Sweatcoin, programa, kuri moka (tikrus pinigus!) vaikščioti

Ar mėgsti sportą? Ar dažniausiai karts nuo karto išeinate pasivaikščioti ar visą dieną mėtotės aukštyn ir žemyn nesustodami? Taigi jūs turėtumėte žinoti, kad galite užsidirbti pinigų iš visų tų pasivaikščiojimų ir konvertuokite juos į tikrus pinigus naudodami „Sweatcoin“ programą. Que?!

„Sweatcoin“ yra Android ir iOS programa, kurią 2015 m. sukūrė Olegas Fomenko, padedamas Anglijoje gyvenančių rusų verslininkų. Jo kūrėjo idėja – paskatinti žmones veikti fiziniai pratimai mainais į virtualią valiutą kuriuos vėliau galime iškeisti į dovanas, nuolaidas ir net grynuosius pinigus per Paypal.

Kaip veikia Sweatcoin?

Popieriuje teorija skamba nuostabiai, tačiau tai, kaip tai reiškia tikrąjį programos naudojimą, yra labai skirtinga istorija. Prieš pradėdami galvoti, kad tai dar viena apgaulė, kurią galime rasti mobiliosiose programėlėse, pažiūrėkime, ką iš tikrųjų siūlo Sweatcoin...

„Žetonas“ arba virtuali valiuta

„Sweatcoin“ iš esmės nedaug skiriasi nuo įprastų bėgiojimo ar vaikščiojimo programų. Viena vertus, jis turi žymeklį, kuris registruoja visus mūsų žingsnius (žinoma, kol nešiojamės mobilųjį). Nors taip, be žingsnių skaičiavimo jame nėra jokio kito fizinio krūvio matavimo įrankio: neseka suvartotų kalorijų, nematuoja atstumų, neseka GPS maršrutų, nekuria rutinos ar panašiai.

Vietoj to turime piniginę, kurioje kaupiami vadinamieji Sweatcoin žetonai. Kai išeiname pasivaikščioti, programa suskaičiuoja žingsnius, o patikrinus juos paverčia virtualia platformos valiuta. Kaip paprasta.

Kam galime naudoti Sweatcoin?

Kai tik turėsime savo mažą piniginę pilną Sweatcoinų, galime nueiti į programų parduotuvę ir iškeisti šiuos žetonus į įvairius produktus, tokius kaip:

  • Premium paslaugų prenumerata.
  • Aukos sutelktinio finansavimo kampanijoms.
  • Drabužiai, technika, kelionės...
  • Grynieji pinigai.

Kad suprastume, ką galime gauti, jei šiuo metu įeisime į parduotuvę, pamatysime, kad yra Samsung 4K 75 colių televizorius (20 000 Sweatcoin), 5 dienų kelionė į Disney World (15 000 Sweatcoins), 1000 eurų kuponas Paypal sistemoje (20 000 Sweatcoins) arba vakarienė Eifelio bokšte Paryžiuje. Taip pat yra ir kitų kuklesnių prizų, tokių kaip 3 mėnesių „Tidal“ prenumerata, 3 eurai grynųjų pinigų „Paypal“, sportinė apranga ir „GoPro Hero7“, be kitų įdomių dalykų.

Pasinaudokite patirtimi

Atsižvelgdami į tai, kad mainais už 20 000 prakaito monetų galime gauti 1000 eurų, galime paskaičiuoti, kad 1 prakaito moneta prilygsta lygiai 5 euro centams. Taigi, kiek „Sweatcoin“ galime gauti, jei kasdien eisime ilgai pasivaikščioti?

Norėdami tai patikrinti, išėjome kelioms dienoms ir tai matėme pusvalandžio pasivaikščiojimas atitinka 5 prakaito monetas apie. Todėl, jei į tai žiūrėsime šiek tiek rimtai ir vaikščiosime porą valandų per dieną, galime sukaupti iki 20 prakaito monetų per dieną. Už tuos pinigus galėtume gauti sportinę aprangą per kiek daugiau nei mėnesį, taip pat dar kokią įdomią nuolaidą... nors pagalvojus apie 4K televizorių ar tūkstantį eurų grynųjų mums prireiktų beveik 3 metų kasdienių pasivaikščiojimų.

Be to, „Sweatcoin“ programėlėje yra 5 profilių tipai ir kiekvienas iš jų leidžia kasdien surinkti daugiausiai monetų, o dabartinė maksimali riba yra 20 žetonų per dieną.

Atsisiųskite Sweatcoin QR kodą – Walking Rewards žingsniamatis Kūrėjas: Sweatco Ltd Kaina: Nemokamas

Ar tada verta įdiegti ir naudoti šią programą? Asmeniškai manau, kad tai gali būti gera paskata skatinti kasdienę mankštą, nors jei manome, kad praturtėsime, kol gausime masiškai, greičiausiai nusivilsime. Kita vertus, nors parduotuvėje ir nėra daug keičiamų prekių, tačiau joje yra visai neblogų aukščiausios kokybės dovanų ir nuolaidų, o jei esame įpratę kasdien eiti pasivaikščioti, po metų galime pastebėti, kad Pavyzdžiui, galime saugiai parsivežti „GoPro“ namo.

Galbūt jus domina: 10 geriausių programų, skirtų sportuoti namuose

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found