Kaip įdiegti tinkintą atkūrimą „Android“ - „Happy Android“.

 Daugelis žmonių mano, kad „Android“ įsišaknijimas yra pirmas žingsnis norint įdiegti paruoštą ROM arba, kas yra tas pats, modifikuotą mūsų operacinės sistemos versiją. Tiesa ta, kad norint įdiegti ROM „Android“, vienintelis dalykas, kuris yra būtinas, yra atrakinti įkrovos meniu arba "įkrovos įkroviklis", ir tada įdiegti "pasirinktinis atkūrimas"Arba pasirinktinis atkūrimo meniu.

Būtent apie tai ir yra šiandieninis straipsnis. Tu užsiregistruoji?

Kas yra Android ROM?

Santrumpos R.O.M. priklauso Tik skaitymo atmintis ir šiuo atveju jie naudojami nurodyti vaizdas arba modifikuota „Android“ versija.

Vienas iš „Android“ naudojimo mobiliajame įrenginyje pranašumų yra tas, kad jei jums nepatinka jūsų išmaniojo telefono standartinė operacinės sistemos versija, galite ją pakeisti į bet kurią kitą. Taip paprasta?

Tiesa ta, kad tai nėra taip paprasta.

Mes nekalbame apie 70-ųjų „Marvel“ superherojų. Gerai, tai „Android“ ir jis vadinamas ROM, bet tai yra kažkas visiškai kitokio...

Jei ieškosite internete, pamatysite, kad yra milijonai ROM, skirtų Android (TWRP Recovery, Android Open Kang Project, Paranoid Android ir daugelis kitų), visi jie yra labai geri ir žymiai pagerina jūsų įrenginio veikimą ir estetiką.

Tačiau saugokitės, ne visi ROM yra suderinami su bet kokiu telefonu ar planšetiniu kompiuteriu. Pavyzdžiui, jei turite „Samsung Galaxy S3 Neo“, turėsite rasti suderinamą ROM su minėtu išmaniuoju telefonu. Iš čia sužinosite, kad yra daugybė ROM, skirtų beveik bet kokiam telefonui, kai kurie yra gana paprasti, o kiti daug galingesni, kurie leis jums atlikti dalykus, apie kuriuos net nesvajojote.

Taip atrodytų jūsų išmanusis telefonas su įdiegta CyanogenMod 12.0

Kodėl man reikia įdiegti pasirinktinį atkūrimą?

The standartinis atkūrimo meniu bet kurio „Android“ telefono leidžia atkurti tik anksčiau įrenginyje nustatytą „Android“ versiją. Tai reiškia, kad galime įdiegti tik tą ROM, kuris atitinka gamintojo nustatytą standartą. Vietoj to, pasirinktinis atkūrimo arba pasirinktinis atkūrimo meniu Tai yra tas, kuris leis mums įdiegti norimą ROM savo telefone.

Sekant tą patį praktinį Galaxy S3 Neo pavyzdį: naujausia šio telefono Android versija yra Android 4.4.1. Jei įdiegsime ROM, galime turėti Android 5.0 arba 6.0.

Todėl, jei norime pakeisti į modifikuotą „Android“ versiją, būtina įdiegti pasirinktinį atkūrimą. Tai yra raktas, kuris atidarys duris iš telefono ar planšetinio kompiuterio.

Žinoma, nepamirškite, kad tai padarę prarasite įrenginio garantiją.

Veiksmai, kaip įdiegti tinkintą „Android“ atkūrimą

Populiariausios tinkintos atkūrimo programos yra „ClockworkMod“ atkūrimas ir TWRP atkūrimas, tačiau nėra standartinės programėlės visiems įrenginiams. Kiekvienas turi savo.

Todėl, jei norite įdiegti CR, pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra rasti atkūrimą, suderinamą su jūsų telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

Tiesa ta, kad tiek „ClockworkMod Recovery“, tiek „TWRP Recovery“ palaiko labai daug įrenginių ir tikėtina, kad naudodami vieną iš šių 2 galėsite atlikti procesą savo mobiliajame telefone. Neeinant toliau, ČIA Turite sąrašą įrenginių, kuriuos palaiko TWRP (iš ClockworkMod man nepavyko gauti sąrašo).

Bendrosios tinkinto atkūrimo diegimo gairės visada yra tos pačios:

  • Gaukite root leidimus „Android“ įrenginyje.
  • Raskite tinkintą atkūrimą jūsų tiksliam įrenginio modeliui ir gamintojui. Diegimo paketas paprastai yra suspaustas failas.
  • Įdiekite pasirinktinį atkūrimą savo mobiliajame įrenginyje. Paprastai šis diegimas atliekamas per kompiuterį ir naudojant kitą programą kaip tarpininką.
  • Kai pasirinksite atkūrimą arba įdiegsite „Android“, visa tai galite padaryti naudodami vieną centralizuotą meniu:
    • Įdiekite atsarginius ROM (originalius gamintojo ROM), pasirinktinius ROM, naujus paketus ir sistemos naujinimus, išvalykite talpyklą ir sistemos duomenis vienu spustelėjimu, atsargines kopijas, atkūrimą ir dar daugiau.
Pagrindiniai TWRP atkūrimo ir „ClockworkMod“ atkūrimo meniu

Kaip sužinoti, kokio pasirinktinio atkūrimo man reikia?

Geriausias būdas rasti pasirinktinį atkūrimą ir jo diegimo metodą yra visada jo ieškoti internete, nes, kaip minėjome, kiekvienam išmaniajam telefonui yra unikali programa ir procesas. Įvedus kažką panašaus į „Google“, gali būti gera pradžia:

"Išmaniojo telefono prekės ženklas / modelis" + pasirinktinis atkūrimas

„Google“ paieškos bus privalomos norint rasti tinkintą atkūrimą

Taip pat galite ieškoti tiesiogiai svetainėje XDA kūrėjai, visas išminties šaltinis, kuriame rasite aiškias gaires daugeliui įrenginių tipų.

Kitu savaitės straipsniu baigsime magišką trilogiją, skirtą įdiegti ROM arba modifikuotą Android versiją savo telefone:

  • Gaukite root leidimus „Android“.
  • Įdiekite tinkintą atkūrimą „Android“.
  • Įdiekite tinkintą ROM „Android“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found