Kaip naudoti GIF kaip profilio nuotrauką „Google“ – „Happy Android“.

GIF yra vienas iš didžiausių šiuolaikinio interneto bruožų, jau dabar yra daug socialinių tinklų ir interneto paslaugų, leidžiančių juos naudoti kaip avatarą. Taigi mes galime sukurti savo GIF tiesiai iš mobiliojo telefono ir naudoti jį, pavyzdžiui, kaip profilio vaizdą mūsų Google paskyroje.

Galų gale, GIF yra ne kas kita, kaip „animuotas“ failas, esantis pusiaukelėje tarp vaizdo ir vaizdo įrašo: vaizdų arba kadrų rinkinys, suteikiantis judesio pojūtį. Pirmaisiais interneto metais šis grafinis formatas (Graphics Interchange Format) tapo labai populiarus, nes vaizdams suspausti leido naudoti LZW glaudinimo algoritmą – efektyvesnį nei tuo metu naudotas RLE algoritmas. Kažkas, kas buvo puiku norint atsisiųsti didelius vaizdus tuo metu, kai modemai vis dar buvo labai lėti, o interneto ryšys buvo praktiškai vystykluose.

GIF kaip profilio nuotrauka „Google“ paskyroje

GIF yra vienas iš dažniausiai naudojamų memų bendrinimo formatų, nors šiuo atveju juos taip pat galima naudoti animuotą profilio nuotrauką arba trumpą kelių sekundžių vaizdo įrašą mūsų Google paskyroje. Svarbu, kad GIF failas, kurį ketiname sukurti, nebūtų labai ilgas, jei nenorime turėti problemų jį įkeliant ir įkeliant į tinklą.

Sukūrę arba atsisiuntę GIF, einame į „Google“ paskyros nustatymus ČIA. Prisijungę savo profilio nuotrauką galime pakeisti tiesiog ją paspaudę (pamatysime, kaip pasirodys fotoaparato piktograma, jei užvessime pelės žymeklį arba spustelėsite pačią nuotrauką).

Atsidarys naujas langas, kuriame galėsime pasirinkti GIF iš aplanko, kuriame anksčiau jį atsisiuntėme.

Toliau atsidarys nedidelis redaktorius, kuriame galėsime nukirpti vaizdo paraštes, kad formatas ir matmenys puikiai tiktų.

Kai viską paruošime, tereikia spustelėti mėlyną mygtuką "Pasirinkite kaip profilio nuotrauką“. „Google“ automatiškai pritaikys pakeitimus, pakeisdama ankstesnį statinį vaizdą šia nauja animacija, kurią ką tik ištraukėme iš rankovės.

Reikėtų pažymėti, kad gali šiek tiek užtrukti, kol pakeitimai bus atkartoti visose svetainėse, kuriose rodoma mūsų „Google“ profilio nuotrauka. Paprastai pakanka atnaujinti puslapį arba skirti jam porą minučių, bet jei matome, kad tai užtrunka, galime pabandyti priverstinai pašalindami ir iš naujo nustatydami GIF kaip profilio nuotrauką.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found