmenys 27,30 x 17,20 x 0,96 cm.

Galia ir našumas

„Cube Mix Plus“ viduje randame tikrai patrauklią aparatinę įrangą. Dvigubas procesorius „Intel Kaby Lake Core M3-7Y30“. veikia baziniu 1,61 GHz ir 2,60 GHz dažniu turbo režimu. Kartu su procesoriumi turime „Intel“ grafiką HD Graphics 615 su 24 vykdymo vienetais 300/900 MHz greičiu (bazinė / turbo).

Visa tai kartu su 4 GB RAM ir 128GB SSD diskas, galintis įkelti sistemą – šiuo atveju, Windows 10- ir paleiskite programas kaip kadrą. Jame taip pat yra SD lizdas, leidžiantis lengvai išplėsti talpą papildomais 128 GB kortele.

Apskritai galime pasakyti, kad „Cube Mix Plus“ turi daugiau nei įdomių specifikacijų kainų diapazone, kuriame jis veikia. Tai planšetė, su kuria galime dirbti labai sklandžiai, šviesmečių atstumu nuo bet kurio kito panašaus įrenginio, daugiausia dėl jo SSD disko.

Jei taip pat atsižvelgsime į taigalime pritvirtinti klaviatūrą ir paverskite jį mažu nešiojamuoju kompiuteriu, turime visą planšetinį kompiuterį, kaip ir nedaugelis kitų.

Kamera ir baterija

Kalbant apie fotoaparatą, mes randame objektyvą, kuris yra šiek tiek daugiau nei suderinamas: a 5MP galinė kamera su automatiniu fokusavimu ir 2 MP laidas. Kita vertus, autonomijos skyriuje jis aprūpina įmontuota 7,4 V 4300 mAh baterija kad galime greitai įkrauti per „Mix Plus“ C tipo USB prievadą.

Prievadai ir jungtys

Kalbant apie likusią techninę informaciją, šis įdomus planšetinis kompiuteris turi 3,5 mm ausinių lizdą, mikro USB 3.0 prievadą, mikro SD lizdą, C tipo USB prievadą ir maitinimo prievadą. Jame taip pat yra „Bluetooth“ ryšys ir palaikomi 2,4 GHz ir 5 GHz „WiFi“ tinklai.

Kaina ir prieinamumas

Šiuo metu galime įsigyti Cube Mix Plus planšetinį kompiuterį 288,22 euro „GearBest“, pakeisti apie 343,99 USD. Aukščiausios kokybės planšetinis kompiuteris su puikiu kainos ir kokybės santykiu, atsižvelgiant į jo savybes.

Apskritai man atrodo, kad tai nuostabi tabletė, dėl kurios nėra daug ką kaltinti. Jis turi SSD diską, kuris užtikrina neįprastą įkrovimo greitį planšetinio kompiuterio formatu, yra suderinamas su Wacomm rašikliais, turi tikrai gerai atrodantį ekraną ir reikiamą kiekį RAM. Gana pasisekimas iš Cube pusės.

GearBest | Pirkite „Cube Mix Plus“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found