„Plex“ pristato naują nemokamą televizijos paslaugą su daugiau nei 80 kanalų

Jei jums nepakanka DTT ar internetinių TV kanalų per IPTV, dabar „Plex“ dėka turite naują nemokamo internetinio turinio šaltinį. Gerai žinomas daugialypės terpės grotuvas, dabar paverstas savotiška srautinio perdavimo platforma, ką tik išplėtė savo funkcijas, siūlydamas nemokamą prieigą prie daugiau nei 80 tiesioginių televizijos kanalų. Paslauga, prieinama tiek vartotojams, turintiems paskyrą platformoje, tiek neregistruotiems vartotojams.

Naujoje tiesioginės televizijos paslaugoje yra įvairaus turinio kanalų, pradedant naujienomis, baigiant filmais, muzika, klasikiniais televizijos serialais, komedijomis, vaizdo žaidimais, pramogomis, kanalais vaikams, anime, esportu ir kt.

Skirtingai nuo daugumos šiuo metu veikiančių nemokamų srautinio perdavimo platformų, kur jos paprastai pasiekiamos tik iš JAV, Plex transliacijos yra tarptautinės. Tai reiškia, kad nors bus kai kurių kanalų, kurie dėl transliavimo teisių nebus matomi visose šalyse, bus pasiekiama apie 80 proc. Pavyzdžiui, Ispanijoje jau galima pajungti 69 televizijos kanalus, o tai praktiškai atitinka visą dabartinį Plex katalogą.

Galimų kanalų sąrašas

„Plex“ jau vykdomų tiesioginių transliacijų sąraše yra tokie kanalai kaip Reuters TV, Yahoo Finance, Toon Goggles, Kidoodle TV, KidsFlix, fubo Sports Network, Cooking Panda, DrinkTV, IGN TV, AFV Family, Tastemade, Revry, FailArmy, Dove Channel. , Docurama, The Pet Collective, WeatherSpy, Pagaminta Holivude ir daugybė kitų.

Taip pat įtraukti teminiai kanalai, tokie kaip „The Bob Ross Channel“, „Deal or No Deal“, „Law & Crime“, „Game Show Central“, „Retro Crush“, „Gravitas Movies“ ir kt. Taip pat randame kanalų, skirtų tik muzikiniams vaizdo įrašams, pvz., Hip Hop Bangers, Electro Anthems ar That’s Hot, transliuoti. Nė vienas iš jų nėra aukščiausios kokybės ar gerai žinomi kanalai, tačiau jie neabejotinai siūlo turtingą ir įdomiausią turinį, o kai kurios transliacijos neabejotinai patrauks ne vieno dėmesį.

Kaip gauti prieigą prie „Plex Live“ televizijos kanalų

„Plex“ tiesioginės televizijos paslauga pasiekiama per „Plex“ šoninį meniu, spustelėjus parinktį „tiesioginė televizija“. Taip bus rodomas programavimo meniu, kuriame galėsime matyti šiuo metu transliuojamą turinį bei likusią dienos dalį. Norėdami paleisti bet kurį iš jų, tereikia spustelėti pirmąją programą kiekvieno kanalo sąraše.

Reikėtų prisiminti, kad nors ši nauja internetinės televizijos funkcija pasiekiama iš Plex programėlės, jos įdiegti net nebūtina, nes paslauga taip pat pasiekiama be registracijos ir visiškai nemokamai. per internetą iš naršyklės.

Atsisiųskite QR kodo „Plex“: nemokami filmai, laidos, tiesioginė TV ir kt. Kūrėjas: Plex, Inc. Kaina: Nemokamas

Tokiu būdu „Plex“ išplečia srautinio turinio katalogą, kuriame jau dabar nemokamai siūlo filmus ir serialus pagal pareikalavimą, finansuojamus iš reklamos, iš pagrindinio programos meniu skyriaus „Filmai ir TV“. Šiuo metu nėra daug platformų, siūlančių panašią paslaugą, nemokamą ir legaliai tarptautiniu lygiu, todėl „Plex“ yra ne puikus daugialypės terpės grotuvas mūsų vietinei bibliotekai, o visa įdomiausių ir universaliausių internetinių pramogų platforma.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found