Būkite atsargūs, šis ekrano užsklanda gali sugadinti jūsų „Android“ mobilųjį telefoną – „The Happy Android“.

Nebegalime pasitikėti net tapetais. Tai lemia nauja „klaida“ arba sistemos gedimas „Android“. paprastas vaizdas, naudojamas kaip ekrano užsklanda gali pakakti sudužti telefoną ir išlaikyti gražų popieriaus svorį. Problema, kuri išaiškėjo po to, kai „Ice Universe“ – gerai žinomas naujienų nutekinimas – praėjusią savaitę paskelbė vaizdą, dėl kurio kyla problema „Twitter“.

ĮSPĖJIMAS!!!!

Niekada nenustatykite šio paveikslėlio kaip ekrano fono, ypač Samsung mobiliųjų telefonų naudotojams!

Dėl to jūsų telefonas suges!

Nebandykite!

Jei kas nors jums atsiųs šią nuotrauką, nekreipkite į ją dėmesio. pic.twitter.com/rVbozJdhkL

– Ledo visata (@UniverseIce) 2020 m. gegužės 31 d

Nuo tada kitos specializuotos laikmenos, tokios kaip 9to5Google ir Android Authority, patvirtino ir patvirtino šios gedimo buvimą, ir nors „Ice Universe“ teigia, kad klaida daugiausia paveikia „Samsung“ terminalus, ji taip pat buvo atkartota kitų gamintojų išmaniuosiuose telefonuose, pvz., „The Google“. Pikselis.

Taip „Android“ veikia ekrano užsklandos klaida

Jautriuose telefonuose, kurie patiria šį gedimą, nustačius anksčiau minėtą nuotrauką kaip ekrano foną, įrenginys paleidžiamas su pertraukomis įjunkite ir išjunkite ekraną, todėl mobilusis telefonas visiškai nenaudingas. Problema, kurios net nepavyksta išspręsti gerai paleidus terminalą.

Pasak 9to5Google, kuri kruopščiai tiria problemą, ką galime padaryti iš naujo paleiskite telefoną saugiuoju režimu, ištrinkite vaizdą, kurį nustatėme kaip ekrano foną, ir taip išspręskite problemą. Nors atrodo, kad šis remontas ne visada veikia, nes „Android Authority“ atveju jie turėjo ištrinti visus duomenis ir iš naujo nustatyti telefono gamyklinę būseną, kad grįžtų į normalią būseną.

Kita vertus, ši sistemos klaida neatrodo universali. „Android Authority“ teigimu, jie bandė atkartoti „Huawei Mate 20 Pro“ gedimą, tačiau tai neturėjo įtakos. Savaime suprantama, jei jaučiame meilę savo mobiliajam telefonui, turėtume visiškai susilaikyti nuo šio gedimo tikrinimo savo terminale.

Problema yra RGB spalvų modelyje

Kaip Dylanas Rousselis nurodo šioje 9to5Google Twitter paskyroje paskelbtoje gijoje, gedimą gali sukelti tam tikri telefonai jie nesuderinami su paveikslėlyje naudojamu spalvų modeliu. Pasak Rousello, šis „prakeiktas“ vaizdas naudoja RGB modelį, kuris sukelia konfliktus daugelyje „Android“ mobiliųjų telefonų, kurie nori būti valdomi pagal SRGB modelį.

Taigi, tai vyksta su Pixel 3 XL su Android 10, bet ne su Pixel 4 XL su Android 11. Štai kas vyksta: //t.co/mXebJzJZ7Y

– Dylanas Rousselis (@evowizz) 2020 m. gegužės 31 d

Tačiau Rousselis mini, kad atlikus bandymą su Pixel 4 XL, kuriame veikia Android 11 beta versija, problema nebuvo atkurta ir atrodo, kad kitoje Android versijoje yra kodas, leidžiantis nuskaityti su SRGB nesuderinamus spalvų modelius. modelis. Tokiu būdu durys paliekamos gana paprastam sprendimui, kuris padėtų atkurti visus tuos mobiliuosius telefonus, kurie gali būti paveikti paprastu atnaujinimu. Tiesą sakant, kaip minėjo XDA-Developers, jau yra kūrėjas, kuris pateikė AOSP (Android Open Source Project) pataisą, kad išspręstų problemą.

Tiesa ta, kad neretai tenka susidurti su tokio tipo nesėkmėmis, kurias sukelia iš pažiūros nekenksmingi veiksmai. Šį kartą tai paprastas ekrano užsklanda, bet ką nors panašaus jau matėme prieš porą metų „WhatsApp“ su garsiuoju juodu mygtuku, dėl kurio jūsų mobilusis telefonas buvo užrakintas, arba tą kitą 5 sekundžių vaizdo įrašą, galintį sugadinti jūsų iPhone mobilųjį telefoną jį atkuriant.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found