Dragon Ball Minus: Goko motinos manga

Dabar, kai žinome, kad kitas Dragon Ball filmas bus apie Broly ir sajanų istoriją, gali būti įdomu pažvelgti į praeitį ir susigrąžinti mangą. Drakono kamuolys minusas.

Tai paskutinis iki šiol visiškai Akiros Toriyamos nupieštas komiksas, kuriame Drakono rutulio veikėjai vėl slypi po menininko pieštuku. Tai taip pat nėra neįtikėtinai atskleidžianti istorija, bet ji padeda supažindinti su keliais retro tęstinumo elementais ir užpildyti keistą spragą Vedžitos planetos istorijoje.

Dragon Ball Minus, paskutinis žvilgsnis į sajanus prieš apokalipsę

Dragon Ball Minus: Special Omake Story – Raketos likimo vaikas", taip pat žinomas kaip "Ypatinga istorija: Dragon Ball – (minusas): likimo paliktas kūdikis”, “Drakono kamuolys -"Arba"Drakono kamuolys minusas„Džiovinti“ buvo paskelbtas 2014 m. balandžio mėn. Japonijoje kaip papildomas skyrius, skirtas mangos tankobon ir kanzenban leidimams. Jaco, galaktikos patrulis parašė ir nupiešė pats Toriyama.

Čia, Ispanijoje, 2015 m. jį išleido Planeta Cómic bendrame Jaco tome, paskelbdamas apie save ant mangos viršelio kaip „Dragon Ball Pratarmė!“. Tada paaiškėjo, kad iš 247 tomo puslapių tik 17 atitiko Dragon Ball Minus, bet tai jau kita istorija...

Ar Dragon Ball Minus yra kanonas?

Šioje specialioje 17 puslapių mangoje Akira Toriyama pasinaudoja galimybe sugrįžti į praeitį ir šiek tiek patobulinti dienas bei aplinką prieš Freezai sunaikinant planetą Vegeta.

Mes matome Bardocką visoje savo šlovėje, užkariaujantį planetas ir tuo pačiu nerimaujantį dėl savo mažamečio 3 metų sūnaus Kakaroto ateities. Bet iš tikrųjų įdomu tai, kad pagaliau pirmą kartą galime pamatyti Gine, Goko motiną.

Be to, Toriyama naudoja Freeza, kad iškeltų į pirmą planą galimą „super Sajanų dievą“, pristatydama šią naują „Dragon Ball Super“ koncepciją, kuri buvo sukurta retrospektyviai.

Ar turėdami visas šias sąvokas galime pasakyti, kad Dragon Ball Minus yra kanonas? Jei manome, kad bet kuri istorija, kurią parašė ir nupiešė Akira Toriyama, yra kanoninis, ši manga yra tokia pat kanoninė kaip ir dauguma.

Tai, kad jis buvo paskelbtas kaip kitos mangos, šiuo atveju Jaco, papildymas, nesumenkina jos galiojimo. Be to, pats galaktikos patrulis taip pat buvo integruotas į Dragon Ball Super a posteriori, todėl galime manyti, kad abi istorijos vyksta toje pačioje bendroje visatoje.

Tai Gine, Son Goko mama, pjauna kumpį.

Piešinys: tai ne ta Torijama, kurią pažinojote vaikystėje

Akiros Toriyamos piešinys, kaip ir bet kurio gero braižytojo, bėgant metams vystėsi. Jo potėpis tapo daug tiesesnis, su mažiau linijų ir plonesniais kūnais. Būtų įdomu pamatyti, kaip autorius šiandien susidurs su kai kuriomis ikoniškiausiomis sagos kovomis. Deja, „Dragon Ball Minus“ veiksmo scenų nėra daug, todėl sunku tinkamai palyginti.

Stilistiniu lygmeniu atsiduriame prieš Kintokiui ar pačiam Toccio artimesnį kūrinį „Angelas“. Toriyama niekada nebuvo per daug entuziastingai nusiteikusi kovoti, o tokio tipo piešiniai yra palankesni žemiškesnėms mangų scenoms. Matome jaunus Raditzą ir Vedžitą, kūdikį Goką, kuris yra daug ne toks stambus, nei tada, kai buvo mažas, ir Bardocką, mažiau raumeningą, nei daugelis prisimins.

Vegeta ir Raditz, prieš sudarydami komuniją.

Pirmas žingsnis, norint perrašyti Goko kilmę ir Vedžitos planetos pabaigą

Dragon Ball Minus pradžioje galime perskaityti trumpą žinutę (tariamai iš redaktoriaus): „Kadangi Dragon Ball praeitis netikėtai šiek tiek pasikeitė, paprašėme autoriaus grįžti šiek tiek atgal ir papasakoti, kaip Gokas išvyko į žemę, ko net jis nežinojo.”.

Kaip daugelis iš jūsų prisimena, 1990 m. Toei išleido OVA.Paskutinė kova“, specialus televizijos laidas, kuriame buvo pasakojama apie Bardocko mirtį ir Vedžitos planetos sunaikinimą. Ši ypatinga, nors ir vertinama visuomenės, niekada netapo kanonu, nes ši istorija kilo ne iš originalios mangos.

Todėl, kai „Dragon Ball Minus“ pradžioje sakoma, kad „Dragon Ball praeitis netikėtai šiek tiek pasikeitė“, jie leidžia suprasti, kad ketinama detaliau pažvelgti į Saiyan rasės praeitį.

Kažkas, ką jau matėme, atsispindėjo naujausiuose Toriyamos pareiškimuose, kalbant apie legendinį Yamoshi. Sajanų praeitis, apie kurią neabejotinai taip pat gausime daugiau informacijos, kai ji bus išleista Dragon Ball Super: Broly 2018 metų pabaigoje.

Trumpai tariant, įdomi manga, labiau kaip galimas ateities istorijų atspirties taškas, o ne kaip pati manga. Gerai nupieštas ir su namų prekės ženklo pasakojimu. Rekomenduojama visiems Dragon Ball sagos gerbėjams.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found