Kaip suaktyvinti „Windows 10“ „Dievo režimą“ – laimingasis „Android“.

„Microsoft“ visada buvo žinoma, kad sistemoje „Windows“ slepia mažus velykinius kiaušinius. Kai kurie iš šių netikėtumų yra ne kas kita, kaip draugiški mirktelėjimai vartotojui, gražūs triukai. „Windows 10“ nesiruošė būti mažesnė, o ši taip pat atneša savo velykinius kiaušinius.

Vienas iš jų yra galingas administratoriaus režimas, žinomas kaip "Dievo režimas" arba dievo režimas. Tai super administravimo skydelis, iš kurio galite atlikti praktiškai bet kokį veiksmą ir konfigūraciją mūsų sistemoje.

Veiksmai, kaip suaktyvinti Dievo režimą arba „Dievo režimą“ sistemoje „Windows“.

Norėdami suaktyvinti Dievo režimą „Windows 10“, turime atlikti šiuos veiksmus:

  • Einame į diską (C :) ir sukuriame naują aplanką šaknyje.
  • Mes pervardijame tą aplanką ir pavadiname jį "GodMode. {ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}“ (be kabučių).

Pamatysime, kaip naujas aplankas pakeičia piktogramą ir tampa „Windows 10“ Dievo režimo skydeliu.

Pervardykite aplanką, kad jis taptų GodMode

Ką galime padaryti iš šios supervitaminų vienijančios panelės?

Vykdant šį aplanką atsivers didelis valdymo pultas, iš kurio galime atlikti praktiškai bet kokius konfigūravimo ir administracinius veiksmus: Galime valdyti vartotojų paskyras, įrenginius ir spausdintuvus, kurti atsargines kopijas ir atkurti, tinklo ir interneto ryšius, ir daugybė kitų dalykų.

„Windows 10“ „GodMode“ yra galingas administratoriaus skydelis

Trumpai tariant, yra skydelis, kuriame derinamas klasikinis valdymo pultas, sistemos ypatybės, administravimo įrankiai ir visa konfigūracija, kurią galite atlikti savo sistemoje. Puikus įrankis, suteikiantis visas „Windows 10“ funkcijas po ranka ir leidžiantis valdyti iš centralizuoto valdymo skydelio.

Jei pavargome ieškoti to ar kito varianto ir neprisimename kur jis buvo, ar tiesiog norime išnaudokite visas mūsų operacinės sistemos galimybes, šis naujas paslėptas „Windows 10“ saldainis yra įrankis, su kuriuo reikia atsižvelgti. Jei likę velykiniai kiaušiniai sistemoje „Windows 10“ yra kaip šis naujasis „Dievo režimas“, nekantraujame atrasti likusius (ir parodyti jums).

P.D: Sveiki! Jei jums labiau patinka žodžiai, o ne raidės, taip pat turiu vaizdo įrašą apie kaip suaktyvinti dievo režimą „Windows 10“. ką tik iš orkaitės:

Ką manote apie šią praktinę paslėptą dabartinės „Microsoft“ operacinės sistemos funkciją?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found