Kaip sukurti SMS atsarginę kopiją „Android“.

The trumpoji žinutė Paprastiems mirtingiesiems jie atrodo jau praeitis. Niekas negali būti toliau nuo tiesos. Kai kuriose šalyse tekstinės žinutės vis dar yra aukščiausios klasės komunikacijos priemonė. Bent jau iki tol, kol bus sukurtas naujas RCS (Rich Communication Services) standartas, kuris galutinai pakeis SMS.

Tuo tarpu kodėl gi nepanagrinėjus geriausių gaminimo būdų SMS atsarginės kopijos Ką mes išsaugojome telefone? Vieną dieną mums jų gali prireikti.

Kaip sukurti SMS atsarginę kopiją „Android 8.1“.

Naujuosiuose pikseliuose ši funkcija jau yra standartinė. Laimei, tai neapsiriboja „Google“ išmaniaisiais telefonais. Jei turėsime terminalą su Android Oreo, pirmą kartą konfigūruodami telefoną taip pat turėsime galimybė perkelti SMS, kartu su likusiais atsarginėmis duomenų kopijomis iš ankstesnio įrenginio.

Blogas dalykas yra tai, kad tai nėra rankinė konfigūracija. Šį atkūrimo procesą galime atlikti tik tada, jei matome pranešimą, kuriame sakoma „užbaigti sąranką"Kai pasiekiate sistemos nustatymų meniu.

Jei spustelėsime pranešimą, atsidarys langas, kuriame galėsime atkurti duomenis, kurių atsargines kopijas sukūrėme anksčiau, pvz., SMS.

Logiška, kad jei mūsų ankstesnis mobilusis telefonas buvo Android 5.0, kuris kurdamas sistemos atsargines kopijas neatsižvelgia į SMS, vargu ar galėsime jas atkurti naudodami naująją Android 8.1. Todėl, yra išskirtinė „Android Oreo“ naudotojų funkcija.

Norėdami sužinoti, ar „Google“ kuria atsargines SMS kopijas mūsų telefone, tereikia įvesti „Google“ diską ir skiltyje „Atsarginės kopijos“ dukart spustelėti mūsų įrenginio pavadinimą.

Mano atveju mano terminale yra tik skambučių istorijos, nustatymų ir programų kopija. Jis naudoja Android 7.1, todėl nekuria atsarginių teksto pranešimų kopijų.

Jei mūsų mobilusis telefonas nepalaiko tokio tipo atsarginės kopijos, turėsime pasirinkti įdiegti tam skirtas programas. Laimei, jie yra daug lankstesni.

SMS atsarginė kopija +

SMS yra programa, kuri sukuria atsargines SMS, MMS ir skambučių istorijos kopijas išsaugo juos mūsų Gmail paskyroje. Kai kopija bus padaryta, mes galime pasiekti visas SMS žinutes iš Gmail, aplanke, vadinamame tiesiog "SMS".

Nuo šio momento mes galime atkurti arba perkelti SMS iš naujo telefono labai lengvai. SMS Backup + taip pat leidžia reguliuoti tokius dalykus kaip atsarginių kopijų kūrimo periodiškumas, kopijuoti tik tada, kai esame prisijungę prie WiFi ir pan. Nemokama ir labai rekomenduojama.

Atsisiųskite QR kodo SMS atsarginę kopiją + Kūrėjas: Jan Berkel Kaina: Nemokama

SMS Backup + turi daugiau nei 5 milijonus atsisiuntimų ir įvertintas 4,3 žvaigždutėmis.

SMS atsarginė kopija ir atkūrimas

Ši programa turbūt yra pati išsamiausia, norint kopijuoti SMS, MMS ir skambučius. Jo didžioji dorybė ta, kad tai leidžia mums sudėti visus pranešimus į vieną XML failą kuriuos galime išsaugoti vietinėje atmintyje arba tiesiogiai įkelti į debesį, kai to prireiks.

Tai taip pat leidžia mums perduoti pranešimus per WiFi tiesiai į kitą telefoną, pasirinkti pokalbių kopijas, perrašyti senas kopijas, tvarkyti atsarginį kalendorių ir daug kitų įdomių funkcijų.

Atsisiųskite QR kodo SMS atsarginę kopiją ir atkūrimą Kūrėjas: SyncTech Pty Ltd Kaina: Nemokama

Šiuo metu „SMS Backup & Restore“ sistemoje „Google Play“ atsisiųsta daugiau nei 10 milijonų kartų ir įvertinta 4,5 žvaigždutėmis.

Jei norime tik karts nuo karto daryti automatines SMS kopijas, SMS Backup + galime naudoti be didesnių problemų. Jei mes norime perkelti visas savo SMS / MMS į failą, kad jį išsaugotume ir apsaugotume nuo laikui bėgant: SMS atsarginė kopija ir atkūrimas.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found