10 geriausių „Android“ vaizdo grotuvų – „Happy Android“.

Kartais „Android“ įrenginyje saugomo vaizdo įrašo peržiūra gali tapti nemažu išbandymu. Dėl didelio skaičiaus formatai ir kodekai kurie tvarkomi šiandien, tai paprastai yra daugiau nei įprastai nei mūsų žaidėjas negali jo atgaminti ir mes turime išbandyti kitas alternatyvas. Laimei, kiekis android vaizdo grotuvai yra didžiulė rinka, daugelis iš jų yra tikrai puikios kokybės.

Jei turite vaizdo įrašą ir nė vienas iš grotuvų, kuriuos toliau įvardinsime, negali jo atkurti... tai gali reikšti tik tai, kad tai, ką turite rankoje, yra ne kas kita, kaip VHS juosta. Šitie yra 10 geriausių 2017 m. „Android“ vaizdo grotuvų:

Geriausios programos, leidžiančios leisti vaizdo įrašus „Android“.

MX grotuvas

MX grotuvas yra programų karalius leisti vaizdo įrašus „Android“.. Tai turbūt daugiausiai vaizdo formatų palaikanti programėlė ir vargu ar rasite failą, kurio ji nepajėgtų atkurti. Tai viską suryja. Tai taip pat buvo viena iš pirmųjų programų, apimančių tokias funkcijas kaip aparatinės įrangos pagreitis ir dekodavimas, valdymas gestais arba ekrano užraktas. Be to, ji turi tikrai supaprastintą sąsają. Bingo.

Atsisiųskite QR kodo MX grotuvą Kūrėjas: MX Media (anksčiau J2 Interactive) Kaina: Nemokama

VLC, skirta Android

Garsusis vaizdo grotuvas taip pat turi visiškai veikiančią „Android“ versiją. Kaip ir savo darbalaukio versijoje, VLC gali atkurti viską, kas jam metama: nuo niekšingų failų mp4 arba mkv dar mažiau paplitę formatai, pvz flac. Beje, ar žinote, kuris yra garsiojo oranžinio VLC kūgio kilmė ? Šie koledžo vaikai...

Atsisiųskite QR kodo VLC, skirtą Android Kūrėjas: Videolabs Kaina: Nemokama

Kodi (anksčiau žinomas kaip XBMC)

Kodi Tai programa, kuri yra autentiška daugiau nei vaizdo grotuvas žiniasklaidos centras. Be to, kad galime atkurti mūsų vietinius failus „Kodi“ siūlo galimybę žiūrėti serialus, filmus ir kt. transliacija. Jei turėtume ieškoti kažko ne taip, sakytume, kad sąsaja atrodo skirta dideliems ekranams. bet kokiu atveju Kodi veikia vienodai gerai tiek planšetiniuose, tiek kišeniniuose išmaniuosiuose telefonuose. Be to, programėlė nemokama ir be skelbimų. Jūs negalite prašyti daugiau.

Atsisiųskite QR kodą Kodi Kūrėjas: XBMC Foundation Kaina: Nemokama

PlayerXtreme vaizdo grotuvas

Šis daugialypės terpės grotuvas pradėjo savo kelionę „iOS“, tuo pat metu padarė šuolį prie „Android“ ir nuo tada toliau kovoja. Programėlė priima daugiau nei 40 failų formatų, subtitrų ir aparatinės įrangos spartinimo. Jame taip pat yra keletas tinkinimo parinkčių, tokių kaip subtitrų dydžio reguliavimas, atkūrimas po kadro, kintama atkūrimo sparta ir tt Be to, tai leidžia mums leisti srautinį turinį iš savo kompiuterio, NAS ir siųsti daugialypės terpės informaciją į „Chromecast“.

Atsisiųskite QR kodo grotuvąXtreme Media Player – Filmai ir transliacijos Kūrėjas: Xtreme Media Works Kaina: Nemokamas

AC3 grotuvas

AC3 kodekas daugeliui „Android“ vartotojų paprastai yra tikra problema. Taigi kodėl gi nesukūrus grotuvo, kuris jį skaito savaime? AC3 Player taip pat atkuria daug kitų formatų ir kodekų, taip pat skaito subtitrus ir valdo atkūrimo greitį.

Programėlė parduotuvėje nerasta. 🙁 Eikite į parduotuvę „Google“ žiniatinklio paieška

AllCast

AllCast tai vaizdo grotuvas specializuojasi siunčiant ir leidžiant failus nuotoliniu būdu į mūsų „Chromecast“, „Roku“, „Apple TV“, „Xbox 360 / One“ ir bet kurį kitą įrenginį, kuris palaiko DLNA. Nemokamos versijos atkūrimo limitas yra 5 minutės, taigi, jei norime visiškai mėgautis šios fantastiškos programos galimybėmis, turėsime įsigyti profesionalią versiją.

Atsisiųsti QR kodą AllCast Kūrėjas: ClockworkMod Kaina: Nemokama

KMPlayer vaizdo grotuvas

Gera programa vaizdo įrašams ir filmams žiūrėti, kuri leidžia mums tvarkyti mūsų turinį bibliotekos formatu. Jis palaiko daugybę formatų (avi, mkv, mp4 ir kt.) ir leidžia leisti vaizdo įrašus, saugomus debesyje. Taip pat netrūksta subtitrų palaikymo, atkūrimo greičio valdymo ir daugelio kitų nustatymų, dėl kurių KMPlayer yra vaizdo grotuvas, koks turėtų būti.

Atsisiųskite QR kodo KMPlayer – vaizdo grotuvo kūrėjas: PANDORA.TV Kaina: Nemokamas

BSPlayer

Kitas puikus vaizdo grotuvas, skirtas „Android“. Dėl aparatinės ir programinės įrangos dekodavimo palaiko daugybę vaizdo formatų, be to, kad galite skaityti subtitrus (ir ieškoti jų internete, jei jų neturite) ir pasiūlyti keletą tinkinamų apvalkalų, kad žaidėjas būtų asmeniškas. Nemokama versija pateikiama su skelbimais, tačiau joje yra visos standartinės funkcijos.

Atsisiųsti QR kodą BSPlayer Kūrėjas: BSPlayer media Kaina: Nemokamas

MoboPlayer

MoboPlayer tai dar vienas iš tų žaidėjų, kurie neišsigąsta su jokiu failu. Jis atkuria visų tipų formatus, priima subtitrus, atkuria srautinį perdavimą ir turi galimybę plaukiojantis langas leidžia toliau žiūrėti atkūrimą, kol naudojame kitas programas. Vienintelis trūkumas, kad jo nėra ispanų kalba.

Atsisiųsti QR kodą MoboPlayer Kūrėjas: euphmia Kaina: Nemokama

Vaizdo grotuvas visų formatų

Baigėme šią geriausių „Android“ skirtų vaizdo įrašų grotuvų apžvalgą naudodami programą Vaizdo grotuvas visų formatų. Negalime sakyti, kad jie labai susilaužė galvą dėl pavadinimo, bet bent jau jis duoda tai, ką žada.

Leiskite vaizdo įrašus 4K ir Ultra HD raiška, ir palaiko daugybę vaizdo formatų nuo MKV, MP4, M4V, AVI, MOV iki 3GP, FLV, WMV, RMVB, TS ir daug kitų. Vienas geriausiai įvertintų „Google Play“ žaidėjų su 4,8 žvaigždutėmis.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje. Atsisiųsti QR kodo vaizdo grotuvą visi formatai – XPlayer Kūrėjas: InShot Inc. Kaina: Nemokamas

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found