„Android“ skirtų NASA kosminių vaizdų tapetai

Šiandien ypatinga kosmoso diena. Noriu pakeisti savo mobiliojo telefono ekrano foną. Blogas dalykas, susijęs su „Android“ tapetais yra tai, kad jie turi būti tam tikro dydžio, o daugelis žmonių (aš buvau pirmasis) labai stengiasi įsigyti tokį, kuris tiktų jų išmaniajam telefonui. Atlikęs kai kuriuos tyrimus, sužinojau, kad norint, kad „Android“ ekrano užsklanda tinkamai tilptų, jo matmenys turi būti «Ilgis X2 x Aukštis»Kai ilgis ir aukštis atitinka kiekvieno įrenginio skiriamosios gebos pikselius (jei jūsų mobilusis telefonas turi labai didelę skiriamąją gebą, galite sukurti sumažintą versiją, kad nereikėtų per didelio vaizdo).

Tai žinodamas, aš knaisiojau po spintą NASA archyvai o labiausiai patikusioms atidaviau "Android formatą". Štai keletas tikrų NASA vaizdų, kad galėtumėte naudoti juos kaip „Android“ skirtus fono paveikslėlius ir suteikti savo mobiliajam telefonui gyvą išvaizdą.

Visų vaizdų skiriamoji geba yra 1440 × 1280.

Jei jūsų išmanusis telefonas neturi „slenkamo“ fono įrašo pabaigoje, taip pat palieku nuorodą, kad galėtumėte atsisiųsti visas nuotraukas 720 × 1280 formatu ir 1440 × 1280 formatu. Jei žmonėms patiks, ateityje pakabinsiu daugiau ;) (palik komentarą ir aš tau duosiu)

Garsusis Arklio galvos ūkas ir jo vaiduokliška išvaizda užfiksuota Spitzer kosminiu teleskopu

Perkūnija Saturno Šiaurės ašigalyje

Žemė, Mėnulis ir Saturno žiedai užfiksuoti tame pačiame vaizde, kurį surinko zondas Cassini

Mažojo Magelano debesies galaktikos „sparno“ galas

Garsusis Krabo ūkas, ikoniškos supernovos liekanos

Nedažna galaktikų grupė, esanti 10 milijardų šviesmečių nuo Žemės, masyvi kaip 500 trilijonų saulių

Tethys, 5-as pagal dydį Saturno palydovas dėl perspektyvų žaidimo, įstrigęs tarp Saturno A ir F žiedų

Spitzer kosminiu teleskopu užfiksuotos naujagimių žvaigždės, žvelgiančios pro gimdymo dulkių antklodę

Sraigės ūkas arba „Sraigės ūkas“ dažniausiai fotografuojamas astronomų mėgėjų dėl savo panašumo į milžinišką akį (vaizdas užfiksuotas infraraudonaisiais spinduliais)

Grupė jaunų žvaigždžių, kurios, kaip tikimasi, spindės milijardus metų

„Android“ ekrano užsklandos „vieno lango“ formatu

Čia ZIP formatu yra visi suspausti vaizdai, kuriuos galite atsisiųsti iš „MediaFire“. Galimas 720 x 1280 (vienas langas) ir 1440 x 1280 (3 langai) formatais.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found