10 geriausių „Android“ kovinių žaidimų (2020 m.) – „Happy Android“.

Kovos žanras yra vienas iš mano mėgstamiausių vaizdo žaidimų pasaulyje. Tačiau kalbant apie „Android“, veiksmo žaidimai apskritai ir ypač koviniai žaidimai jie visada turėjo negalią, o mes susiduriame su žaidimu, kuriam reikia labai patobulintų valdymo priemonių. Tai, ko ne visada pavyksta įvykdyti, kai dirbame su jutikliniais mygtukais, ir mes turime atlikti derinius bakstelėdami ekraną.

Laimei, yra daug kūrėjų, kurie puikiai suprato šio iššūkio keliamą iššūkį, pridėdami supaprastintus valdiklius ir taip praradę dalį žanrui būdingos esmės arba pasiūlydami suderinamumą su žaidimų pulteliais, kai norite gerbti ir išlaikyti techninį profilį.

10 geriausių šiuo metu „Android“ skirtų kovinių žaidimų

Čia apžvelgiame kai kuriuos „Android“ skirtus kovinius žaidimus, kurie geriausiai užfiksavo šio žanro žavesį koviniai žaidimai mobiliuosiuose įrenginiuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Tai yra visiškai asmeninis sąrašas, todėl jei matote, kad pakeliui palikau ką nors esminio, nedvejodami paskelbkite savo indėlį komentarų srityje. Eime ten!

Šešėlių kova 3

„Shadow Fight 3“ yra kokybiškas šuolis, palyginti su ankstesne sagos dalimi, turint omenyje tai, kad tai nuostabu. Šešėlių kova 2 Jau buvau aukštai užkėlęs kartelę. Jei antroje dalyje valdėme šešėlį ar siluetą 2D formatu, tai šioje naujoje versijoje scenos ir personažai, atvaizduoti 3D formatu, pasižymintys aukštu detalumo lygiu ir labai sudėtinga kinematika.

Tiek valdikliai, tiek fizika veikia labai sklandžiai, ir nors kelių žaidėjų režimo nėra, žaidimas yra pakankamai patrauklus, kad juo mėgautis nereikia daug daugiau.

Parsisiųsti QR kodą Shadow Fight 3 Kūrėjas: NEKKI Kaina: Nemokama

Mortal Kombat Mobile

Tai sumažinta ir mobiliesiems optimizuota klasikinio Mortal Kombat versija, skirta žaidimų konsolėms. Žaidimas, kuris atnaujinamas su kiekviena dalimi taip, kad dabar galime žaisti ir su Mortal Kombat 11 personažais, kurių bendras sąrašas yra daugiau nei 130 simbolių.

Grafika yra geriausia, kurią matysime „Android“., ir, žinoma, yra daug kraujo ir žiaurumo, todėl tai nėra iš tų žaidimų, kuriuos norėtumėte įdiegti į savo mažojo sūnėno mobilųjį telefoną. Kovos yra 3 prieš 3, su jutikliniais valdikliais, kurie valdomi gana patenkinamai. Žaidimas, kurį tikrai turėtumėte išbandyti, jei esate sagos ar apskritai kovinių žaidimų gerbėjas.

Atsisiųsti QR kodą MORTAL KOMBAT Kūrėjas: Warner Bros. International Enterprises Kaina: Nemokama

Skullgirls: Kovos RPG

Kaip rodo pavadinimas, Skullgirls yra klasikinis 2D kovos žaidimas 1 prieš 1 bet su tam tikrais RPG elementais. Jo estetika ir charakterio dizainas pagrįsti anime, žaismingu žaidimu. Tai labai rekomenduojamas pavadinimas tiems, kurie ieško greito ir tiesioginio veiksmo, neturint laiko per daug galvoti.

Skullgirls taip pat leidžia patobulinti savo personažus naujais įgūdžiais ir judesiais, o tai kartu su kasdienių misijų sistema ir labai įdomiu istorijos režimu leidžia užmegzti žaidimą daug ilgiau nei naudojant įprastą kovų arkadą.

Parsisiųsti QR kodą Skullgirls: Fighting RPG Kūrėjas: Autumn Games, LLC Kaina: Nemokamas

Klasikiniai emuliatoriai

Koviniai žaidimai savo populiarumo viršūnę pasiekė devintajame dešimtmetyje, kai buvo paskelbta daugybė tokio tipo žaidimų konsolėse, tokiose kaip Super Nintendo, Mega Drive ir vėlesnėse sistemose. „Android“ turi daug emuliatorių, skirtų šioms ir kitoms konsolėms, o geriausia yra tai čia rasime žaidimų pulto palaikymą, kuri leidžia pagerinti žaidimo eigą tiems, kurie ieško didesnio techninio poreikio ir arkadesnio skonio.

Jei jus domina, pažiūrėkite į sąrašą "10 geriausių „Android“ emuliatorių”.

EA Sports UFC

Vienas iš populiariausių kovinių žaidimų kuriuos šiuo metu galime rasti „Android“. Grafika yra gana gera, nors ją galima patobulinti, ir apima daugiau nei 70 UFC žvaigždžių kovotojų, tokių kaip Conoras McGregoras, Cainas Velasquezas ar Georgesas St-Pierre'as, kurių kiekvienas turi savo specialių judesių rinkinį.

Valdikliai yra labai paprasti, paliekant labai mažai vietos kūrybiškumui, nes reikia paspausti mygtukus ir slysti pirštu per ekraną. Atsitiktinis titulas, su kuriuo galima surengti porą muštynių be didelių komplikacijų. Žinoma, mes susiduriame su nemokamu EA žaidimu, bet pagrįstu mikromokėjimais ir visa tai, ką tai reiškia.

Atsisiųskite QR kodą EA SPORTS ™ UFC® Kūrėjas: ELECTRONIC ARTS Kaina: Nemokamas

Riterių kova: Viduramžių arena

Knoghts Fight yra trimatis kovos žaidimas, vykstantis viduramžiais. Grafika yra gana gera tam, ką esame įpratę matyti mobiliuosiuose telefonuose, su labai kruopščiu žaidimu, kurį praturtina daugybė ginklų, kuriuos galime nešiotis, pradedant kardais, per plaktukais, kirviais ir visų rūšių peiliais. Visa tai visada saugoma gero skydo. Kitoks kovos titulas su daug žavesio.

Atsisiųsti QR kodą Knights Fight: Medieval Arena Kūrėjas: Shori Games Kaina: Nemokama

Neteisybė 2

Kaip ir „Mortal Kombat“, „Injustice“ (taip pat sukurta „Warner Bros“) yra viena populiariausių „Android“ kovos sagų. Žaidimas su gera grafika, efektyviais valdikliais, kurie vis dar yra šiek tiek „mygtukų trupintuvas“, tačiau leidžia jaustis labai gerai ir skatina žaisti toliau. Geriausia, jei jums patinka DC komiksai, čia rasite daugybę jų personažų. Apima kampanijos režimą su daugybe žaidimų valandų ir kelių žaidėjų režimu internete.

Atsisiųsti QR kodą Injustice 2 Kūrėjas: Warner Bros. International Enterprises Kaina: Nemokama

Gatvės kovotojas iv

Daugelis žmonių nežino, bet „Capcom“ prieš keletą metų pradėjo sukurti oficialią legendinio „Street Fighter IV“, skirtą „Android“, versiją. Grafika atitinka tai, ko galime tikėtis iš tokio dydžio pavadinimo, yra suderinamas su Bluetooth valdikliais (būtina, jei norite ką nors pasiekti), apima arkadinį režimą ir kelių žaidėjų režimą. Labiausiai patenkinama žaidimo patirtis, nors atrodo, kad internetinis režimas atrodo šiek tiek tuščias.

Nors jos įdiegimas kabutėse yra nemokamas, taip pat turėtų būti aišku, kad tokiu būdu jie suteikia mums prieigą tik prie 4 žaidėjų (Ryu, Chun-Li, Guile ir Zangief), kad būtų galima nusipirkti aukščiausios kokybės versiją už maždaug 5 eurus. galintis išspausti žaidimą visoje jo šlovėje.

Atsisiųskite QR kodo Street Fighter IV Champion Edition Kūrėjas: CAPCOM CO., LTD. Kaina: Nemokama

Tikras plienas

Real Steel yra saga apie robotų kovos žaidimai sukūrė Reliance Games, kitų veiksmo žaidimų, tokių kaip WWE Mayhem, kūrėjai. Skirtingai nuo daugelio vietinių „Android“ skirtų kovinių žaidimų, čia valdikliai yra arkadiniai, o tai reiškia, kad turėsime judėti ir smogti nepasitikėdami automatiniais deriniais. Kiekvienas „Real Steel“ serijos žaidimas turi savo stilių ir mechaniką, o „Real Steel World Robot Boxing“ yra populiariausias iš visų iki šiol.

Atsisiųskite QR kodą Real Steel World Robot Boxing Kūrėjas: Reliance Big Entertainment (JK) Private Limited Kaina: Nemokamas

„Marvel“ čempionų konkursas

Kaip visų skirtingų formatų „Marvel“ superherojų gerbėjas, turiu pasakyti, kad jie čia atrodo ypač gerai. Vaizdinė skiltis, kuri neabejotinai padeda sukurti labiausiai priklausomybę sukeliančią patirtį, kurią sustiprina greita kova, paprasti, bet efektyvūs valdikliai ir žaidimo aplinka, kuri nuolat atnaujinama nauju turiniu ir dalykais. Klasika, kuri jau keletą metų veikia „Android“ ir kuri iki šiol vis dar sulaukia nuolatinių atnaujinimų.

Atsisiųsti QR kodą Marvel Battle of Superheroes Kūrėjas: Kabam Games, Inc. Kaina: Nemokamas

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found