Geriausios IVOOX internetinės transliacijos paslapčių mėgėjams

Šiandien turime pakalbėti apie paslaptis. Iš nežinomybės. Jei esate vienas iš tų, kuriems patinka geras dokumentinis filmas apie NSO, OOPART ar keliones laiku, tikrai šeštadienio vakarą įsijungėte savo radiją, kad išgirstumėte Ikerio Jiménezo ir kompanijos balsą. Ir jei esate šiek tiek įmantresnis, tikriausiai skaitėte Trojos arklys pateikė J.J. Benítez ir net būti Juano Antonio Cebriáno gerbėju.

Šiandien galima rasti vieną iš puikių radijo medžiagos, orientuotos į paslapties temą, šaltinių podcast programos mobiliesiems, pvz., platforma IVOOX. Per platų teminį diapazoną galime pasinerti į bene didžiausią tokio tipo turinio biblioteką.

Atsisiųskite QR kodo podcast'ą ir radiją iVoox – Klausykite ir atsisiųskite nemokamai Kūrėjas: iVoox Podcast and Radio Kaina: Nemokamas

Geriausi IVOOX paslaptingi tinklalaidiai, kurių galite klausytis naudodami „Android“.

Šitie yra kai kurie iš geriausių paslapčių podcast'ų kuriuos galime rasti IVOOX. Idealiai tinka klausytis keliaujant metro, skalbiant skalbinius ar kylant į kalną fotografuoti stambiapėdžius.

„Ground Zero“ monografijos

Radijo programos monografijos Vėjų rožė pateikė Juan Antonio Cebrián tai tik viena iš fantastiškų šios mitinės programos dalių. JėzusAlėja ir Carlosas Kanalesas jie skaito paskaitas klasikinėmis ufologijos temomis, paranormaliais įvykiais ir apskritai visokiomis paslaptimis. Privaloma klausytis visiems, kurie nori būti labai rimtai informuoti apie tokio pobūdžio klausimus.

„Ground Zero“ monografijos IVOOX

Ribinis matmuo

Programą pristatė ir režisavo David Cuevas. Kiekviena programa skirta vienai temai, pusantros valandos daugiau ar mažiau, apimdama paranormalias temas, ufologiją, sąmokslus, archeologiją, istoriją, mokslą, pseudoskepticizmą ir dirbtinį intelektą, be kita ko. žvelgiant iš gana racionalaus ir tikroviško požiūrio.

Ribinis matmuo IVOOX

Nežinomas pasaulis

„Nežinomas pasaulis“ – jau kitas reikalas. Jei esate iš tų, kurie mano, kad karalienė Elžbieta II yra reptilijos, kad kaskadininkas apsimetė Stephenu Hawkingu arba kad mus slapta valdo svetima rūšis: ei, tai tavo šou!

Nežinomas pasaulis IVOOX

„Compass Scabula“.

La Escóbula de la Compajula yra dvasinis La Rosa de los Vientos de Cebrián paveldėtojas. Jis transliuojamas vietinėje Madrido stotyje, tačiau autoriai kiekvieną savaitę taip pat įkelia programą į IVOOX. Programa šiek tiek nutolsta nuo paslapties, kad priartėtų prie istorijos, meno ar literatūros. Režisierius Jesús Callejo, kokybės ženklas.

„Compass Scobula“ IVOOX

Tuščia vieta

Seniausia paslaptinga radijo laida per Ispanijos radiją, kurį pristatė Miguel Blanco, taip pat turi savo erdvę IVOOX platformoje. Jis turi naujo amžiaus pojūtį, kuris gali šiek tiek sugrąžinti atgal, tačiau jame yra daug daugiau nei įdomių programų.

Balta erdvė IVOOX

Vicente Fuentes (Ufopolis)

Vicente Fuentes yra įtrūkimas. Gana charakteris, geriausia to žodžio prasme, ir kuris tikrai save myli. Tinklalaidės, kurių klausomės jūsų IVOOX kanale, yra vaizdo įrašų, kuriuos įkeliate į „YouTube“ kanalą, garso įrašai. Jis visada turi po ranka naują istoriją ir dažniausiai nagrinėja temas, kurios paprastai negirdėti kitose programose.

Vicente Fuentes kanalas IVOOX

Tūkstantmečio 3 / Iker Universe

Negalėjome užbaigti šio sąrašo nekalbėdami apie populiariausią „paslapčių komunikatorių“ Ispanijos scenoje, Ikeris Jimenezas. Prieš įeinant 3 tūkstantmetis, o dabar jo programoje „daugiau nei vaikščioti po namus“, Iker visata, ponas Jiménezas suteikia mums valandų valandas pramogų su tuo nepakartojamu namų antspaudu.

3 tūkstantmetis IVOOX

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found