„AllConnect“ – žaiskite ir perduokite srautu, transliuoti iš „Android“ taip paprasta – „Happy Android“.

Šiandien pristatome jums programą, kuri, suteikusi jums galimybę, gali tapti svarbia programa jūsų Android ir IOS įrenginiuose. Tiesa, Parduotuvėje galime rasti daugybę programų, skirtų dalytis turiniu iš mūsų terminalų į kitus įrenginius, tačiau ne visoms tai pavyksta padaryti taip paprastai ir efektyviai kaip AllConnect.

Ar transliacija atrodo kaip vargas? Paprastumas kaip vėliava

Sukurta TuxeraInc , ši programa apsimeta, kad keliais žingsniais ir labai paprastu būdu galime dalytis daugialypės terpės turiniu su kitais įrenginiais savo mobiliajame terminale realiu laiku. Be to, jis suderinamas su dauguma (jei ne visomis) galimų srautinio perdavimo technologijų, AirPlay, DIAL, DLNA, Google Cast įrenginiais, Apple TV, AirPort Express, Amazon Fire TV, Chromecast, Roku, Freebox, Samsung, išmaniaisiais televizoriais iš „Samsung“ ir „Philips“, „Bose“, „Philips“ ir „Denon“ belaidžiai garsiakalbiai, „Kindle“, „Xbox“ ir kt.

Kaip transliuoti naudojant „AllConnect“.

Atidarant AllConnect matome, kad apatinėje dalyje atsiranda mūsų terminalas, savo ruožtu viršutinėje dalyje jie atsiras tiek daug įrenginių yra prijungti prie to paties tinklo. Įrenginių paieška yra automatinis procesas, kurį programa atlieka vos tik ją paleidus. Jei programa neras, ji parodys mums pranešimą, nurodantį, kad įsitikiname, kad jie visi priklauso tam pačiam Wi -Fi tinklas.

Norėdami paleisti medijos failus kitame įrenginyje tereikia jį pasirinkti spustelėdami ir kitame ekrane pasirinkti failo kategoriją, kurią norite paleisti.

Galime rasti daugiau standartinių tipo kategorijų vaizdo, garso, fotografijos ir kiti ne tokie standartiniai kaip debesis , suteikiant mums galimybę žaisti tiesiai iš debesies paslaugos (pavyzdžiui, „Dropbox“), medijos serveris ir galbūt įdomiausia prisijungęs. Paskutinis variantas mums leidžia transliuoti vaizdo įrašus iš įvairių interneto platformų, tokių kaip YouTube, Vimeo, Dailymotion ir kt. . Norėdami tai padaryti, bus atidaryta naršyklė, iš kurios galėsite pasiekti minėtą platformą, ieškoti vaizdo įrašo ir paleisti jį, pavyzdžiui, televizoriuje.

Pažymėtina, nors tai gal ir nelabai įdomus variantas, tačiau aplikaciją galima naudoti ir kaip vietinį multimedijos grotuvą, tai yra, taip pat, kaip transliuojame turinį, galime jį atkurti patys.

Kaip tu matai AllConnect yra programa, kuri per labai trumpą laiką ir labai paprastai (neatliekant nustatymų ar panašiai) leidžia transliuoti visą mūsų įrenginio multimediją per kitus.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje. Atsisiųsti QR kodą AllConnect – Play & Stream Kūrėjas: Tuxera Inc. Kaina: Nemokama

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found