Android temos: Goku Ultra Instinct – tinkinkite savo mobilųjį telefoną!

Dabar, kai „Dragon Ball Super“ baigėsi, bent jau anime formatu iki kito filmo pasirodymo gruodį, laikas šiek tiek išalkti. Kad sušvelninčiau šią „benamystę“ pagalvojau, kad būtų įdomu pasivažinėti „Android“ skirta tema su Goku kaip pagrindiniu veikėju. Šiandien mes pristatome nedidelę duoklę Dragon Ball tema, skirta mobiliesiems, vadinama tiesiog "Goku Ultra Instinct”.

Kaip visada, tai primenu nereikia turėti root teisių taip pat nenaudojau jokios programos ar mokėjimo valdiklio. Todėl, jei norite suderinti savo mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį pagal šią temą, jums tereikia įdiegti ir sukonfigūruoti šiame pranešime nurodytus tinkinimo elementus.

Tinkinkite savo „Android“ naudodami temą „Goku Ultra Instinct“.

Šis pavyzdys, kurį matote aukščiau, atitinka anksčiau minėtą „Goku Ultra Instinct“. Užuot naudojęs drakono sferų formos piktogramas ir įtraukęs valdiklį, kaip įprastas radaras, pasirinkau kažką kitokio. Visa tema paremta mėlyna, sidabrine ir balta spalvomis, kurios sudaro Goku migatte no gokui arba ultra instinktą.

Paleidimo priemonė

Naudota paleidimo priemonė, kaip ir ankstesniais atvejais Nova paleidimo priemonė. Tai paleidimo priemonė su keliomis tinkinimo parinktimis ir joje nėra „bloatware“ ar skelbimų, todėl tai yra labai įdomus priedas.

Paleidimo priemonė sukonfigūruota su begalinis kubo formos ritinys, tamsi išvaizda ir atsidaro programų stalčius braukdamas aukštyn nuo doko.

Piktogramos

Naudojamas piktogramų paketas yra "Rad Pack nemokamai“. Tai sidabrinės piktogramos, kurios suteikia labai įdomų temą ir puikiai derinamos su tapetais.

Valdikliai

Šiai temai įtraukiau 2 valdiklius.

  • Google paieškos sistema: šis valdiklis yra valdiklių paketo dalis Hukas KWTGT ir jo pavadinimas yra NEMOKAMAI 009.
  • Data, laikas, oras ir baterija: Tai yra vienas valdiklis, kuris renka visas šias funkcijas. Jis vadinamas FREE 081 ir taip pat yra Huk KWGT valdiklių pakete.

Norint pritaikyti Huk KWGT valdiklius, būtina įdiegti valdiklių rengyklę KWGT Kustom valdiklių kūrėjas.

Tapetai

HD ekrano foną galite atsisiųsti tiesiai iš ČIA.

Tikiuosi, kad jums patiks ši tinkinta „Dragon Ball“ tema, skirta „Android“, ir kviečiu palikti pasiūlymus bei prašymus dėl būsimų temų.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found