Kaip atkurti ištrintus failus naudojant „EaseUS“ duomenų atkūrimo vedlį – laimingas „Android“.

Šiandien apžvelgsime vieną iš populiariausių failų atkūrimo programų, skirtų „Windows“ ir „Mac“. Duomenų atkūrimo vedlys iš EaseUS, kūrėjo, kuris specializuojasi duomenų atkūrimo, atsarginių kopijų kūrimo, saugojimo ir duomenų perdavimo srityse.

Žinoma, daugelis iš jūsų matėte tai internete, bet nežinote, ar jis tikrai veikia, ar koks jo veiksmingumo lygis. Todėl šiandien mes atliksime sveikimo testą, kad išsklaidytume abejones.

„EaseUS Data Recovery Wizard“ funkcijos Nemokama

„EaseUS“ duomenų atkūrimo vedlys 12.0 turi 2 versijas: versija Profesionalus mokama ir skambinama nemokama versija Nemokamas „EaseUS“ duomenų atkūrimo vedlys.

Šioje apžvalgoje naudosime nemokamą modelį, kuris praktiniais tikslais turi tokią pat atkūrimo galią kaip ir profesionali versija. Nors taip, su apribojimu, kiek GB galime susigrąžinti.

Tarp jo savybių Duomenų atkūrimo vedlys nemokamai randame galimybę:

  • Atkurti ištrintus, suformatuotus ar nepasiekiamus duomenis.
  • Jis veikia kietuosiuose diskuose, išoriniuose diskuose, USB atmintinėse ir SD atmintinėse.
  • Jis atkuria visų formatų failus: nuotraukas, tekstinius dokumentus, vaizdo įrašus, garso įrašus, suspaustus failus ir ilgą laiką.
  • Vienu metu atlikite greitą ir gilų nuskaitymą.
  • 500 MB atkūrimo limitas (iki 2 GB, jei dalijamės RRSS).

Taip veikia prarastų failų atkūrimo procesas

Turiu išorinį standųjį diską, kurį ilgą laiką suformatavau per klaidą, todėl bandysime atkurti kai kurias mano išsaugotas nuotraukas ir muziką. Tai albumas, kuriam daugiau nei 10 metų.

Pirmas dalykas, kurį ketiname padaryti, yra prijungti jį per USB prie kompiuterio, tada paleidžiame „EaseUS“ atkūrimo programą.

Tiesa ta, kad programa eina tiesiai prie reikalo: pirmiausia pasirenkame vienetą, kurį norime analizuoti. Ekrano kopijos pavyzdyje mūsų išorinis diskas atitinka diską F. Pažymime jį ir spustelėkite "Nuskaityti”.

Dabar programa pradės ieškoti visų prarastų failų. Greitas nuskaitymo procesas duos tam tikrų rezultatų per kelias minutes, tačiau gilus nuskaitymas, kuris šiuo atveju mus tikrai domina, pareikalaus šiek tiek daugiau laiko – priklausomai nuo disko dydžio. Mūsų diskas yra 500 GB ir numatomas pusantros valandos atkūrimo laikas, daugiau ar mažiau.

Baigę giluminio nuskaitymo analizę, kairiajame meniu galime naršyti po įvairius aplankus. Tai gana praktiškas naršymo būdas, nes failai klasifikuojami pagal tipą ir vietą.

Galiausiai pasirenkame failus ir dokumentus, kuriuos norime atkurti, ir spustelėkite mygtuką "Grąžink”.

Programa paprašys mūsų aplanko, kuriame būtų išsaugoti visi atkurti failai. Mes jį pasirenkame ir automatiškai sistema paliks atkurtų duomenų kopiją tame aplanke.

Rezultatai

Tiesa ta, kad rezultatas buvo tikrai patenkinamas. Gilus nuskaitymas buvo atliktas didesniu greičiu, nei esame įpratę matyti tokio tipo programose.

Kita detalė, kurią reikia pabrėžti, yra ta leidžia peržiūrėti nuotraukas ir dokumentus prieš juos atkuriant. Kažkas, kas labai pravers, jei nesame tikri dėl failo pavadinimo arba jei jo pavadinimas buvo ištrintas.

Vaizdo peržiūrą galime suaktyvinti spustelėję akies piktogramą.

Kalbant apie turinį, jis sugebėjo aptikti daugiau nei 8000 garso takelių ir daugybę nuotraukų, kurių tikrai atsisakė prarasti. Iš viso daugiau nei 88 500 failų (daugiau nei 860 GB duomenų).

Mano atveju nuotraukos ir muzika, kurią norėjau atkurti, neviršijo 500 MB, todėl man pavyko jas atkurti be jokių problemų. Jei duomenų apimtis būtų didesnė, turėtume dalytis programa tinkluose – kas išeina nemokamai ir visai neblogai – arba pereiti prie profesionalios versijos, kuri, aišku, neturi tokio tipo apribojimų. .

Išvados

Trumpai tariant, „EaseUS Data Recovery Wizard Free“ yra apie puiki nemokama darbalaukio alternatyva greitai ir tvarkingai atkurti visas tas nuotraukas, vaizdo įrašus ar dokumentus, kuriuos praradome per klaidą.

Jei reikia atkurti didesnį duomenų kiekį, taip, visada galime pasinaudoti profesionalia versija (66,69 € + PVM), kurios nuskaitymo kokybė yra tokia pati ir neribotas nemokamas atnaujinimas.

Galime atsisiųsti „EaseUS Data Recovery Wizard Free 12.0“ iš paties autoriaus svetainės ČIA.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found