Ar tikrai KODI galima įdiegti PS4? Atsakymai!

Praėjusią savaitę peržiūrėjau sprendimus, kaip pamatyti KODi „Chromecast“ ir nuo tada galvojau, ar tikrai būtų įmanoma padaryti ką nors panašaus ir įdiekite KODI į PS4.

Ar KODI galima įdėti į PlayStation 4?

Nekenčiu „clickbait“ antraščių. Jie mane labai supykdo, ir atsitiktinai prieš kelias dienas aptikau straipsnį iš vienos iš tų ispanų informacinių svetainių, kurių pavadinimas patraukliausias: „Kaip įdiegti KODI PS4“. Tai yra mano! As maniau. Ir kvaila iš manęs, nes spustelėjus ir įvedus naujienas, sprendimas perkelti KODI į PlayStation 4 buvo „įdiegti Plex“. A) Taip. Jokiu problemu. Kaip?! Ar tai pokštas, tiesa?

„Plekso metodo“ sukčiavimas

Tiesa ta, kad jei „Google“ ieškosime termino „Kaip naudoti KODI PS4“, pirmieji rezultatai, kuriuos rasime, visi jie bus susiję su „Plex metodu“. Tai, beje, yra ne kas kita, kaip eufemizmas, teigiantis, kad KODI tiesiog negalima įdiegti konsolėje ir vietoj to galime įdiegti kitą medijos leistuvą (kuris neturi nieko bendra su XBMC grotuvu).

„Sony“ konsolė niekada neleis jūsų sistemoje įdiegti „Kodi“ dėl labai aiškios priežasties: nors tai atvirojo kodo projektas – tai labai pagirtina – tai programa, kuri tam tikromis aplinkybėmis leidžia leisti nelegalų turinį, žinoma. nepriimtina konsolės gamintojui.

Ieškote alternatyvų: Taip, galite įdiegti KODI PS4 ...

… Bet tai visai nelengva. Pasivaikščiojęs internete, atradau, kad yra būdas įdiegti tą prakeiktą grotuvą PlayStation 4. Nors asmeniškai aš to nerekomenduočiau. paaiškinu.

Yra puslapis, pavadintas KODIPS4.com, kuriame jie labai išsamiai paaiškina, kokio metodo reikia laikytis. Visko nutinka įdiegiant veikiančią Ubuntu versiją į laikmeną (ne Live-CD, o visiškai funkcionalų diegimą).

Tam būtina naudoti „VirtualBox“. sukurti virtualią mašiną ir įdiekite „Ubuntu“ mažiausiai 16 GB talpos atmintinėje. Ubuntu diegimo metu taip pat reikės sukurti papildomą skaidinį, kuriame bus įdiegta PS4 įkrovos programa (įrankis, leidžiantis paleisti konsolę iš USB).

Nuo čia viskas susideda iš konsolės paleidimo, pendriuko įdėjimo ir „Linux“ įkroviklio paleidimo, kad PS4 paleistų USB atmintinėje esančią „Ubuntu“ versiją.

Kodėl „pendrive“ triukas neveikia

Teoriškai tai yra kaip tik mums reikalingas metodas, nes jis leidžia mums įkelti Ubuntu iš laikmenos ir, patekę į operacinę sistemą, įdiegti KODI, tarsi dirbtume kompiuteryje. Geriausia tai, kad naudojant USB atmintinę konsolės kietasis diskas lieka nepažeistas ir leidžia toliau žaisti žaidimus įprastai. Taigi, kur yra problema?

Problema ta, kad norėdami priversti PS4 įkelti Ubuntu, turime padaryti tai, kas vadinama jailbreak, o tai visiškai sugriauna konsolės garantiją. Tačiau tai nėra didžiausia problema: didelė kliūtis ta, kad „gudrybė“ tik veikia jei turime konsolę su 5.05 programine įranga arba žemesnė. Tai yra gana sena programinės įrangos versija.

Todėl, jei norime įkelti Ubuntu iš konsolės, kad galėtume naudoti KODI, taip pat kitas programas, tokias kaip Steam, emuliatorius ir kitas, turėsime grąžinti programinę-aparatinę įrangą ir niekada jos neatnaujinti. Ar verta nežaisti internete ar naudoti tiek daug kitų PS4 funkcijų, kad galėtumėte naudoti KODI versiją, kuri, be to, nėra optimizuota mūsų žaidimų konsolės aparatinei įrangai? Asmeniškai manau, kad ne.

Bet kokiu atveju, tikiuosi, kad šis straipsnis padės mums šiek tiek aiškiau suprasti, ką iš tikrųjų reiškia „KODI įdiegimas PS4“, ir nesižavėti „clickbait“ antraštėmis ir garsiuoju „Plex metodu“.

Galbūt jus domina: Geriausi legalūs KODI priedai: nemokami serialai ir filmai

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found