9 populiariausios nemokamos VPN paslaugos (2020 m.) – laimingas „Android“.

Paprastai mokami VPN paprastai yra geriausios kokybės, tačiau a Nemokamas VPN tai taip pat gali būti geriausias pasirinkimas, atsižvelgiant į mūsų konkrečius poreikius. Užmezgę VPN ryšį galime gauti papildomą saugumo sluoksnį naršydami abejotinus puslapius, prisijungti prie viešojo Wi-Fi arba išvengti regioninių kai kurių internetinio turinio blokų. Kokie yra geriausi VPN, kuriuos šiuo metu galime naudoti neišleisdami nė cento iš savo kišenės?

4 veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš pradedant naudoti nemokamą VPN

Kaip ir beveik viskas gyvenime, VPN paslaugos siūlymas turi gana didelę kainą ir su tuo susijusias priežiūros išlaidas. VPN atveju tam reikia turėti kelis serverius skirtingose ​​šalyse, techninį palaikymą, plėtrą ir ilgą laiką.

Todėl prieš pradėdami naršyti naudodami nemokamą VPN – ypač atsižvelgiant į tai, kad tai darome siekdami didesnio privatumo – svarbu atsižvelgti į keletą dalykų:

  • Koks jūsų verslo modelis? Kaip sakome, VPN paslaugos išlaikymas, kai serveriai yra išsibarstę po visą planetą, yra brangūs. Pinigai tikrai turi būti iš kažkur, taigi, jei naudojame „nemokamą“ paslaugą, iš kur tie pinigai? Kai kurios įmonės siūlo ribotą nemokamą planą, kad galėtume pereiti prie jų mokamų prenumeratų, o kitos pateikia skelbimus arba parduoda mūsų asmeninius duomenis, kad susigrąžintų dalį savo investicijų ir gautų pelno. Mums aišku tik tai, kad nenorime, kad jos pardavinėtų mūsų duomenis išorinėms įmonėms, todėl prieš pradedant naudotis nemokamu VPN patartina peržiūrėti jų verslo modelį.
  • Ar paslauga saugo vartotojo įrašus ar žurnalus? Daugelis VPN teigia, kad jie nesaugo jokių įrašų apie tai, ką vartotojas veikia prisijungęs, tačiau visada patartina perskaityti politiką ir paslaugų teikimo sąlygas, kad įsitikintumėte, jog visi mūsų veiklos duomenys yra visiškai ištrinti, kai tik uždarome ryšį.
  • Kokie yra nemokamo plano trūkumai ar kompromisai? Kaip sakome, nemokami VPN paprastai turi tam tikrų apribojimų. Kai kurios įmonės leidžia suvartoti tik tam tikrą megabaitų kiekį per mėnesį, o kitos sumažina ryšio greitį piko valandomis. Pirmiausia turime įvertinti, ar šie partneriai mums atrodo priimtini ir atitinka mūsų poreikius.
  • Kokios informacijos prašote užsiregistruoti ir naudotis paslauga? Prisiregistruodami kai kurie VPT teikėjai prašo mūsų tam tikros informacijos, pvz., vardo, el. pašto adreso ar slaptažodžio, o kiti leidžia mums naudotis savo paslauga nepateikdami jokios išankstinės informacijos. Jei mūsų tikslas yra naršyti anonimiškai ir privačiai, kuo mažiau duomenų turėsime pateikti, tuo geriau.

Be to, jei mūsų pagrindinis tikslas yra išvengti regioninių blokų, taip pat rekomenduojama peržiūrėti kiek skirtingų vietų siūlo paslaugą.

Geriausi nemokami šiuo metu VPN

Nepaisant to, pažiūrėkime, kurie yra geidžiamiausi nemokami VPN, kuriuos šiandien galime rasti rinkoje.

1. ProtonVPN

Pagrindinė „ProtonVPN“ žvaigždė yra ta nėra mėnesio duomenų limito, todėl galime juo naudotis tiek, kiek norime. Kaip galite įsivaizduoti, reikia atsižvelgti į tai, kad nemokami vartotojai turi mažesnį prioritetą pralaidumui srauto piko metu, todėl tam tikru paros metu galime pastebėti tam tikrus greičio sumažėjimus.

Kitas teigiamas dalykas yra tai, kad galime prisiregistruoti tik naudodami el. pašto adresą. Dabar vienu metu galima prijungti tik vieną įrenginį, o galimų vietų skaičius ribojamas iki 3. Taip pat nėra P2P palaikymo, tačiau iš teigiamos pusės reikia paminėti, kad ProtonVPN galioja griežta „no logs“ politika. Žiniatinklyje ar jokiuose jo klientuose taip pat nėra skelbimų, skirtų asmeniniams kompiuteriams ar mobiliesiems įrenginiams, o tai visai neblogai.

Pasiekite „ProtonVPN“ nemokamai

2. Windscribe

„Windscribe“ yra gana nauja VPN paslauga ir sulaukė daug dėmesio dėl savo dosnių nemokamų planų. Už nulį eurų per mėnesį turime prieigą 10 GB duomenų per mėnesį, nors jie dažnai skelbia pasiūlymus iki 20 koncertų per mėnesį (ar net 50 GB, kaip jau kurį laiką aptarėme šiame KITAME ĮRAŠE). Yra netgi galimybė užsidirbti daugiau koncertų, dalinantis tviterius apie įmonę ir panašius veiksmus.

„Windscribe“ nesaugo prisijungimo žurnalų, IP ar puslapių, kuriuose lankomės, įrašų. Kol esame prisijungę prie serverio, jis išlaiko mūsų vartotojo vardą, tačiau atsijungus nuo seanso visi duomenys automatiškai ištrinami po 3 minučių. Kalbant apie saugumą, jis naudoja 256 bitų AES šifravimo protokolą ir 4 096 bitų RSA raktą. Vienas iš labiausiai rekomenduojamų nemokamų VPN šiuo metu.

Prisijunkite prie „Windscribe“.

3. Hotspot Shield VPN

„Hotspot Shield“ yra viena iš nedaugelio VPN įmonių, siūlančių mokamas ir nemokamas paslaugas. Vienas iš didžiausių jo privalumų yra tai, kad galime juo naudotis iki 5 įrenginių vienu metu, be to, duomenų limitas yra daug dosnesnis nei daugumai kitų, o maksimalus suvartojimas yra 500 MB per dieną (15 GB per mėnesį).

Programa yra labai paprasta naudoti ir joje yra daugiau nei 2500 serverių, išsidėsčiusių visoje planetoje (galima daugiau nei 70 vietų), nors su nemokamu planu galime prisijungti tik prie tam tikro serverių skaičiaus. Yra ir reklamų, bet kadangi jos nelabai erzina, tai nėra didelė problema.

Žinoma, reikia paminėti svarbią detalę, kad patekę į „Hotspot Shield“ puslapį pamatysime, kad nėra „nemokamo plano“, kurį galėtume pasirinkti iš pat pradžių. Pirmiausia turime užsiregistruoti 7 dienų nemokamam „Elite“ prenumeratos bandomajam laikotarpiui, atšaukti prenumeratą ir toliau naudotis nemokamu planu (tai taip pat reiškia, kad reikia pateikti mokėjimo būdą). Bet kokiu atveju, vienas galingiausių nemokamų VPN, kurį šiandien galime rasti.

Prieiga prie Hotspot Shield

4. Turbo VPN

A Greitas ir neribotas VPN suderinamas su „Android“, „Windows“, „iOS“ ir „MacOS“ ir siūlo iki 8 skirtingų vietų pagal nemokamą planą: Nyderlandai, Jungtinė Karalystė, JAV (Niujorkas), JAV (San Franciskas), Kanada, Vokietija, Indija ir Singapūras.

Mobilioji programa turi keletą įdomių funkcijų, tokių kaip galimybė filtruoti kurios programos prisijungia naudodamos VPN, o kurios ne. Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų patirtį naudojant šią platformą ir kitą informaciją, pvz., jos privatumo politiką, galite pažvelgti į apžvalgą, kurią prieš kurį laiką skyrėme tinklaraštyje.

Pasiekite Turbo VPN

5. Paslėpk.aš

Didelis Hide.me naudojimo pranašumas yra tas, kad jis neišsaugo jokių žurnalų ir net nemokamoje versijoje nėra skelbimų. Šiuo metu bendrovė siūlo 10 GB duomenų per mėnesį su nemokamu planu, nors serverių skaičius yra toks apribota 5 skirtingose ​​​​vietose.

Todėl, jei norime prisijungti prie serverių labai konkrečiose šalyse, mums gali nepavykti toli nueiti su Hide.me. Dabar susiduriame su labai rekomenduojama alternatyva, kaip pridėti tą papildomą apsaugos sluoksnį, kai naršome internete arba esame prisijungę prie bibliotekos Wi-Fi, oro uosto ir panašiai.

Prisijunkite prie Hide.me

6. Pagreitinti

„Speedify“ turi kelis savo naudai veiksnius. Su nemokamu planu gauname prieigą viena greičiausių VPN paslaugų Šiuo metu yra daug serverių (daugiau nei 70). Tą patį, ką gauna aukščiausios kokybės platformos abonentai.

Kita vertus, pirmąjį mėnesį duomenų suvartojimas ribojamas iki 5 GB. Nuo tada limitas dar labiau sumažinamas, kol lieka ne daugiau kaip 2 GB duomenų per mėnesį. Puikus VPN, jei mes ieškome greičio ir greičio.

Prieiga prie Speedify

7. SurfEasy

„SurfEasy“ sukūrė ta pati „Opera“ naršyklės komanda. Būtent dėl ​​šios priežasties galime rasti jį integruotą į pačią naršyklę, nors jie turi ir nepriklausomą programėlę, kurią galime naudoti ne tik naršyti internete.

taip gerai VPN duomenų suvartojimas yra neribotas Jei naudojame jį per „Opera“ naršyklę, kai pereiname prie „SurfEasy“ programos versijos, šis limitas yra 500 MB per mėnesį. Čia galite pamatyti daugiau informacijos apie „Opera“ integruoto VPN veikimą KITAS ĮRAŠAS.

Pasiekite „SurfEasy“.

8. Cloudflare WARP

Pirmas dalykas, kurį reikia paaiškinti dėl WARP, yra tai, kad jis nėra skirtas paslėpti mūsų IP. Užuot priemonė, palengvinanti prieigą prie turinio su regioniniu blokavimu, WARP pristato save kaip „VPN žmonėms, kurie nežino, ką reiškia VPN“ (tai yra jo šūkis), o jo tikslas yra apsaugoti mūsų privatumą ir saugumą jungiantis prie interneto. Tai reiškia, kad tai neleidžia jums pasirinkti jokios vietos ar serverio, jei tai yra tai, ko mes ieškome.

Paraiška yra visiškai nemokama ir neribota, nors yra ir mokėjimo paslauga WARP +, kuri siūlo didesnį greitį ir didesnį duomenų šifravimą už 3,99 euro per mėnesį. Galime atsisiųsti programą Android iš „Play“ parduotuvės, arba sukonfigūruoti nemokamą „Cloudflare“ DNS, jei naudojame kompiuterį (montavimo vadovas).

9. Tunelinis lokys

„TunnelBear“ yra viena iš aukščiausios kokybės ir „patogių“ VPN paslaugų, kurią galime rasti. Tačiau, nors jis turi nemokamus ir aukščiausios kokybės planus, su nemokamu planu turėsime tik prieigą 500 MB duomenų per mėnesį. Tai gana ribotas skaičius, nors laisvų vietų skaičius siekia daugiau nei 20.

Ryšys yra labai stabilus ir laikui bėgant įmonė sumažino reikalavimus, kad būtų galima užsiregistruoti, taip, kad dabar jie net neklausia mūsų vardo, kad pradėtų naudotis programa. Labai ribota paslauga srauto atžvilgiu, bet tai gali būti puiku, jei jos mums reikia tik konkrečioms progoms, keliaujant ar panašiai.

Prieiga prie TunnelBear

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found