Kaip žiūrėti Bundeslygą internetu, nemokamai ir tiesiogiai – El Androide Feliz

Dėl COVID-19 pandemijos visi sporto renginiai buvo atidėti neribotam laikui. Tačiau po truputį grįžtame prie santykinio normalumo ir dabar taip, Bundesliga pirmoji iš pagrindinių lygų atnaujino varžybas. Nuo praėjusių gegužės 16 d. Vokietijos futbolas sugrįžo, todėl šiandieniniame įraše apžvelgsime visus mūsų turimus teisinius metodus, tiek nemokamus, tiek mokamus. žiūrėti Bundeslygą srautiniu būdu arba per televizorių.

Kaip žiūrėti Buldeslygą Ispanijoje nemokamai

Ispanijoje „Bundesliga“ emisijos teisės priklauso „Movistar“. Teleoperatorius visas rungtynes ​​transliuoja per savo platformą Movistar + kanaluose #Eime ir „Movistar“ čempionų lyga.

Movistar + yra mokama paslauga, tačiau jei norime stebėti varžybas nemokamai, tai galime padaryti pasinaudoję Movistar + Lite siūlomu nemokamu bandomuoju mėnesiu. „Movistar + Lite“ pakete yra #Vamos kanalas, kuriame daugelis rungtynių transliuojamos tiesiogiai, o atsižvelgiant į tai, kad lyga baigiasi birželio 27 d., mėnesį galime išsinuomoti nemokamai ir stebėti varžybas iki sezono pabaigos.

Pasiekite nemokamą „Movistar + Lite“ bandomąjį mėnesį

Atsisiųskite QR kodą MOVISTAR + Kūrėjas: Movistar España Kaina: Nemokama

Kiti internetinio žiūrėjimo būdai, kaip sekti varžybas

Kaip sakome, „Movistar“ kai kuriuos žaidimus transliuoja iš #Vamos kanalo, o kitus – tik iš „Movistar“ čempionų lygos kanalo. Norint pasiekti šį aukščiausios kokybės turinį, būtina sudaryti sutartį su Movistar + – paketu, į kurį įeina televizija, šviesolaidis ir mobiliojo ryšio linijos. Šiuo metu galime išsinuomoti įvairius paketus, kurių kaina svyruoja nuo 25 iki 85 eurų. Visus planus galime pamatyti oficialioje „Movistar“ svetainėje.

Tačiau įstatymai reikalauja, kad transliacijose nebūtų monopolijų, todėl „Movistar“ turi perleisti teises kitoms įmonėms už priimtiną kainą. Štai kodėl „Mediaset“ taip pat transliuoja „Bundesliga“ internetu iš savo srautinio perdavimo programos Mitele plius ir iš savo interneto svetainės mitele.es sporto skilties.

„Mitele Plus“ abonementas svyruoja nuo 3 € / mėn. iki 35 € / mėn., priklausomai nuo paketų, kuriuos norime išsinuomoti. Futbolas galimas nuo 16,99 € per mėnesį.

Prisijunkite prie „Mitele Plus“.

Deja, „Mediaset“ neturi nemokamo bandomojo mėnesio, todėl jei mus domina ši paslauga, neturime kito pasirinkimo, kaip tik eiti į kasą.

Atsisiųskite QR kodą Mitele – TV pagal pareikalavimą Kūrėjas: Mediaset España Kaina: Nemokama

Kaip žiūrėti Bundeslygą internetu iš JAV, Meksikos ir Pietų Amerikos

Lotynų Amerikoje Bundesliga transliuojama per ESPN 2 tokiose šalyse kaip Argentina, Peru ar Venesuela. ESPN taip pat transliuoja srautiniu būdu per savo programą ESPN žaisti. Paslauga kainuoja 11,99 € per mėnesį, nors, laimei, ji turi 7 dienų nemokamą bandomąjį laikotarpį. Todėl, jei mus domina konkrečios rungtynės ir mes norime tai pamatyti nemokamai Mes tiesiog turime užsiregistruoti tinkamu laiku ir atšaukti prenumeratą po 7 norminių dienų.

Prisijunkite prie ESPN Play

Vartotojai iš Jungtinių Valstijų, Meksikos ir Čilės gali stebėti Vokietijos futbolo varžybas nuo Fox sportas. Jei norime žiūrėti rungtynes ​​internetu ir srautiniu būdu, tai galime padaryti ir per programėlę „Fox Play“. ir Fox sportas srautinio perdavimo paslaugos „Fox Sports Premium“ samdymas. Jo kaina gali svyruoti priklausomai nuo mūsų regiono, tačiau, kad galėtume įsivaizduoti, ji yra nuo 6 iki 12 USD (USD) per mėnesį.

Registruokis QR kodą FOX Sports Lotynų Amerika Kūrėjas: DOT FOX, INC. Kaina: bus paskelbta Registruokis QR kodo FOX Kūrėjas: Disney Kaina: Bus paskelbta

Jei žinote kitų teisėtų būdų žiūrėti Bundeslygą transliacijoje, nedvejodami palikite savo rekomendaciją komentarų skiltyje!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found