Geriausios programos panoraminėms nuotraukoms daryti „Android“.

Panoraminės nuotraukos egzistuoja jau keletą metų. Pasirodžius šiam funkcionalumui, mobilieji vis tiek neleisdavo tokios geros kokybės nuotraukų kaip dabar. Tačiau populiarėjant „Instagram“ ir vis pažangesniems fotoaparatams padaryti gražių nuotraukų lengviau nei bet kada anksčiau.

Čia yra geras filtras, redagavimo sluoksnis ir keli patobulinimai – viskas, kas įmanoma, norint gauti tobulą momentinę nuotrauką. Štai kodėl panoraminės nuotraukos Jie tapo pasikartojančiu formatu ir yra labai paklausus būdas fotografuoti mobiliaisiais įrenginiais.

Geriausios programos panoraminėms nuotraukoms daryti mobiliuoju telefonu

Tačiau reikia pažymėti, kad panoraminiai vaizdai nėra prieinami visiems. Priklausomai nuo mūsų giroskopo ir mūsų fotoaparato kokybė, rezultatai gali būti daugiau nei skirtingi viename telefone prie kito. Be to, tai yra technika, reikalaujanti tam tikrų vartotojo įgūdžių ir įgūdžių. Padaryti geras panoramas nėra lengva užduotis!

Susiję: 10 populiariausių fotoaparato programų, skirtų „Android“.

360 panorama

Panorama 360 yra įrankis, kuris buvo rinkoje nuo 2011 m., ir šiandien jis vis dar yra vienas iš dažniausiai naudojamų įrašyti 360 ° panoraminius vaizdus ir vaizdo įrašus. Jo veikimas tikrai paprastas: paspaudžiame ekrane, kad prasidėtų procesas, judame rodyklės nurodyta kryptimi, sustabdome įrašymą ir laukiame, kol programėlė apdoros vaizdą.

Jis taip pat turi realaus laiko sklaidos kanalą, kuriame galime matyti gyvus panoraminius vaizdus, ​​atrasti naujas vietas ir dalintis savo kūriniais socialiniuose tinkluose (Facebook, Twitter, Instagram).

Atsisiųskite QR kodo virtualius apsilankymus ir kameros 360 nuotraukų panoramą Kūrėjas: TeliportMe Inc. Kaina: Nemokamas

Google Cardboard

„Google Cardboard“, taip pat žinomas kaip „Cardboard Camera“, yra labai rekomenduojama programa gerbėjams virtualioji realybė (VR). Jo dėka galime fiksuoti aplinką ir garsą bet kuria kryptimi ir 3D formatu.

Kaip rodo pavadinimas, jis geriau veikia su įprastais kartoniniais RV akiniais, tačiau gerai tai, kad jie nėra privalomi, o panoraminiais kūriniais galite mėgautis tiesiai iš savo mobiliojo telefono, nereikalaujant papildomų priedų.

Fotografuojant gudrybė – fotoaparatą judinti labai lėtai, kad rezultatas būtų kokybiškesnis. Jei einame per toli, rizikuojame, kad vaizdas bus neryškus. Jie turi būti daromi su meile!

Atsisiųskite QR kodo kameros kartoną Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokamas

Fyuse

Labai įdomi priemonė, kuri specializuojasi gauti 3D nuotraukas. Tai reiškia, kad panoraminėms nuotraukoms daryti nėra įprasta programa, o fokusuojamas į vieną objektą (ar asmenį).

Programėlė yra atsakinga už trimačių nuotraukų, vadinamų „fūzais“, kūrimą peržiūrėti taikinį iš skirtingų kampų ar perspektyvų. Be to, „Fyuse“ yra socialinis tinklas, kad galėtume tiesiogiai dalytis nuotraukomis su draugais, neišeidami iš programos.

Atsisiųsti QR kodą Fyuse – Photos 3D Kūrėjas: Fyusion, Inc. Kaina: Nemokamas

Susiję: 3 puikios programos, leidžiančios kurti sulėtintus vaizdo įrašus „Android“.

Bimostitch

Tai programa, kurios vaidmuo yra prisijungti prie kelių nuotraukų kurti panoramines kompozicijas. Jis palaiko HDR vaizdus, ​​​​fotosferas ir 360 ° panoramas.

Tiesą sakant, tai gana galingas įrankis, nes jis gali sujungti iki 200 vaizdų į vieną. Kad galėtumėte kurti nuotraukas su maksimali 100 megapikselių skiriamoji geba. Išprotėjęs!

Likusiai pakomentuokite, kad yra nemokama ir aukščiausios kokybės versija. Vaizdo apdorojimas gali būti šiek tiek lėtas, ypač kai bandoma sujungti kelias didelės raiškos nuotraukas. Apskritai tai yra daugiau nei kompetentinga programa ir labai rekomenduojama panoraminių vaizdų mėgėjams.

Atsisiųsti QR kodą Bimostitch Panorama Stitcher Kūrėjas: BCD Vision Kaina: Nemokama

Google Street View

Panoraminės nuotraukos ypač mėgstamos turistų ir įvairių keliautojų. „Google Street View“ yra programėlė, sukurta būtent jiems, kur galime fotografuokite panoramines nuotraukas ir įkelkite jas į „Google“ žemėlapius kad visi galėtų jais mėgautis.

Įdomi detalė yra ta, kad mes taip pat galime naudoti „Street View“ nuotraukas, kurias kiti vartotojai padarė iš svetainės, kurioje esame. Kaip ir „Google Cardboard“, programa veikia daug geriau, kai fotoaparatą judiname lėtai, kad gautume geriausią įmanomą vaizdo kokybę.

Atsisiųsti QR kodą Google Street View Kūrėjas: Google LLC Kaina: Nemokama

„Photaf Panorama“.

Photaf yra paprasta programa, kuri mums padeda fotografuokite panoraminius vaizdus be didelių komplikacijų. Programos sąsaja yra šiek tiek pasenusi ir nelabai patraukli, bet šiaip ji labai funkcionali.

Įrankis turi dvi versijas: nemokamą su skelbimais ir mokamą, kurioje yra keletas papildomų funkcijų. 4,1 žvaigždutės balas ir daugiau nei 5 milijonai atsisiuntimų patvirtina, kad tai viena geriausių panoraminių programų, skirtų Android.

Atsisiųsti QR kodą Photaf Panorama (nemokamai) Kūrėjas: Bengigi Kaina: Nemokamas

„PanoramaCrop“, skirta „Instagram“.

Kaip rodo pavadinimas, tai programa, skirta padalinti panoramines nuotraukas ir paskelbti jas „Instagram“., kad galėtume išnaudoti visas įrašų sklaidos kanalo galimybes.

Programa leidžia padalyti panoraminę nuotrauką į iki 10 atskirų vaizdų. Taip pat siūlomi įrankiai, skirti pritaikyti nuotraukas Instagram formatams (16:9 ir 4:5), priartinti, pasukti ir dar daugiau. Praktiškas ir funkcionalus.

Atsisiųskite QR kodo PanoramaCrop, skirtą Instagram Kūrėjas: Muffin Kaina: Nemokama

Kiek išlieki naudingas? Kokia yra jūsų mėgstamiausia panoraminė programa?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found