NEMOKAMAS SAT V7 analizėje, geriausias pigus palydovinis imtuvas

FREE SAT V7 yra palydovinis imtuvas tikrai riboto dydžio, su kuriuo galime matyti ir atvirus, ir užšifruotus kanalus. Jei turime palydovinę anteną, tai idealus prietaisas praplėsti namų televizijos tinklelį ir žiūrėti kanalus iš viso pasaulio.

Šiandienos apžvalgoje apžvelgiame palydovinį imtuvą NEMOKAMAS SAT V7, įrenginys, kuris dėl efektyvaus veikimo ir labai konkurencingos kainos sulaukia nepaprastos sėkmės tinkluose.

FREE SAT V7, mažo dydžio, bet daug trupinių turinčio palydovinio imtuvo, analizė

Pirmas dalykas, kuris jus stebina FREE SAT V7, yra tai, kad jis praktiškai telpa jūsų delne. Dydžiu jis panašus į „Android TV Box“, bet taip pat Priekyje yra nedidelis ekranas kad būtų rodomas žiūrimo kanalo numeris. Kažkas neįprasto tokiuose mažuose imtuvuose.

Uostai ir įėjimai

Imtuvas, be įprastų kanalų keitimo ir garsumo reguliavimo mygtukų, apima:

  • Viena LNB įvestis palydovinei antenai prijungti naudojant koaksialinį kabelį.
  • Vienas USB prievadas.
  • AV išvestis.
  • HDMI prievadas.
  • Elektros lizdas.

Atminkite, kad norint, kad palydovinis imtuvas veiktų, būtina prijungti anteną. Antena yra būtina!

Našumas ir funkcijos

FREE SAT V7 USB įvestis yra būtina naudojant šį nedidelį imtuvą, nes prijungę laikmeną ar USB atmintinę atversime plačias galimybes. Iš leisti daugialypės terpės turinį, iki atnaujinti programinę-aparatinę įrangą, įkelti kanalų sąrašus, nereikia nuolat ieškoti imtuvo ir pan.

Pridedama valdymo rankenėlė yra įprasta tokio tipo įrenginiuose. Nors jis nėra vienas iš brangiausių, jis turi nuoseklią konstrukciją ir elegantišką mygtuką galime padaryti TV įrašus ir saugokite juos USB atmintinėje, kad pamatytume juos kada panorėję.

Kalbant apie kanalų peržiūrą, vietoj abonento kortelės, šis palydovinis imtuvas naudoja emuliatorių - tiksliau CCCAM-, kuri atlieka šią funkciją, žiūrėti tiek atvirus, tiek užšifruotus kanalus.

Svarbu paaiškinti, kad norint naudoti CCCAM linijas, mums reikės a USB WiFi adapteris. Laimei, komplekte yra priedas kartu su palydoviniu imtuvu, maitinimo laidu ir nuotolinio valdymo pulteliu.

Kaina ir prieinamumas

FREE SAT V7 Tomtop kainuoja 29,69 euro, bet šiuo metu galime parsivežti namo tik už 17,98, dėka „Flash“ pasiūlymo, kuris internete veiks visą lapkričio mėnesį. Kompaktiškas ir nebrangus įrenginys su daugybe galimybių.

Tomtop | Pirkite NEMOKAMAI SAT V7

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found