15 svetainių, kuriose galite atsisiųsti nemokamų „Sprite“ – laimingasis „Android“.

A Sprite (anglų kalba "pixie«) Yra nedidelė taškinės schemos dalis, rodoma kompiuterio ekrane. Sprites paprastai naudojami vaizdo žaidimuose kuriant simbolių grafiką ir foną. Todėl normalu, kad kurdami vaizdo žaidimą mums reikia pasiekti nemokami spraitai. Arba susikurti juos patiems, jei turime kokių įgūdžių.

Internete yra daugybė puslapių, iš kurių galite nemokamai atsisiųsti „Sprite“ vaizdo žaidimų ir kitų meno formų kūrimui. Šiame sąraše iš viso pateikiama iki 20 interneto svetainių, iš kurių galite atsisiųsti begalę vaizdų be apribojimų. Turėtumėte tik nepamiršti, kad spraitai yra atitinkamų jų autorių nuosavybė ir ar šie spraitai, kuriuos norite atsisiųsti, yra skirti komerciniam naudojimui, ar ne. Dėl šios prielaidos ir kokybės, kurios ieškote ir kurios jums reikia, galite pasiekti neišmatuojamą ir gražų spritų pasaulį iš toliau pateiktų URL su ryškia retro išvaizda.

Paprasčiausiai prisiminimams, kuriuos kai kurie iš šių vaizdų gali įkvėpti, rekomenduoju įeiti į vieną iš šių puslapių ir pasižiūrėti.

Svetainių, kuriose galima atsisiųsti nemokamus sprites, sąrašas

„Sprite“ duomenų bazė

Jis turi gerą drabužių spintos foną, su milijonai spraitų iš praktiškai bet kurio žaidimo, kurį tik galite įsivaizduoti. Žiniatinklį valdo Grimas, labai geras žiniatinklio valdytojas, nuolat įkeliantis naujo turinio. Geriausias iš visų yra kategorijų šoninis meniu, kuriame galite pasiekti sprites pagal konsolę, kuriai priklauso žaidimas.

Jame taip pat yra paieškos sistema, skirta, kai ieškote kažko labai konkretaus, kad galėtumėte jį iš karto rasti. Tai mano mėgstamiausia ir visada konsultuojuosi, kai reikia labai specifinio sprite. „Sprite“ paprastai būna PNG formatu, o kai kurie – GIF formatu.

Įveskite „Sprite“ duomenų bazę

Itch.io

Jei jums patinka 2D menas, negalite praleisti nemokamų Itch.io išteklių saugyklos. Čia rasite daug spraitų ir išteklių savo projektams. Verta paminėti, kad kokybė daugeliu atvejų ribojasi su didinga. Nepameskite to iš akių!

Įveskite itch.io

Craftpix

Craftpix.net yra svetainė, kurioje galime gauti daugybę aukščiausios kokybės turto, nors joje taip pat yra puiki nemokamo turinio dalis. Jei kuriate strateginį, arkadinį ar platforminį žaidimą su pikselių meno stiliumi, čia rasite daugybę savo projektui skirtų spritų, fonų, objektų, simbolių, piktogramų ir daugiau. Panašiai kaip itch.io, medžiagos kokybė yra tiesiog puiki.

Įveskite Craftpix

„Spriters“ šaltinis

Kaip nurodyta „The Shyguy Kingdom“ svetainėje, tai yra dvasinis „The Shyguy“ berniukų įpėdinis. Jis nuolat atnaujinamas ir turi daug nemokamų sprite iš naujausių žaidimų.

Vienintelis minusas – navigacinė sistema. Pirmiausia turite pasirinkti konsolę, o tada raidę, kuria prasideda žaidimas, kad galėtumėte peržiūrėti kiekvienos konsolės katalogą. Bet be to, tai yra labai gera svetainė, jei ieškome modernių spritų.

Įveskite „Spriters“ šaltinį

Šiose keturiose svetainėse tikriausiai rasite beveik bet kokį sprite, priklausantį daugumai konsolių ir žaidimų žaidimų, kuriuos galite įsivaizduoti, bet jei ieškote kažko kito...

Kitos įdomios svetainės

Atidarykite žaidimo meną

Labai įdomi platforma, kurioje kūrėjai dalijasi savo sprite ir garso įrašais, kad visi galėtų jais pasinaudoti. Tiesa ta, kad įėjimas į savo puslapį yra tarsi kelionė į praeitį. Jie netgi kalbasi mitiniame IRC! Jie taip pat rengia meno konkursus ir kitas veiklas, kurios palaiko bendruomenę gyvą ir yra forumas, kuriame galime siųsti savo abejones, problemas ir kalbėtis su kitais žmonėmis apie kilnų pixelart retro meną.

Įveskite Open Game Art

Sprite žemė

„Sprite Land“ jie turi tik keletą „spraite“, kuriuos galima atsisiųsti, tačiau tikrai verta apsilankyti jų svetainėje dėl visko, ką ji siūlo. Jie turi keletą pamokų, kaip kurti „spraite“ ir 2D vaizdus, ​​​​nemokamą programą, skirtą kurti savo „spraite“, ir keletą internetinių komiksų, skirtų gerai praleisti laiką.

Įeikite į „Sprite Land“.

HasGrafics

Žiniatinklis su nemokamais sprite, skirtas komerciniam ir nekomerciniam naudojimui. Jis neturi daug išteklių, bet jei 100% perdavė to paties autoriai. Jame taip pat yra keletas nemokamų garsų, kuriuos galima atsisiųsti. Verta paminėti, kad puslapis nustojo atnaujinti 2016 m., tačiau jis vis dar yra aktyvus ir veikia.

Įveskite HasGrafics

Vis dar neradote to, ko ieškojote? Kiti tinklalapiai su nemokamais sprite atsisiųsti

Žinoma, svetainėse, kurias ką tik peržiūrėjome, jau turite pakankamai medžiagos, kad galėtumėte kurti žaidimus visą likusį gyvenimą, bet jei vis tiek nerandate to, ko jums reikia, čia yra kitų saugyklų, kuriose galite rasti nemokamų sprite savo asmeniniams projektus.

Žaidimas Art Guppy

HellSoft

Videgame Sprites

Retro žaidimų zona

CG tekstūros

Spiralinė grafika

RMXP ištekliai

RPG rūmai

Pygame

Kai kuriuos sprites galima rasti RMXP Resources

Jei ieškote kitų tipų daugialypės terpės išteklių, jums taip pat gali būti įdomu pažvelgti į juos 10 bankų nemokamų garso ir garso efektų ir geriausios svetainės Atsisiųskite šriftus ir šriftus nemokamai.

Jei šis įrašas jums pasirodė įdomus ir (arba) jis padėjo jums išspręsti jūsų problemą, būčiau labai dėkingas, jei padėtumėte man jį paskleisti savo socialiniuose tinkluose. Ir žinai, drauge: ačiū, pasimatysime kitą kartą ir... Pasidalink!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found