Kaip suklastoti vietą „Android“ mobiliajame telefone – „Happy Android“.

Daugelis mobiliųjų programų ir žaidimų siūlo tam tikras funkcijas, priklausomai nuo mūsų geografinės padėties. Kitiems, kad veiktų, reikia suaktyvinti lokalizaciją, o kai kuriais atvejais tam tikros programos pasiekiamos tik tam tikrose šalyse arba geografinėse vietovėse. Arba kitaip: GPS vieta atlieka esminį vaidmenį mūsų santykiuose su savo telefonu.

Šiuo metu gali būti keletas priežasčių, dėl kurių mes norime suklastoti mūsų tikrąją vietą, privatumo sumetimais arba bandymams konkrečioje programoje (jei esame programų kūrėjai). Jei atsiduriame tokioje situacijoje, „Android“ naudotojams tai tikrai lengva, nes pakanka atlikti keletą „pataisymų“, kad virtualizuotume savo vietą ir telefonas patikėtų, kad esame Aliaskoje, Tibete ar pačiuose Baltuosiuose rūmuose. . Pažiūrėkime, kaip tai gauti.

Susijęs įrašas: Kaip ištaisyti GPS klaidas „Android“.

1 veiksmas: suaktyvinkite kūrėjo parinktis

Pirmas dalykas, kurį turime padaryti norėdami apgauti mūsų „Android“ įrenginio GPS, yra suaktyvinti kūrėjo parinktis. Tai suteiks mums prieigą prie daugelio nustatymų, kurių paprastai nėra standartinėse sistemos konfigūracijos parinktyse.

  • Atidarykite meniu "Nustatymai„Iš Android ir įveskite“Sistema -> Telefono informacija“. (Kai kuriuose įrenginiuose ši parinktis taip pat paprastai yra tiesiogiai „Nustatymai”)
  • 7 kartus iš eilės spustelėkite „Konstrukcijos numeris”.
  • Ekrane automatiškai pasirodys pranešimas, nurodantis, kad kūrėjo parinktys suaktyvintos.

Dabar, jei įvesime „Nustatymai -> Sistema„Pamatysime, kad yra naujas meniu, vadinamas Gamintojo nustatymai.

2 veiksmas: įdiekite programą, kad suklastotumėte GPS vietą

Tada turime atsisiųsti programą, kuri mūsų GPS pateikia klaidingas vietas. Šiuo metu yra daug programų, leidžiančių suklastoti vietą, nors yra 3, kurios ypač išsiskiria:

  • Suklastota GPS vieta: Naudodami šį įrankį galime vos keliais paspaudimais teleportuotis į bet kurią pasaulio vietą. Viskas, ką turime padaryti, tai naršyti žemėlapyje ir pasirinkti, kur norime vykti. Kai nuspręsime, spustelėkite apatinėje kairiojoje paraštėje pasirodžiusį žalią mygtuką „Play“ ir nuo čia visos programos, kurias įdiegėme įrenginyje, patikės, kad esame toje vietoje. Norėdami sustabdyti modeliavimą, tiesiog paspauskite mygtuką dar kartą ir viskas grįš į įprastas vėžes.
Atsisiųsti QR kodą netikrą GPS vietą Kūrėjas: Lexa Kaina: Nemokamas

  • Apsimetinėti GPS su vairasvirte: vienas iš programos apribojimų Suklastota GPS vieta yra tai, kad tai neleidžia mums judėti arba judėti taip, tarsi mes tikrai būtume toje vietoje. Norėdami tai išspręsti, galime įdiegti tokią aplikaciją kaip „Mock GPS“: pasirinkę virtualią telefono vietą, jame esančia vairasvirte galime judėti vietoje ir jaustis, kad tikrai vaikštome po teritoriją.
Atsisiųskite QR kodo modeliuotą GPS su vairasvirte Kūrėjas: marlove.net Kaina: Nemokama

  • Suklastota GPS vieta – GPS JoyStick: geriausia programa, skirta imituoti netikrą vietą. Jis yra daug sudėtingesnis nei ankstesnieji ir leidžia mums atlikti tokius veiksmus, kaip nustatyti maršrutą, kad atrodytų, jog tikrai esame toje vietoje, nereikalaujant būti su vairasvirte, ranka rodančia kur judame.
Atsisiųskite QR kodo netikrą GPS vietą – GPS JoyStick Kūrėjas: „App Ninjas“ Kaina: Nemokamas

3 veiksmas: suaktyvinkite vietos modeliavimą

Dabar, kai turime visas dalis, galime tik pasakyti „Android“, kad suaktyvintų virtualią GPS vietą. Dėl to mes ketiname "Nustatymai -> Sistema -> Kūrėjo parinktys"Ir spustelėkite"Pasirinkite vietą, kad imituotumėte vietą”.

Čia sistema leis mums pasirinkti programėlę, kuri bus naudojama apgaudinėti įvairias telefono GPS vietos nustatymo sistemas (Fake GPS Location, Mock GPS with Joystick arba GPS JoyStick).

Nuo šio momento mums tereikia atidaryti ką tik pasirinktą programą ir pasirinkti paskirties vietą. Kai suaktyvinsime naują vietą, likusios „Android“ programos ir paslaugos veiks taip, lyg būtume toje vietoje.

Įspėjimai

  • Jei norime praleisti ageografinės vietos blokavimas Taip pat gali tekti užmaskuoti savo IP (daugelis platformų tikrina įrenginio vietą ir IP adresą, kad surastų mus žemėlapyje). Norėdami tai padaryti, taip pat turite įdiegti VPN ir užmegzti ryšį su serveriu, esančiu paskirties vietoje. Jei nenorime leisti pinigų, galime naudoti nemokamą „Android“ skirtą VPN Turbo VPN arba Windscribe.
  • Vietos modeliavimas skirtas tik kūrimo ir bandymo aplinkoms. Tai reiškia, kad dėl nuolatinio tokio tipo programų naudojimo mūsų Android GPS gali nustoti tinkamai veikti (net ir išjungus klaidingą vietą).

Pastarąjį dalyką svarbu pabrėžti, nes suklastotų vietų naudojimas žaidimuose, tokiuose kaip „Pokémon Go“, per pastaruosius kelerius metus sukėlė problemų daugelyje terminalų. Kažkas, ką galiu patvirtinti iš pirmų lūpų: niekada nesu gavęs tiek daug užklausų šiame tinklaraštyje, kaip tada, kai rinkoje pasirodė garsusis „Niantic“ žaidimas, ir daugeliu atvejų visa tai kilo dėl beatodairiško tokio tipo programėlių naudojimo. Todėl nėra nieko geriau, kaip juos naudoti atsakingai, o jei kitose programose randame kokių nors problemų, geriausia jas pašalinti ir prie kažko kito, drugelio.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found