15 geriausių „Android“ skirtų vaizdo įrašų redaktorių – „Happy Android“.

Jei jums patinka įrašyti savo vaizdo įrašus mobiliuoju telefonu, tikrai kada nors svarstėte galimybę juos redaguoti, kad suteiktumėte jiems „stebuklingo prisilietimo“, kuris paverstų juos profesionalesniu įrašymu. Bet koks geras vaizdo įrašų rengyklė, skirta android?

15 geriausių programų, skirtų vaizdo įrašams redaguoti „Android“.

Daugelis žmonių skeptiškai žiūri į vaizdo įrašų redagavimą iš programos „Android“ / „iPhone“.– Reikia daug RAM, galingo procesoriaus ir resursų, daug resursų. Dėl šios priežasties dauguma nori naudoti kompiuterį ir perkelti savo redagavimo užduotis į jį.

Tačiau nesuklyskite, net jei nepasieksime „Adobe Premiere Pro“ lygio rezultatų, „Android“ vis tiek turi gerą saują programų, kurios yra daug daugiau nei naudingos ir leidžia mums kurti ir retušuoti vaizdo įrašustiesiai iš mobiliojo telefono. Gera alternatyva, pavyzdžiui, redaguoti vaizdo įrašus, skirtus „YouTube“, kuriems nereikia daug gamybos ar dirbtinio darbo.

Adobe Premiere Rush

„Adobe Premiere Rush“ yra labai išsamus „Android“ skirta vaizdo įrašų rengyklė su kelių takelių funkcija. Tai leidžia mums naudoti iki 4 vaizdo įrašų ir 3 garso takelių, kuriuos galime uždėti kurdami daug sudėtingesnius vaizdo įrašus, nei galėtume pasiekti naudodami paprastą standartinę vaizdo įrašų rengyklę. Taip pat galime apkarpyti ir pakeisti vaizdo įrašo dydį, kad būtų lengviau kurti turinį, suderinamus su socialiniais tinklais, tokiais kaip „YouTube“ ar „Instagram“.

Techniniu lygmeniu galime įtraukti kelis vaizdo įrašus į laiko juostą, koreguoti spalvas, išvalyti garsą arba naudoti šablonus, kad redagavimas būtų daug greitesnis. Nuo „Adobe Premiere Clip“ dingimo iš „Play“ parduotuvės „Premiere Rush“ yra oficialus „Adobe“ sprendimas, skirtas redaguoti vaizdo įrašus mobiliuosiuose įrenginiuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.

Tačiau visas šis funkcijų rinkinys kainuoja: nemokama versija leidžia eksportuoti tik 3 projektus, nuo to momento, norėdami toliau naudotis programa, turėsime pasirinkti maždaug 12 eurų mėnesinę prenumeratą.

Atsisiųsti QR kodą Adobe Premiere Rush – vaizdo įrašų rengyklė Kūrėjas: Adobe Kaina: Nemokama

Durų skambutis

Tembre yra garso ir vaizdo pjaustytuvas. Tai leidžia mums iškirpti ir įklijuoti mp3 ir mp4 failus, kad būtų galima konvertuoti juos į skirtingus formatus. Nepalieka vandens žymių taip pat leidžia keisti garso ar vaizdo greitį. Rekomenduojama programa, jei nenorime naudoti efektų ar filtrų: paprasta ir tiesioginė.

Programa palaiko daugybę vaizdo formatų, tokių kaip MP4, MKV, AVI, FLV, WEBM ir MPEG. Kalbant apie garsą, jis gali veikti su MP3, WAV, FLAC, M4A, AAC ir WMA failais. Kaip vyšnia ant torto, ji taip pat leidžia lengvai konvertuoti vaizdo įrašus į GIF formatą, o tai nėra blogai.

Atsisiųskite QR kodo tembrą: iškirpkite, sujunkite, konvertuokite mp3, mp4 Kūrėjas: Timbre Inc. Kaina: Nemokamas

Magisto

Magisto yra ta kita vaizdo įrašų rengyklė, kuri visada rodoma telkiniuose. Tai labai paprasta naudoti ir leidžia kurti vaizdo įrašus iš vaizdų, vaizdo įrašų ir muzikos. Galime pridėti efektų, filtrų ir valdyti apšvietimą, kad suteiktume kūrybai įdomesnio prisilietimo.

Galbūt tai nėra pati geriausia programėlė tiems, kurie nori kontroliuoti absoliučiai viską, bet jei norite, kad „Magisto“ užburtų, kol jums glotnutis: nedvejokite ir išbandykite. Rezultatas labai sėkmingas.

Atsisiųskite QR kodą Magisto: Vaizdo įrašų ir skaidrių demonstravimo kūrėjas ir redaktorius Kūrėjas: Magisto by Vimeo Kaina: Nemokamas

„InShot“ vaizdo įrašų rengyklė

InShot yra programa, kuri leidžia mums paprastai redaguoti vaizdo įrašus iš „Android“. Su šiuo redaktoriumi galime atlikti visus pagrindinius dalykus: iškirpti vaizdo įrašą, pridėti keletą klipų ir įdėti muziką į juos. Taip pat siūlomos kitos priemonės, pvz., galimybė pridėti jaustukų ir teksto prie vaizdo įrašų.

Tai puikiai tinka įkelti dalykus į „Instagram“ ar „Vine“., bet jei ieškome kažko sudėtingesnio, turėsime ieškoti kitur.

Atsisiųskite QR kodo muzikos nuotraukų ir vaizdo įrašų rengyklę – InShot Kūrėjas: InShot Inc. Kaina: Nemokamas

Energijos direktorius

Kalbėti paprastai ir paprastai, „Power Director“ yra vienas galingiausių ir išsamiausių „Android“ redaktorių. Jame yra daug profesionalių įrankių, galinčių patenkinti daugumą vartotojų. Žinoma, nuo pat pradžių tai gali būti šiek tiek bauginanti programa, todėl norint visiškai valdyti programą, reikia šiek tiek išmokti. Tai yra tai, ką galite vadinti profesionalus vaizdo redaktorius kišeninio dydžio.

Labai kompetentinga vaizdo įrašų rengyklė, kuri, taip, prideda vandens ženklą prie visų mūsų kūrinių nemokamoje versijoje.

Atsisiųskite QR kodą „PowerDirector“ – vaizdo įrašų rengyklė ir kūrėjas Kūrėjas: „Cyberlink Corp“ Kaina: Nemokamas

YouCut

„YouCut“ yra nemokama vaizdo įrašų rengyklė, skirta iškirpti ir sujungti vaizdo įrašus „YouTube“ ir „Instagram“ su įvairiais šablonais ir iš anksto nustatytais formatais šiems socialiniams tinklams.

Tiesa ta, kad jo sąsaja yra labai draugiška, todėl ja naudotis yra daug lengviau. Tai taip pat leidžia pridėti efektų (glitch, RGB, negatyvą ir kt.), muziką ir reguliuoti vaizdo atkūrimo greitį. Ak! Ir tai neprideda vandens ženklų! Viena iš geriausiai įvertintų vaizdo įrašų redagavimo priemonių su 4,8 žvaigždutėmis ir daugiau nei 10 mln. atsisiuntimų sistemoje „Google Play“.

Atsisiųskite QR kodą YouCut – profesionali vaizdo įrašų rengyklė Kūrėjas: InShot Inc. Kaina: Nemokama

„ActionDirector“ vaizdo įrašų rengyklė

Šiame „CyberLink“ redaktoriuje yra viskas, ko jums reikia. Galime importuoti vaizdo įrašus, juos redaguoti, iškirpti, naudoti sulėtintą judesį, įtraukti tekstą, muziką ir daugybę kitų dalykų. Tai kaip kompiuterio versija, bet miniatiūrinė.

Jis atnaujinamas gana dažnai ir yra vienas iš nedaugelio redaktorių, palaikančių 4K. Programos faile „Google Play“ yra įdomi nuoroda, kurioje galime patikrinti, ar mūsų mobilusis telefonas palaiko 4K redagavimą, o tai gali pasirodyti prieš pradedant naudoti „ActionDirector“. Be jokios abejonės, vienas geriausių 2018 m. „Android“ vaizdo įrašų redaktorių.

Atsisiųskite QR kodo rengyklę, skirtą Video ActionDirector Kūrėjas: Cyberlink Corp. Kaina: Nemokama

Quik

Quik sukūrė komanda Gopro, ir tai yra viena greičiausių programų, leidžiančių kurti nuostabius vaizdo įrašus. Pridėjome keletą nuotraukų ir vaizdo įrašų ir tik ji yra atsakinga už geriausių akimirkų atranką, pridedant perėjimų, efektų ir viską priderinant prie muzikos ritmo. Taigi vėliau jie sako, kad filmuoti nėra taip paprasta!

Nors taip, jis turi tam tikrų apribojimų, pvz., maksimali vaizdo įrašų trukmė, taip pat turime būti atsargūs, kad pašalintume vandens ženklus nustatymų meniu (jie pateikiami pagal numatytuosius nustatymus). Bet kokiu atveju tai yra viena iš mano mėgstamiausių aplikacijų kuriant akį traukiančius vaizdo įrašus „skraidydamas“ ir aš asmeniškai drįsčiau teigti, kad kuriant trumpus filmukus ir dalinantis jais su draugais, tai viena iš labiausiai rekomenduojamų.

Atsisiųskite QR kodo „Quik“ - „GoPro“ vaizdo įrašų rengyklė nuotraukoms ir klipams Kūrėjas: „GoPro“ Kaina: Nemokamas

FilmoraGo

FilmoraGo yra profesionalus redagavimo įrankis su aiškia ir draugiška sąsaja, su kuriuo 3 paprastais žingsniais galime iškirpti, pasukti, pridėti filtrų, sluoksnių, teksto ir dalytis juo socialiniuose tinkluose. Jis turi muzikos biblioteką ir leidžia fotografuoti / filmuoti iš Facebook ir Instagramas.

Tarp ryškiausių jo funkcijų yra galimybė pridėti animuotus subtitrus, kurių šiandien nerandame daugelyje redaktorių. Taip pat yra garso ekvalaizeris ir vaizdo greičio valdymas. Trumpai tariant, gana išsami programa, kuri taip pat periodiškai atnaujinama.

Atsisiųskite QR kodą FilmoraGo – vaizdo įrašų rengyklės kūrėjas: WONDERSHARE TECHNOLOGY CO., LIMITED Kaina: Nemokamas

VivaVideo

VivaVideo yra vaizdo įrašų rengyklė, kuri yra pusiaukelėje tarp tų, kurie ieško profesionalios programėlės, ir kitos, šiek tiek daugiau nei vaikščioti po namus. Jis turi siužetinės linijos tipo redagavimo formatą, daugiau nei 200 filtrų, daugybę efektų, lėtą ir greitą judesį, tekstą ir kt.

Žinoma, nemokama versija leidžia tik tam tikros maksimalios trukmės vaizdo įrašus su vandens ženklu. Net ir taip, daugiau nei 100 milijonų atsisiuntimų. Nepameskite to iš akių.

Atsisiųskite QR kodą „VivaVideo“ – vaizdo įrašų rengyklė su muzikos kūrėju: „QuVideo Inc.“ Geriausia vaizdo įrašų rengyklės ir vaizdo įrašų kūrimo programa Kaina: nemokama

KineMaster

Redaktorius KineMaster tai yra vienas iš išsamiausių, kurį galime rasti „Android“. Kelių takelių laiko juosta, vilkimas ir nuleidimas, 3D perėjimai, efektai, tekstas ir daugelis kitų funkcijų sudaro šios puikios programos funkcijų paketą.

Vienintelis trūkumas, kurį galime pasakyti, yra tai, kad nemokamoje versijoje visuose vaizdo įrašuose yra vandens ženklas (nebent pereisime prie mokamos versijos).

Atsisiųskite QR kodą „KineMaster“ – vaizdo įrašų kūrėjų redaktorius ir kūrėjas: „KineMaster Corporation“ Kaina: Nemokamas

Funimate

Tai dar viena vaizdo įrašų redagavimo programa, kuri pastaruoju metu išpopuliarėjo ir nors jis yra šiek tiek ribotas, jį labai lengva naudoti. Jame yra 15 efektų, ir ne tai, kad mes jį panaudosime kurdami profesionalų vaizdo įrašą, o norėdami iš savo mobiliojo susidėti keletą nuotraukų ir vaizdo įrašų ir gerai praleisti laiką, jis puikiai atlieka savo vaidmenį.

Atsisiųsti QR kodą Funimate – vaizdo įrašų rengyklė ir klipų efektai Kūrėjas: AVCR Inc. Kaina: Nemokamas

„YouTube“ vaizdo įrašų rengyklė

Jei pradedate naudotis „YouTube“ ir jums reikia redagavimo priemonės, kuri leistų sukurti tinkamos kokybės vaizdo įrašus, kuriuos galėtumėte įkelti į savo kanalą, pažiūrėkite į šį įrankį. Tai leidžia eksportuoti vaizdo įrašus HD raiška be vandens ženklų, taip pat leidžia pakeisti vaizdo įrašo formatą, kad jis atitiktų mūsų poreikius.

Be to, programėlėje taip pat yra įrankius, skirtus apkarpyti, sujungti ir sujungti vaizdo įrašus, greito ir sulėtinto judesio funkciją, pridėti muziką ir įvairius FX efektus bei filtrus. Visa tai per intuityvią ir lengvai naudojamą sąsają.

Atsisiųskite QR kodo vaizdo įrašų rengyklę, skirtą „YouTube“ kūrėjui: InShot Inc. Kaina: Nemokama

Vaizdo šou

VideoShow yra Kitas galingas vaizdo įrašų rengyklė, skirta „Android“.. Ne todėl, kad jis pasiekia „Adobe Premiere Clip“ ar „Power Director“ lygį, tačiau jame yra geras redagavimo įrankių pasirinkimas: efektai, lipdukai, šriftai, temos ir galimybė dubliuoti (balsas per vaizdo įrašą). Nemokamoje versijoje nėra vandens ženklų ar vaizdo įrašų laiko apribojimų, bet vietoj to turėsime nuryti keistą reklamą.

Atsisiųskite QR kodo „VideoShowLite“: vaizdo įrašų redagavimo priemonė, iškirpimas, nuotraukos, muzika Kūrėjas: „VideoShow EnjoyMobi Video Editor & Video Maker Inc“ Kaina: Nemokamas

Movie Maker, skirta „YouTube“ ir „Instagram“.

Tai redaktorius, kuris yra specialiai sukurta Instagram, nes tai leidžia kurti vaizdo įrašus kvadrato formatu. Norėdami juo naudotis, turėsime prisijungti prie Facebook arba susikurti ALIVE paskyrą.

Programa skirta kurti trumpus vaizdo įrašus su daugybė šaunių / linksmų efektų su sprogimais, efektais ir lipdukais. Jame yra įmontuotų skelbimų, kurie, atėjus laikui, gali labai erzinti. Tai ir viskas: 4,5 žvaigždutės įvertinimas ir daugiau nei 5 milijonai atsisiuntimų.

Atsisiųskite QR kodo Movie Maker Filmmaker ir redaguokite „YouTube“ filmų vaizdo įrašus Kūrėjas: ALIVE Inc. Kaina: Nemokamas

Ką manote apie šį geriausių „Android“ skirtų vaizdo įrašų redagavimo programų sąrašą? Kas tavo mėgstamiausias?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found