Geriausi „Dragon Ball“ žaidimai, skirti „Android“ – „The Happy Android“.

Drakono kamuolys mėgaujasi antrąja jaunyste kine ir televizijoje su anime serijomis Dragon Ball Super, Broly filmas ir didžiojo Toyotaro nupiešta homoniminė manga. Vaizdo žaidimų skiltyje Goku ir kompanija niekada nenustojo būti ir nepraeina nė metai, kai Playstation, Nintendo ar Xbox neišleis atitinkamo Dragon Ball žaidimo. Bet kaip su Android?

12 geriausių „Dragon Ball“ žaidimų, skirtų „Android“.

„Android“, o konkrečiau „Google Play“ parduotuvėje, labai pastebimas svarbių „Dragon Ball“ žaidimų nebuvimas ir, nors dauguma yra programėlės, kuriose nereikia daug keliauti, taip pat yra vietos keistam perliui ar įdomiam žaidimui. Tai yra 12 geriausių „Android“ skirtų „Dragon Ball“ žaidimų.

PASTABA: Šis įrašas periodiškai atnaujinamas su nauji Dragon Ball ir Dragon Ball Super žaidimai kurie bus išleisti „Android“. Daugelis neoficialių žaidimų išleidžiami netrukus po to, kai jie pasirodys „Google Play“, tačiau juos vis tiek galima atsisiųsti iš saugyklų ir alternatyvių APK šaltinių.

Dragon Ball Z Dokkan mūšis

Tai vienintelis Dragon Ball žaidimas, kurį galime vadinti „oficialiu“ „Android“. Po antspaudu Namco Bandai, Dokkan Battle yra žaidimas, kuriame derinami galvosūkiai ir strategija. Kvėpuokite ta pačia esme kaip ir kiti pavadinimai Dėlionės ir drakonai: privalome sujungti spalvotas sferas, kad galėtume atlikti kombinacijas, kuriomis sugadintume priešą, atsižvelgiant į keletą veiksnių, kurie padidina kovos strategijos lygį.

Vaizdinė dalis yra įspūdingaNors animacija nelabai naudojama, iliustracijos itin ištikimos mangai ir anime, o panaudotos taip, kad žaidimui suteikia daug dinamiškumo. Jei nesame labai užsikabinę, laikui bėgant tai gali pasikartoti.

Atsisiųskite QR kodą DRAGON BALL Z DOKKAN BATTLE Kūrėjas: BANDAI NAMCO Entertainment Inc. Kaina: Nemokamas

Drakono rutulio legendos

Tai pirmasis oficialus mobilusis žaidimas, išleistas pasibaigus Dragon Ball Super, todėl lūkesčiai, kuriuos jis sukėlė, yra didžiuliai. Oficialus jo pristatymas įvyko 2018 m. gegužės viduryje ir nuo to laiko tik augo.

Atsisiųskite QR kodą DRAGON BALL LEGENDS Kūrėjas: BANDAI NAMCO Entertainment Inc. Kaina: Nemokamas

Mūsų laukia veiksmo kortų žaidimassu realaus laiko kova dar niekada nematyta Dragon Ball mobiliajame žaidime. Dar viena „Dragon Ball Legends“ atrakcija yra naujo personažo (Shallot), iki šiol nežinomo, sukurto paties Akira Toriyama, pristatymas.

Dragon Ball Tap Battle

Turbūt vizualiai patraukliausias žaidimas, kartu su Dokkano mūšiu ir gavus naujosios Dragon Ball Legends leidimą. Šiuo atveju tai yra kovinis žaidimas su gana ypatinga žaidimo dinamika. Geriausia tai, kad pamatysite tai kitame vaizdo įraše, kad susidarytumėte idėją:

Deja, žaidimas buvo pašalintas iš „Google Play“, nors jį vis tiek galima saugiai atsisiųsti iš alternatyvių programų parduotuvių, tokių kaip „Aptoide“. Svarbu paminėti, kad norint tinkamai atlikti diegimą, reikia atlikti tam tikrus ankstesnius veiksmus – „YouTube“ galite rasti daugybę vadovėlių.

Dragon Ball Super kortų žaidimo pamoka

Šis žaidimas, kurį sukūrė Bandai, yra skaitmeninė Dragon Ball Super kortų žaidimo versija. Galų gale tai vis tiek yra pamoka, tačiau ji leidžia mums žaisti serijos kortų žaidimą iš mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio. Pavadinimas labai panašus į kitus gildijos žaidimus, jis neabejotinai patiks gerbėjamsMagija: susibūrimas ir panašiai.

Atsisiųskite QR kodo „Dragon Ball Super“ kortų žaidimo mokymo programą Kūrėjas: BANDAI CO., LTD. Kaina: Nemokama

Super Goku Saiyan karys: SUPER MŪŠIS

Neoficialus žaidimas, kurį galime rasti alternatyviose APK saugyklose. Tai gana neseniai sukurtas žaidimas, kuriame yra „Dragon Ball Super“ veikėjų. Iš esmės mes susiduriame su žaidimu, kuriame turime nugalėti visus priešus, kurie pasirodo šoniniame slinktyje su Goku Super Saiyan God Blue būsenoje. Kas taip dažnai pasirodys Boso mūšis, kuriame turėsime nugalėti kai kuriuos žinomiausius franšizės veikėjus.

Galima sakyti, kad tai yra gerbėjų sukurtas žaidimas, todėl jis nepasiekia kitų šiame sąraše esančių žaidimų lygio, tačiau jis taip pat nėra blogas.

Saiyan Fighter - Drakono mūšis

Tai dar vienas neoficialus franšizės žaidimas, kuris vis dar yra beta versijos (nors dabar jį galima atsisiųsti). Tai labai skiriasi nuo to, ką šiuo metu galime rasti „Play“ parduotuvėje į RPG panašus žaidimas, kurio dinamika pagrįsta ūkininkavimu ir automatizuotomis kovomis. Visa tai su šiek tiek perkrauta ir tuo pačiu patrauklia sąsaja. Galima sakyti, kad autorius daug valandų investavo į dizainą ir plėtrą.

Jame naudojama daug personažų iš pirmųjų Dragon Ball istorijų, kurie yra sumaišyti su dabartiniais personažais. Norint žaisti, reikia užsiregistruoti, tačiau galima prisijungti naudojant svečio paskyrą. Tai puiku, jei bandome jį pirmą kartą ir nėra aišku, ar žaisime ir ateityje.

Atsisiųskite Saiyan Fighter - Dragon Battle iš APK Pure

Dragon Ball Advanced Adventure

Tai pavadinimas, kuris pasirodė „Game Boy Advance“. ir tai taip pat turi modifikuotą „Android“ versiją. Tai beat'em'up su 1 prieš 1 kovomis, vykstančiomis mangos pradžioje, su pirmaisiais kovos menų čempionatais ir Piccolo Daimaoh bei kompanijos pasirodymu.

Labai smagus žaidimas ir ypač rekomenduojamas pirmojo Dragon Ball etapo gerbėjams. Galima atsisiųsti „Aptoide“ ir panašiose saugyklose.

Stickman dievas 3

Kovos žaidimas, kad gėrimas tiek iš Dragon Ball, tiek iš klasikinio lazdelės arba „stick man“ iš mobiliųjų žaidimų. Mes susiduriame su pavadinimu, veiksmu, kuriame galime kovoti su Goku Black, Jiren ar Vegetto tarp daugelio kitų. Žinoma, visi jie su tipišku dizainu lazdas. Dėmesio, nes tai gali būti tikrai įdomus žaidimas, jei suprasime esmę.

Parsisiųsti QR kodą God of Stickman 3 Kūrėjas: W N Yume Kaina: Nemokama

Saijano pabėgimas

Šis žaidimas man kelia prieštaringus jausmus. Viena vertus, tai puiku, nes tai labai aktualus žaidimas: vykstantis apokaliptinėje Black Goku sagos ateityje, mes atsidūrėme Trunkso vietoje. pašėlęs „begalinės rasės“ tipo žaidimas kuriame turime šokinėti ir vengti kliūčių, net sugebėdami tapti supersaijanais.

Neigiama yra tai, kad jis turi labai aukštą sunkumų lygį. Ekstremalus. Jei mėgstate iššūkius, būtinai išbandykite Saiyan’s Escape.

Atsisiųskite „Saiyan’s Escape“ iš „APK Pure“.

Sajano puolimas

Labai įdomus Dragon Ball Z žaidimas, skirtas Android. Klasikinis RPG visam gyvenimui su Raditz ir Freeza sagos pradžia kaip atskaitos tašku. Jis dar nėra oficialiai paskelbtas, tačiau jį jau galima atsisiųsti iš „Google Play“ parduotuvės. Tikrai daug žadantis pavadinimas ir vienas geriausių neoficialių Dragon Ball žaidimų prasme.

Jo nebėra „Android Play“ parduotuvėje, todėl turėsime jo ieškoti alternatyviose saugyklose.

Super Sajano mūšis

Linksmas žaidimas, kuriame įsitaisome Goku dievo režimo vietoje ir kuriame viskas, ką turime padaryti, tai nužudyti visus priešus (Cell, Boo, Raditz ir kt.), kurie yra išsibarstę visame lygyje. Jis sukurtas naudojant labai gerai dėvėtą retro stilių ir kartais visai juokinga.

Daug toliau nenueina, bet jei bendra žaidimo koncepcija ir idėjos būtų šiek tiek labiau išplėtotos, būtų galima sukurti tikrai žiaurų produktą.

Atsisiųskite Super Saiyan mūšį iš APK Pure

Goku pasaulinė kova

Su žaidimo varikliu, beveik identišku Super Sajano mūšiui, Goku Global Fight yra šoninio slinkimo žaidimas kuriame turime žengti į priekį pašalindami visus ekrane pasirodžiusius priešus. Tai labai sunku, bet geriau valdoma nei anksčiau minėta BoSS.

Pastaba : neseniai pašalintas iš „Google Play“. Ją vis tiek galima atsisiųsti iš alternatyvių programų saugyklų.

„Extra Ball“: kiti „Dragon Ball“ žaidimai ir programos, skirtos „Android“.

Čia yra kitų „Android“ telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtų programų ir žaidimų, kuriuos verta paminėti:

Dragon Ball stipriausias karys

Tai žaidimas, kuris buvo kuriamas ilgą laiką ir vis dar yra beta versijos. Sukurtas Bandai, jis turi „konsolės lygio“ grafiką ir istorijos režimą, kuriame mes valdysime „Goku“ pirmuosiuose mangos komparuose.

Yra keletas beta versijos APK, bet jums reikia užsiregistruoti ir turėti japonišką telefono numerį. Kol kas žaisti sunku, bet tai vienas perspektyviausių pastarųjų metų titulų kartu su Dragon Ball Legends.

Dragon Ball lipdukai

Įspūdinga kolekcija „WhatsApp“ lipdukai su Dragon Ball tema. Čia rasite platų lipdukų su veikėjais ir tipiškomis serijos akimirkomis pasirinkimą. Jame yra daug dabartinių lipdukų su personažais iš Dragon Ball Super Broly ir kitų labiau klasikinių pirmųjų serijos sakmių. Daugelis jų su frazėmis visiškai ispanų kalba.

Turint omenyje sėkmę, kad buvo paleisti kiti nelicencijuoti žaidimai, nežinome, kiek laiko gali veikti šis „WhatsApp“ priedas „Play“ parduotuvėje, todėl jei susidomėjote, nepraleiskite jo iš akių.

Atsisiųskite Dragon Ball QR kodo lipdukus, skirtus WhatsApp kūrėjui: g4 Studios Kaina: Nemokama

Piano Touch – Dragon Ball Super

Žaidimas grojant fortepijonu, kuris seka tą pačią klasikinių pavadinimų, tokių kaip „Guitar Hero“, dinamiką. Visos įtrauktos dainos yra „Dragon Ball Super“ garso takelio dalis. Čia rasime Ultra Instinct dainą, anime pabaigas ir galiausiai daugybę melodijų iš naujausių anime sagų.

Atsisiųskite QR kodą Piano Touch Ball Dragon Super Kūrėjas: AppStudioSg Kaina: Nemokama

Ultra Live Wallpapers

Už ilgo pavadinimo „Ultra Dragon Warriors Live Wallpaper 4K 2020“ slepiasi „Android“ skirta „Dragon Ball“ pagrindu sukurta tapetų programa. Mes ne tik randame iliustracijas, kai kurios iš jų puikios kokybės, bet ir animuoti tapetai Jie atrodo tiesiog įspūdingai.

Atminkite, kad taip, animuoti tapetai sunaudoja daug akumuliatoriaus energijos. Likusiai – Dragon Ball gerbėjams labai rekomenduojama programa, kurią galima atsisiųsti iš „Play“ parduotuvės daugiau nei 50 000, o įvertinimas – 4,5 žvaigždutės. Nepameskite to iš akių!

Atsisiųskite QR kodo Ultra Live Wallpaper Dragon Warriors 4K 2020 Kūrėjas: Apps593Studio – Geriausios programos Kaina: Nemokama

Sintezės generatorius

Fusion Generator yra tai, ką rodo jo pavadinimas: programa, kuri sukuria bet kurio iš šimtų simbolių, sudarančių Dragon Ball visatą, sintezę. Ar norite pamatyti, kas išeis iš Krilino ir Freezos sintezės? Bills ir Bulma, ar Buu ir Mutenroshi?

Programėlė neduoda daug daugiau, tačiau smagiai praleisti laiką ir porą kartų pasijuokti ji yra daugiau nei pajėgi.

Atnaujinta: Žaidimas pašalintas iš „Google Play“! Ieškokite jo savo mėgstamų programų saugykloje.

Sajanų kariai

Super Goku: Saiyan Warriors yra klasikinio žaidimo Dragon Ball Z Shin Budokai Android emuliatorius, skirtas PSP. Puikus kovos žaidimas su daugybe kombinacijų, energijos atakų, arkados režimo, istorijos ir daug daugiau.

Vienintelis dalykas, dėl kurio galima kaltinti Saiyan Warriors, yra prastos kokybės garsas. Galima atsisiųsti iš alternatyvių parduotuvių ar saugyklų.

„Saiyan“ fotoaparatas – nuotraukų efektai

Tai mažas redaktorius, kuriame galime suderinti vaizdus ir nuotraukas Dragon Ball stiliumi. Galime dėvėti Goku plaukus, įprastus Super Saiyan, mėlynus, Piccolo turbanus. Yra visko: energijos kamuoliukų, aurų, skautų ir kt.

Jūs neįsivaizduojate, kokių nesąmonių galime padaryti su šia programa...

Atnaujinta: programa pašalinta iš „Google Play“! Ieškokite jo mėgstamoje alternatyvių programų saugykloje.

Dragon Ball GT transformacija

Kitas žaidimas, kurį rasime tik alternatyviose programėlių parduotuvėse ir kurio siužetas paremtas istorija Dragon Ball GT. Tai apie asumušk juos kur pradėsime valdyti Goką, Paną ir Trunksą ir išdalinsime tortus į skirtingus mums pristatomus „glaistus“. Tai nėra viskas blogai, tačiau jame yra daug tarpinių teksto scenų ir etapų pokalbių.

Ką manai apie šį nedidelį sąrašą? Ar žinote kokį kitą Dragon Ball žaidimą, kuris to vertas? Jei taip, nedvejodami užsukite ir palikite savo nuomonę komentarų laukelyje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found