10 geriausių platformos žaidimų, skirtų Android

Žaidimai mobiliesiems įrenginiams tapo legionu, ir beveik neįmanoma įsivaizduoti, koks didžiulis katalogas yra jame. Turime 100 % nemokamų žaidimų, mokamų žaidimų ir žaidimų, kurie slysta per tą miglotą apsipirkimo žaidimuose ūką.

Geriausi „Android“ platformos žaidimai (nemokami ir mokami)

Šiandien mes sutelksime dėmesį į labai specifinį žanrą, platforminiai žaidimai. Jei jums patinka šokinėti, bėgti, išsisukti ir nugalėti priešą senuoju būdu, nepamirškite toliau pateikto pasirinkimo su kai kuriais iš geriausių platformos žaidimų, kuriuos galime rasti. Android.

Danas vyras

„Dan The Man“ yra puikus veiksmo platformingo žaidimas retro stilius ir tikrai įspūdingas žaidimo lygis. Žaidimą sukūrė „Halfbrick Studios“ – tas pats, kaip ir garsioji „Fruit Ninja“ – ir neseniai jis buvo atnaujintas su naujais žaidimo lygiais. Visiškai nemokama (su integruotais skelbimais) ir suderinama su valdikliais.

Dan The Man turi 4,8 žvaigždučių įvertinimą ir daugiau nei 5 milijonus atsisiuntimų.

Atsisiųskite QR kodą Danas žmogus – Koviniai žaidimai Kūrėjas: Halfbrick Studios Kaina: Nemokama

Šolano kardas

Šolano kardas gyslose nešioja pikselių meną. Gražus žaidimas su daugybe priešų ir labai kruopštaus dizaino, galutiniais viršininkais ir, trumpai tariant, labai kruopščiai sukurta kovos platforma. Jis turi sudėtingumo lanką, kuris atitinkamai didėja per 30 žaidimo lygių. Nemokama ir suderinama su žaidimų pulteliais.

„Sword of Sholan“ įvertintas 4,5 žvaigždutėmis ir daugiau nei milijonas atsisiuntimų „Google Play“.

Atsisiųsti QR kodo kardą Xolan Kūrėjas: Alper Sarıkaya Kaina: Nemokama

Super Mario bėgimas

Pirmasis ir vienintelis „Mario“ iki šiol „Android“, kuris sukėlė daug ginčų: pirmi 4 lygiai yra nemokami, norint atrakinti likusią žaidimo dalį, reikia sumokėti 10,99 euro. Ar tai didelė kaina? Tikriausiai. Tai nereiškia, kad tai labai smagus žaidimas su labai gera grafika, kelių žaidėjų režimu ir paprasta mechanika, bet su daugybe niuansų.

„Super Mario Run“ įvertintas 3,7 žvaigždutėmis ir daugiau nei 50 mln. atsisiuntimų „Google Play“ parduotuvėje.

Atsisiųsti QR kodą Super Mario Run Kūrėjas: Nintendo Co., Ltd. Kaina: Nemokamas

Rayman nuotykiai

Tikriausiai tai yra „Ubisoft“ talismanas geriausias pavyzdys, koks galėjo būti „Nintendo“ „Mario Run“, bet taip nebuvo. Kaip ir santechniko su ūsais žaidime, susiduriame su bėgimu ir šuoliu iš platformos, tačiau šiuo atveju nemokamu, o pirkinius žaidime galime net išjungti žaidimo nustatymuose. Aukšto lygio grafika, artima tobulumui ir 10 grojimo galimybė.

„Rayman Adventures“ įvertintas 4,6 žvaigždutėmis ir daugiau nei 10 mln. atsisiuntimų „Google Play“.

Atsisiųsti QR kodą Rayman Adventures Kūrėjas: Ubisoft Entertainment Kaina: Nemokama

Žemyn

Mes perėjome nuo mobiliojo žaidimo su dabartine vaizdo konsolės grafika prie šiek tiek kuklesnio, kuris, kaip bebūtų įdomu, galimas ir tokioms konsolėms kaip PS4. „Downwell“ mes kontroliuojame berniuką, kuris įkrenta į šulinį, ir turime rinkti brangakmenius ir bandyti pasiekti dugną gyvi, žudydami priešus įvairiais ginklais. Tai gana priklausomybę sukeliantis žaidimas, kuriame lygiai generuojami atsitiktinai, kuris padeda pagerinti žaidimo eigą pavadinime, kurio kaina, kita vertus, yra 3,09 euro.

„Downwell“ turi 4,7 žvaigždučių įvertinimą ir daugiau nei 50 000 atsisiuntimų iš „Google Play“.

Atsisiųsti QR kodą Downwell Kūrėjas: DevolverDigital Kaina: 3,19 €

Sonic The Hedgehog ir kiti SEGA Forever žaidimai

„SEGA Forever“ – tai klasikinių „Mega Drive“ ir „Master System“ žaidimų serijos, kurią SEGA šiemet pristatė „Android“ operacinei sistemai, serija, kuri sulaukė didelio pasisekimo. Su daugybe klasikinių 90-ųjų platformos žaidimų, tokių kaip pirmasis Sonic, Ristar ar Kid ChamaleonGeriausia, kad jie yra visiškai nemokami. Vienas geriausių būdų išsaugoti katalogą gyvą Senoji mokykla SEGA XXI amžiuje.

„Sonic The Hedgehog Classic“ įvertintas 4,4 žvaigždutėmis ir daugiau nei 10 mln. atsisiuntimų „Google Play“ parduotuvėje.

Atsisiųskite QR kodą Sonic the Hedgehog™ Classic Kūrėjas: SEGA Kaina: Nemokamas

Super fantominė katė

Įdomus hibridas tarp naujo ir retro. Nors Super Phantom Cat rodo, kad tai yra žaidimas, sukurtas šiandien – nežinau kodėl, bet jis man primena animacijas, pasirodžiusias Muchachada Nui – jame yra visa visą gyvenimą trunkančių platformos žaidimų mechanika ir esmė, taip pat iš viso 16 - šiek tiek estetinė. Jis laimėjo 2016 m. metų žaidimo apdovanojimą sistemoje „Google Play“. ir turi daug sekėjų.

„Super Phantom Cat“ įvertintas 4,6 žvaigždutėmis ir daugiau nei milijonas atsisiuntimų „Google Play“.

Atsisiųskite QR kodą Super Phantom Cat Kūrėjas: Veewo Games Kaina: Nemokama

LIMBO

LIMBO yra žaidimas, kuris pranoksta paprasto linksmumo barjerą ir tampa nedideliu meno kūriniu. Daugiau nei 100 apdovanojimų laimėtojas pristato juodai baltą atmosferą, kupinas paslapčių ir tikrai atliktos fizikos. Jų galvosūkiai turi įdomią sudėtingumo kreivę, kuri padeda išsilaikyti iki žaidimo pabaigos. Jo kaina yra 5,30 euro, tai yra teisinga suma už žaidimą, kuris yra labai vertas.

LIMBO yra daugiau nei 500 000 atsisiuntimų sistemoje „Google Play“ ir įvertintas 4,7 žvaigždutėmis.

Atsisiųskite QR kodą LIMBO Kūrėjas: Playdead Kaina: 5,30 €

Kitas keistas platformininkas

„Dar vienas keistas platformingas“, tiesiogine prasme. Galbūt jo grafika yra pati prasčiausia šiame sąraše, tačiau tiesa ta, kad ji turi savo prasmę. Mes valdome „stickmaną“ arba lazdą jo linksmuose parkūro pasivažinėjimuose prie įvairių sienų ir platformų, kurios pateikiamos kiekviename lygyje.

Kitas „Weird Plataformer“ turi 4,3 žvaigždučių įvertinimą ir daugiau nei milijoną atsisiuntimų „Google Play“.

Atsisiųskite QR kodą Stickman Parkour 3: The Ninja Simulator Kūrėjas: Limberger Kaina: Nemokamas

Nindzė Arashi

Sąrašą užbaigėme su Ninja Arashi, puikus veiksmo platformingas žaidimas su elegantiška grafika ir puikiu žaidimu. Tai nemokamas žaidimas su tikrai sunkiai įveikiamu aštuntu lygiu. Nemažas iššūkis, kuriame mes valdome legendinį nindzią Arashi, kad padėtume jam atgauti sūnų iš piktojo demono Orochi gniaužtų.

Ninja Arashi įvertintas 4,6 žvaigždutėmis ir daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų sistemoje „Google Play“.

Atsisiųskite QR kodą Ninja Arashi Kūrėjas: Black Panther Kaina: Nemokama

Žinau, kad iš sąrašo palikau daugybę puikių platforminių žaidimų – be didesnių problemų šis topas būtų davęs dar 10 pavadinimų, todėl nedvejodami palikite savo konkrečią rekomendaciją komentarų srityje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found