Kaip pasidaryti gerą asmenukę: 10 itin praktiškų patarimų

Padaryti tobulą asmenukę nėra lengva. Net nėra lengva padaryti gerą asmenukę. Reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių. Kartais matome nuotraukas, kurias įžymybės daro „Instagram“, ir manome, kad jos neturi jokios naudos. Ar tikrai manote, kad nuotrauka, kurią Pilar Rubio šįryt paskelbė savo profilyje, pasirodė burtų keliu? Kaip ir viskas gyvenime, tai reikalauja pastangų ir praktikos. Daug praktikos. Šiandien apžvelgiame 10 pagrindinių patarimų, kuriuos reikia turėti omenyje, kad padarytumėte tobulą asmenukę. Atkreipkite dėmesį, vaikai!

Raskite tobulą kampą

Užuot fotografavęs tiesiai, šiek tiek paeksperimentuokite su skirtingais kampais. Sukant fotoaparatą į dešinę arba į kairę, jūsų funkcijos bus ryškesnės. Kita vertus, jei nukreipsite fotoaparatą iš viršaus, jūsų akys atrodys didesnės. Be to, tokiu būdu išvengsite prakeiktos kiaulės nosies. Pagrindiniai akcentai paprastai nėra labai rekomenduojami.

Bet kuriuo atveju geras patarimas – nenukreipti nė vieno iš šių kampų į kraštutinumą. Subtilumas yra raktas.

Apšvietimas, jei jis natūralus: daug geresnis

Natūrali šviesa yra geriausia, kai reikia padaryti gerą asmenukę. Kai tik įmanoma, stenkitės atsigulti ten, kur gali pasiekti saulės spinduliai, arba šalia lango. Tai padeda natūraliai pašviesinti veidą ir sumažinti šešėlius.

Žinoma, bet kokia kaina venkite dirbtinės šviesos iš prožektorių ir fluorescencinių lempų. O ką mes veikiame naktį, arba jei esame tamsiame bare? Tada ieškokite žvakės, kuri skleidžia šiek tiek šviesos. Kitas dalykas, kurį galite padaryti, tai padidinti ekrano ryškumą darydami momentinę nuotrauką: jis suteikia šiek tiek šviesos, todėl nereikės naudoti blykstės.

Bėk nuo šešėlių

Pasak fotografijos ekspertų, nėra nieko blogiau už šešėlius, mestus ant veido. Tai labai nemalonu. Taip pat dėl ​​to susidaro maišeliai po akimis.

Jei abejojame, geriausia susiduria su tiesioginiais saulės spinduliais arba visiškai pavėsyje. Pustoniai paprastai neveikia gerai. Geriausias dienos laikas fotografuoti yra saulėtekis arba saulėlydis, kai šviesa švelni.

Šypsokis taip, lyg nuo to priklausytų tavo gyvenimas

Kai šypsena yra natūrali, ji visada gerai atrodo nuotraukoje. Žinoma, neatrodykite pernelyg priverstinai, kitaip pasieksite priešingą efektą. Ir mes nenorime, kad mūsų draugai galvotų, kad tuoj pateksime į psichiatrinę ligoninę, ar ne?

Daugelis influencerių rekomenduoja šypsotis veidrodyje tol, kol rasime tobulą šypseną. Taip pat nereikia pulti į tuos kraštutinumus. Veikiantis triukas: „Pabandykite šypsotis akimis“, ir pamatysite, kaip jūsų išraiška suteikia pozityvumo daug natūraliau.

Daryk daug asmenukių

Niekada nepasitenkinkite pirmąja padaryta nuotrauka. Jei norite į savo RRSS įkelti aktualų momentą vaizdo pavidalu, būtinai padarykite daug momentinių nuotraukų. Už kiekvieną gerą asmenukę rasite dar 50 ar 100 ne taip gerai. Tos nuotraukos niekada nebus publikuojamos, bet patikinu, kad geras asmenukių medžiotojas savo išmaniojo telefono vidinėje atmintyje turi šimtus ir tūkstančius tų „gudrių“ nuotraukų.

Pastovumas yra sėkmės paslaptis. Praktikuokite ir fotografuokite daug asmenukių ir pamatysite, kaip laikui bėgant pastebimai patobulėsite.

Filtrai ir redagavimas

Nuomonės kaip asilai: kiekvienas turi savo. Specialistai rekomenduoja būti natūralūs, bet jei neišvengsime uždėti filtrą, tai bent jau subtilu.

Šis filtras yra tikrai šaunus, bet negalime pasakyti, kad jis yra subtilus

Klasikinis „selfie“ fotoaparatų grožio režimo retušavimas taip pat turi būti su druska. Jei praleidžiame, rezultatai dažniausiai būna labai dirbtiniai ir pasiekia priešingą efektą, nei ketinama. Saugokis!

Jei ieškome programėlės asmenukėms redaguoti ir kitokiam retušavimui, galime išbandyti mobiliuosius nuotraukų redaktorius, tokius kaip FaceTune ar VSCO. Tai programėlės, kurias rekomenduoja grožio tinklaraštininkės, tokios kaip Amanda Steele, ir tiesa ta, kad jos duoda labai gerų rezultatų.

Atsisiųsti QR kodą Facetune2 – asmenukių redaktorius: filtrai ir retušavimas Kūrėjas: Lightricks Ltd. Kaina: Nemokamas Atsisiųskite QR kodą VSCO: nuotraukų ir vaizdo įrašų rengyklė Kūrėjas: VSCO Kaina: Nemokama

Ką man daryti su savo veidu?

Šiek tiek pakreipkite galvą ir pasukite į šoną. Paslaptingai tai yra kažkas, kas paprastai puikiai tinka asmenukėms. Kitas dalykas, kurį galite padaryti, tai rasti savo gerąją pusę.

Kai kurie žmonės nori visada rodyti savo kairįjį arba dešinįjį profilį. Kodėl jie taip išeina geriau? Mūsų geroji pusė dažniausiai būna simetriškiausia, todėl ją naudojant nuotraukose išryškėjame geriau.

Viso kūno asmenukės

Jei norime parodyti nuostabius naujausios dietos rezultatus arba naujausią ką tik įsigytą aprangą ir nufotografuoti visą kūną:

  • Venkite netvarkingų vietų arba vietų su daugybe fono elementų. Jie atitraukia dėmesį nuo to, ką norite pabrėžti: jūsų kalno kūno.
  • Pasukę juosmenį į fotoaparatą galite parodyti labiau stilizuotą figūrą.

Per daug negalvok

Asmenukės, kurios atrodo per daug „įtemptos“ ar „priverstos“, niekada nebus tinkamos. Žmonės dažnai tai supranta, kai pamato labai dirbtinę asmenukę. Jei matote, kad negaunate jokio įvaizdžio, verta pailsėti. Tikriausiai po kurio laiko sulauksite kur kas natūralesnių ir akį traukiančių fotoaparato rezultatų.

Venkite klišių

Kim Kardashian ančių snukučių jau seniai nebėra. Gerai, jie daro jums labai stilizuotus skruostikaulius, bet jei norite būti originalūs, tokių pozų tikrai išvengsite visa savo siela.

Puodeliai yra labai nuo 2004 m.

Tokiais atvejais šviežumas dažniausiai yra svarbiausias.Taigi, jei negaunate išsireiškimo, kurio ieškojote, geriausia trumpam padėti telefoną į šalį. Tada vėl pakelkite telefoną, sufokusuokite ir nufotografuokite asmenukę per mažiau nei 15 sekundžių.

Saugokitės veidrodžių!

Venkite veidrodžių, nebent jie yra būtini norint gauti norimą kadrą. Jei naudosite veidrodį, nuotraukoje ne tik matysis telefonas, bet ir gali sukelti nepageidaujamą akinimą bei atspindžius. Jie visiškai sulaužo magiją. Kuo toliau tuo geriau.

Galiausiai taip pat patartina išmanyti visas mūsų mobiliojo telefono fotoaparato teikiamas galimybes techniniame lygyje (objektyvo diafragma, vaizdo stabilizatorius, HDR, skaitmeninis priartinimas ir kt.). Jei norite sužinoti daugiau apie tai, pažiūrėkite šis kitas įrašas.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found