Kaip išvalyti klaviatūros istoriją „Android“ - „Happy Android“.

Ar žinojote, kad jūsų išmaniojo telefono klaviatūra apie jus žino daugiau, nei įsivaizduojate? Kai kalbamės, rašome el. laišką ar atliekame Google paiešką, klaviatūra įrašo visus mūsų įvestus žodžius. Nebent, žinoma, nuspręsime išvalyti klaviatūros istoriją. Kaip tu tai darai?

Kaip ištrinti klaviatūros istoriją „Android“ įrenginyje

Klaviatūroje paprastai saugomi žodžiai, kuriuos iš esmės įvedame, kad naudotojams būtų teikiama geresnė patirtis: suasmeninti pasiūlymai, tikslesnis automatinis taisymas ir kt. Tačiau tiesa ir tai, kad bet kuriuo momentu tai gali atsisukti prieš mus, ypač jei kas nors žiūri į ekraną arba tarp klaviatūros numatymo paslysta koks nors nepageidaujamas žodis.

Norėdami tai išspręsti, pakanka ištrinti visus klaviatūros surinktus duomenis, ištrindami jos įrašų istoriją. Tokiu būdu nebepasirodys joks nepageidaujamas žodis ar terminas, kuris gali mums trukdyti.

Kaip ištrinti istoriją naudojant numatytąją mobiliojo telefono klaviatūrą

Jei niekada neįdiegėme alternatyvios klaviatūros „Android“ ir toliau naudojame tas, kuris buvo iš anksto įdiegtas pagal numatytuosius nustatymus įrenginyje galime ištrinti istorijos duomenis atlikdami šiuos veiksmus.

 • Atidarome „Android“ nustatymų meniu ir įveskite „Sistema -> Kalbos ir teksto įvestis”.
 • Spustelėkite "Virtuali klaviatūra"Ir pasirinkite numatytąją klaviatūros programą.
 • Tada tarp klaviatūros nustatymų spustelėkite parinktis "Hola"ir"Išvalyti tinkintus duomenis“ (Priklausomai nuo mūsų naudojamos klaviatūros programos, gali pasirodyti viena arba abi parinktys).

Kaip pašalinti pavienius žodžius iš pasiūlymų sąrašo

Jei turime problemų tik su konkrečiu žodžiu ir norime toliau išlaikyti likusius išmoktus žodžius, tai taip pat galima pasiekti:

 • Atidarome klaviatūrą ir įvedame žodžio dalį, kurią norime pašalinti taip, kad ji mums būtų parodyta siūlomų žodžių meniu.
 • Ilgai spaudžiame žodį, kad ištrintume, kol ekrane pasirodys pranešimas „Ištrinti pasiūlymą«. Patvirtiname ištrynimą.

Tai pašalins žodį iš asmeninio žodyno ir nebebus rodomas siūlomų žodžių meniu.

Kaip išvalyti „Google“ klaviatūros istoriją („GBoard“)

Daugelis „Android“ įrenginių taip pat dažnai naudoja „Google“ klaviatūros programą „GBoard“. Tai labai plačiai paplitusi programa dėl savo funkcijų ir iš tikrųjų tai yra viena geriausių klaviatūros parinkčių, kurias galime rasti „Google Play“.

 • Įvedame „Android“ nustatymus ir einame į „Sistema -> Kalbos ir teksto įvestis -> Virtuali klaviatūra”.
 • Spustelėkite "Glenta„Ir mes slenkame į“Pažangūs nustatymai”.

 • Galiausiai spustelėkite "Pašalinkite išmoktus duomenis ir žodžius“Ir įveskite ekrane pasirodžiusį patvirtinimo numerį.

Ištrynus bus ištrintas visas naujas klaviatūros užregistruotas žodynas, bet taip pat išmoktus balso diktavimo žodžius. Svarbu nepamiršti!

Kaip ištrinti „SwiftKey“ istoriją

„SwiftKey“ yra kita puiki alternatyvi „Android“ klaviatūra. Šioje „Microsoft“ priklausančioje programėlėje taip pat gausu funkcijų ir ji laikoma viena greičiausių „Android“ klaviatūrų. Jei naudosime „SwiftKey“ kaip įprastą klaviatūrą, turime atlikti šiuos veiksmus, kad ištrintume jos istoriją.

 • Kaip ir ankstesniais atvejais, atidarome „Android“ nustatymus ir einame į „Sistema ->Kalbos ir teksto įvestis -> Virtuali klaviatūra”.
 • Iš čia spustelėkite SwiftKey piktogramą, kad pasiektumėte klaviatūros konfigūracijos meniu.
 • Galiausiai parodome viršutinį meniu spustelėdami piktogramą su 3 vertikaliais taškais (esančia viršutinėje dešinėje ekrano paraštėje) ir pasirinkite "Išvalyti rašymo duomenis”.

Kaip matome, „SwiftKey“ duomenų ištrynimas yra šiek tiek labiau paslėptas nei kitose programose, pvz., „GBoard“, tačiau sužinoję, kur tai yra, galime atlikti procesą per kelias sekundes.

Galbūt jus dominaKaip įjungti arba išjungti klaviatūros rašybos tikrintuvą „Android“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found