Konvertuoti tekstinį failą į Excel (.TXT į .XLS)

„Microsoft Excel“ siūlo galimybę importuoti tekstinį dokumentą į skaičiuoklę, galinti konvertuoti .txt sąrašą į xls arba xlsx formatą. Tai labai naudinga funkcija, kai turite daug neapdorotos informacijos ir norite ją suformatuoti, kad galėtumėte klasifikuoti elementus atitinkamose ląstelėse.

  • Nuo "Duomenys»Pasirinkti« Gauti išorinius duomenis iš teksto«.

  • Tada pasirinkite tekstinį failą. Pavyzdyje mes paėmėme failą, kuriame yra 8 pavadinimai kableliais atskirtas. Pirmame lange turite nurodyti, kaip norite atskirti visus nepriklausomus duomenis nuo kitų. Mūsų atveju kiekvieną elementą ribos kableliai, todėl pažymime «Apribota«.

  • Dabar turite nurodyti, kuris yra separatorius kurį ketinate naudoti. Pavyzdyje paveikslėlyje jie bus kableliais.

  • Taip pat galite pasirinkti Formatas norite, kad jie turėtų duomenis. Mūsų atveju, kadangi tai yra vardų sąrašas, galime pasirinkti «bendras"Arba"Tekstas«. Šiuo metu taip pat galite nurodyti sudėtingesnius duomenų formatus ir skirtukus.

  • Galiausiai nurodykite, kur norite įdėti eksportuotus duomenis. Pavyzdžio atveju sąrašas prasidės nuo A1 iki H1 langelių.

  • Spustelėkite "Sutikti»Kad baigtumėte importuoti duomenis ir įklijuoti juos į skaičiuoklę.

Kaip matote, tai labai paprasta užduotis, kuri kai kuriais atvejais gali sutaupyti daug galvos skausmo, ir tai gali būti labai naudinga, jei turite dirbti su dideliu duomenų kiekiu, kad galėtumėte valdyti informaciją daugiau patogus ir supaprastintas būdas.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found