Jumper EZbook 3 Pro, pilnas nešiojamasis kompiuteris su 6 GB RAM ir Win10

Nors nešiojamieji kompiuteriai yra pigesni nei bet kada anksčiau, vis tiek sunku rasti, pavyzdžiui, „Dell“ už mažiau nei 200 eurų. Jei ieškome nebrangaus ir lengvo nešiojamojo kompiuterio, gali būti gera idėja pervažiuoti ir pažvelgti į kiniškus nešiojamuosius kompiuterius. Jie turi daug įvairių modelių, o jų specifikacijos gali būti tikrai įdomios. Toks yra atvejis Džemperis EZbook 3 Pro, užrašų knygelė, kurią šiandien peržiūrime.

Jumper EZbook 3 Pro, nešiojamasis kompiuteris su dvigubu WiFi, 6 GB RAM ir suderinamas su SSD plėtiniais

Jumper EZbook 3 Pro yra mini nešiojamasis kompiuteris arba nešiojamasis kompiuteris su keliais aspektais, dėl kurių jis išsiskiria iš kitų. Viena vertus, turime įrenginį su gerais raumenimis, kai kalbama apie RAM atmintį. Jame yra dvigubas „WiFi“ ryšys (2,4G / 5G), taip pat yra gražus M.2 lizdas, leidžiantis išplėsti ir padidinti saugojimo galią naudojant SSD standųjį diską. Viskas už mažiau nei 200 eurų.

Dizainas ir ekranas

„EZbook 3 Pro“ yra kompaktiško ir elegantiško dizaino, o aliuminio korpusas pagamintas naudojant CNC technologiją. Priekyje randame a 13,3 colių IPS ekranas su Full HD raiška (1920 x 1080p) ir 16:9 formato koeficientas.

Savo šonuose jis turi 2 USB 3.0 prievadai, mini HDMI išvestis, lizdas skirtas SD kortelės, 3,5 mm ausinių lizdas ir maitinimas. Jo matmenys yra 31,50 x 20,85 x 1,50 cm, o svoris - 1,39 kg.

Apibendrintai galima teigti, kad tai pakankamai mažas kuprinėje nešiotis įrenginys, turintis gerą ekraną ir patrauklų dizainą. Šiame skyriuje mažai ką prieštarauti.

Galia ir našumas

Kalbant apie aparatinę įrangą, atradome tipišką kiniškų nešiojamųjų kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių korpusą, tačiau su keliomis nuostabiomis detalėmis. Klasikinis SoC Intel APOLLO LAKE N3450 keturių branduolių veikia 1,1 GHz dažniu (2,2 turbo režimu), kartu su GPU Intel Graphics 500, 6 GB RAM ir vidinis eMMC diskas 64 GB. Kaip operacinė sistema „Windows 10 Home“.

Reikia nepamiršti, kad „Jumper EZbook 3 Pro“ turi vieną funkciją Dviejų juostų WiFi, galintis prisijungti prie 2,4G belaidžių tinklų, bet ir prie galingiausio 5G – žinoma, jei pasiseks vieną iš jų turėti pasiekiamoje vietoje.

Kamera ir baterija

Šiame „EZbook“ yra funkcionali 2,0 MP kamera, leidžianti naudoti „Skype“ ir vaizdo konferencijas – žinote, kad kamera nėra stiprioji šio tipo įrenginių pusė – ir 4800 mAh baterija kuri siūlo apie 5/6 valandų autonomiją.

Kaina ir prieinamumas

Jumper EZbook 3 Pro kaina 197,53 euro, pakeisti apie 229,99 USD, GearBest. Jei norime jį gauti, taip pat galime panaudoti šį nuolaidų kuponą, kad išimtume žiupsnelį iš galutinės prekės kainos:

KUPONO KODAS: BOOKPRO

Kaina su kuponu: 188,95 €

„Jumper EZbook 3 Pro“ nuomonė ir galutinis įvertinimas

Jei ieškome nešiojamojo kompiuterio už gerą kainą, nėra daug įrenginių, siūlančių tokius dalykus kaip 6 GB RAM ar dvigubas WiFi už mažiau nei 200 eurų. Šia prasme Jumper EZbook 3 Pro gali būti gera investicija.

Tai reiškia, kad tikrai žvėrišką postūmį sulauktume įdiegę SSD diską ir pasiekę žvėriško našumo pagerėjimą, tokį patį arba didesnį nei bet kurio prekės ženklo nešiojamojo kompiuterio, 2 ar 3 kartus brangesnio.

Kitu atveju idealus kompiuteris studentams, biuro darbams, pagrindiniam redagavimui ir naršymui internete.

GearBest | Pirkite Jumper EZbook 3 Pro

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found