Kaip vienu metu pervardyti kelis failus ar aplankus sistemoje „Windows 10“.

Praėjusiais metais „Microsoft“ išleido nedidelį atvirojo kodo įrankių rinkinį, skirtą „Windows 10“, pavadinimu „PowerToys“. Šios įdomios paslaugos yra atsakingos už paprastų, bet nepaprastai galingų užduočių atlikimą, pvz., „zonų“ kūrimą, kad būtų galima pertvarkyti ekrane esančius langus arba rodyti sparčiuosius klavišus, pasiekiamus tiesiog paspaudus.

Neseniai „Microsoft“ pridėjo naują ypač praktišką „PowerToy“, pavadintą „PowerRename“, su kuriuo galime vienu metu pervardyti kelis failus ir aplankus. Kažkas, kas, be jokios abejonės, tam tikrose situacijose mums gali būti daugiau nei naudinga. Ar kada nors praleidote savo laiką pervadindami daugybę vaizdų ar tekstinių dokumentų ranka, kad pridėtumėte žymos eilutę ar atliktumėte nedidelį pataisymą? Na, o kai baigsite skaityti šį įrašą, pažadu, kad tos akimirkos taps istorija...

Kaip įdiegti „PowerToys“, kad vienu metu būtų galima pervardyti kelis failus

Norėdami naudoti šį naudingą įrankį, pirmiausia turime įdiekite PowerToys rinkinį iš Microsoft. Norėdami tai padaryti, įeiname į „Microsoft GitHub“ saugyklą ir atsisiunčiame naujausią MSI diegimo failą.

Įdiegę įrankį, galėsime naudotis 3 „Microsoft“ iki šiol paskelbtomis komunalinėmis programomis: „FancyZones“, „Shortcut Guide“ ir šiuo atveju mus labiausiai dominančią „PowerRename“. Jei paleisime programą, ji pradės veikti fone ir pamatysime, kaip užduočių juostoje pasirodys nauja piktograma įvairiaspalvio skaičiuotuvo pavidalu. Viską turime paruošę!

Kaip pervardyti aplankus ir failus masiškai naudojant „PowerRename“.

Šiuo metu galime tik išbandyti naudingumą. Norėdami tai padaryti, atidarome Windows 10 failų naršyklę ir einame į aplanką, kuriame yra keistini failai.

Pažymime visus norimus pervardyti failus (arba pasirenkame visus paspausdami Ctrl + E) ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite. Pamatysime, kaip dabar yra nauja parinktis, pavadinta "PowerRename“. Paspaudžiame ant jo.

Tada atsidarys naujas langas, iš kurio galėsime pakeisti visų failų pavadinimus, kartu su kai kuriomis filtravimo parinktimis. Vienas iš įdomiausių šio naudingumo punktų yra tas, kad pildydami laukeliusIeškoti"ir"Pakeiskite„Galime realiu laiku matyti, koks bus galutinis pakeitimo rezultatas.

Kai nuspręsite atlikti pakeitimus, spustelėkite „Pervardyti“ ir leiskite programai padaryti visa kita. Per kelias sekundes pervardysime visus aplankus ar failus, atitinkančius nurodytas gaires.

Trumpai tariant, susiduriame su įrankiu, labai panašiu į klasikinę funkciją „Rasti ir pakeisti“, integruotą daugumoje tekstų rengyklės, tačiau šiuo atveju ji taikoma didžiuliam failų ir aplankų leidimui. Labai rekomenduojamas įrankis, padėsiantis sutaupyti daug laiko spaudžiant klavišus.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found