Priešistorinėje šio tinklaraščio pradžioje, kai tarp mūsų dar vaikščiojo dinozaurai, jau aptarėme dilemą, kuris ryšio tipas sunaudoja daugiausiai baterijos, Wi-Fi ar mobiliųjų duomenų ryšys. Darant prielaidą, kad abu išleidžia daugmaž tiek pat, visada įjungti Wi-Fi signalą nerekomenduojama, nes dėl to telefonas nuolat ieško belaidžio ryšio signalų ir dėl to baterija išsikrauna anksčiau.
Kad taip nenutiktų, dažniausiai Wi-Fi patartina įjungti tik tada, kai jo reikia, nors vėliau galime pamiršti atjungti. O ar nederėtų išjungti „Wi-Fi“, kai išjungtas mobiliojo telefono ekranas arba praėjus tam tikram nakties laikui? Trumpai tariant, čia idealu būtų galėti neštis geriau valdyti, kada Wi-Fi signalas įjungiamas ir išjungiamas, ir būtent tai galime padaryti su tokiomis programomis kaip „WiFi Automatic“ arba „WiFi Auto“.
Rekomenduojamas įrašas: kaip pagerinti ir sustiprinti „Wi-Fi“ signalą „Android“.
Kaip valdyti „Wi-Fi“ imtuvą „Android“ naudojant „WiFi Automatic“.
„WiFi Automatic“ yra nemokamas „Android“ įrankis, leidžiantis mums sukurti automatizavimą „Android“ įrenginių „wifi“ signalo įjungimas ir išjungimas. Programa yra tikrai paprasta naudoti ir siūlo platų pritaikymo pasirinkimą, kad galėtume nuspręsti, pavyzdžiui, kada norime, kad telefono Wi-Fi imtuvas būtų aktyvuotas:
- Atrakindami įrenginį įjunkite „Wi-Fi“.
- Suaktyvinkite „Wi-Fi“ tam tikru paros metu.
- Automatiškai įjunkite „Wi-Fi“ kas taip dažnai (5 min., 15 min., 30 min., 1 val., 2 val. ir t. t.), kad galėtumėte nuskaityti.
- Įjunkite „Wi-Fi“, kol telefonas įkraunamas.
- Įjunkite „Wi-Fi“, kai įeisite į tam tikras vietas.
Kalbant apie automatinį išjungimą, taip pat radome keletą įdomių parinkčių:
- Išjunkite „Wi-Fi“, kai ekranas išsijungs.
- Išjunkite „Wi-Fi“, kai mobilusis telefonas neprisijungęs prie jokio tinklo.
- Automatiškai išjunkite „Wi-Fi“ nuo tam tikro paros laiko.
Tiesa ta, kad tai labai išsami programa, kurią galima naudoti daug.
Parsisiųsti QR kodą WiFi Automatinis Kūrėjas: j4velin Kaina: NemokamaKaip suplanuoti automatinį „Wi-Fi“ aktyvavimą ir išjungimą naudojant „Wi-Fi Auto“.
Antroji „Wi-Fi“ tinklų valdymo programa yra „Wi-Fi Auto“. Jis yra šiek tiek sudėtingesnis nei „WiFi Automatic“, nors jis taip pat nesiūlo kelių įdomių paslaugų.
- Įjunkite „Wi-Fi“, kai įsijungs ekranas.
- Išjunkite „Wi-Fi“, kai ekranas išsijungs.
- Wi-Fi signalo įjungimas ir išjungimas naudojant mygtuką pačioje programoje.
Viena įdomiausių jo detalių yra ta, kad ji leidžia mums nustatyti kelių sekundžių laiko limitas nuo ekrano išjungimo iki signalo išjungimo, kad būtų išvengta atsitiktinio išsijungimo.
Be to, jis taip pat leidžia sukurti suplanuotas užduotis taip, kad pagal nurodytus parametrus galėtume nuspręsti, kada Wi-Fi imtuvas yra įjungtas ar išjungtas.
Atsisiųskite QR kodo „Wifi Auto“ kūrėją: „Cygnus“ programinę įrangą Kaina: NemokamaPasak jos kūrėjų, tokio tipo programa gali padėti sutaupyti iki 30% akumuliatoriaus energijos, todėl jei turime ribotos autonomijos išmanųjį telefoną, tai gali būti praktiškiausias ir rekomenduojamiausias sprendimas.
Kaip papildomą veiksmą verta paminėti, kad kai kurie „Android“ telefonai taip pat turi labai įdomų sistemos nustatymą, leidžiantį automatiškai įjungti wifi visada esame šalia aukštos kokybės tinklų. Ši parinktis yra bendrojoje įrenginio konfigūracijoje „Nustatymai -> WiFi -> WiFi nuostatos -> Automatiškai įjungti WiFi«.
Galbūt jus domina: Kaip pašalinti įsibrovėlį iš „Wi-Fi“ tinklo (amžinai)
Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.