Kaip įdiegti ir konfigūruoti priedus KODI – „The Happy Android“.

KODI Tai daugialypės terpės centras, turintis puikią galimybę atkurti vietinį turinį. Iš grotuvo sąsajos galime leisti vaizdo įrašus, muziką ir net žaisti vaizdo žaidimus. Jei norime žiūrėti televiziją, taip pat galime sukonfigūruoti atvirus IPTV kanalus arba žiūrėti serialus ir nemokamus filmus srautiniu būdu per 100% legalias platformas. Galimybės yra beveik neribotos.

Tačiau, norint atlikti visus šiuos dalykus, daugeliu atvejų mums prireiks įdiekite mūsų KODI priedus arba „priedus“.. Šie priedai yra programos, kurias paprastai kuria patys KODI vartotojai, o norint jas naudoti, būtina jas įdiegti ranka.

Kaip įdiegti ir konfigūruoti KODI priedus

Iš tiesų, KODI sąsaja gali būti ne tokia intuityvi, kaip norėtume. Todėl, jei tai yra pirmas kartas, kai bandome įdiegti vieną iš šių priedų, gali būti, kad tai šiek tiek išprotės, jei bandysime apakti.

Kalbant apie priedų diegimą, iš esmės turime 2 parinktis:

 • Atlikite tai iš oficialios priedų saugyklos.
 • Iš išorinių šaltinių.

Kaip įdiegti KODI priedą iš oficialios saugyklos

Prieš pradėdami, jei įrenginyje vis dar neįdiegėte KODI, galite jį atsisiųsti iš „Play“ parduotuvės arba iš oficialios programos svetainės.

Atsisiųskite QR kodą Kodi Kūrėjas: XBMC Foundation Kaina: Nemokama

Priedai, kuriuos randame oficialioje saugykloje Jie yra tie, kuriems KODI kūrėjai pritarė. Tai reiškia, kad jo kodas ir veikimas buvo peržiūrėti ir kad tai yra saugus papildinys, nepažeidžiantis jokių autorių teisių.

Čia randame priedų, tokių kaip „YouTube“, „Netflix“, „Spotify“, emuliatorius, IPTV klientus, subtitrus, dainų žodžius, tinkinimo apvalkalus ir daugybę kitų priedų, kad mūsų namų kinui būtų suteikta naujų funkcijų.

Šios pamokos pavyzdyje parodysime, kaip vyktų oficialaus „YouTube“ priedo diegimo procesas.

 • Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra spustelėti parinktį "Priedai"Įsikūręs KODI šoniniame meniu. Jei tai yra pirmas kartas, kai įdiegėme priedą, pamatysime pranešimą, kuriame sakoma „Įveskite papildinio naršyklę“. Paspaudžiame ant jo.

 • Mes paspaudžiame "Įdiegti iš saugyklos"(Jei žinome tikslų papildinio pavadinimą, taip pat galime jo ieškoti iš parinkties"Paieška”).

 • Čia pamatysime sąrašą visi galimi priedai suskirstyti pagal tipą (muzika, vaizdai, žaidimai, vaizdo įrašai ir kt.). Kadangi norime įdiegti „YouTube“ priedą, pasirenkame „Vaizdo įrašų priedai”.

 • Suradę „YouTube“ priedą, spustelėkite jį, kad pasiektumėte jo diegimo ir konfigūravimo skydelį.

 • Norėdami įdiegti priedą, tiesiog spustelėkite langelį, kuriame sakoma „Diegti”.

 • Prieš pradedant diegti, KODI gali paprašyti mūsų įdiegti kai kuriuos papildomus papildinius, reikalingus jo veikimui. Mes spaudžiame "Gerai”.

Kai tai bus padaryta, sistema pradės diegti visas priklausomybes ir failus, reikalingus, kad priedas veiktų. Kai diegimas bus baigtas, ekrane pamatysime pranešimą, nurodantį, kad viskas vyko teisingai.

Mūsų atveju, kadangi „YouTube“ yra vaizdo įrašo priedas, pamatysime, kaip jis atrodo priedų meniu kategorijoje „Vaizdo įrašų priedai”.

Jei norime įdiegti bet kurį kitą KODI priedą iš oficialios saugyklos, tą patį procesą turime pakartoti tiek kartų, kiek mums atrodo tinkama.

Kaip įdiegti KODI priedus iš išorinių saugyklų

KODI taip pat siūlo galimybę įdiegti priedus ne oficialioje priedų saugykloje. Tai yra trečiųjų šalių sukurti priedai ir yra laikomi „išorinio šaltinio“ priedais.

Jei naršydami internete susiduriame su vienu iš šių priedų, galime jį įdiegti KODI atlikdami šiuos veiksmus:

 • Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra leisti naudoti nežinomus šaltinius. Už jį, spustelėkite krumpliaračio piktogramą kuris pasirodo šoniniame meniu.

 • Mes ketiname "Sistema -> Priedai"Ir mes užtikriname, kad"Nežinomi šaltiniai“ jis suaktyvintas.

 • Dabar atsisiunčiame saugyklos, kurią norime pridėti, ZIP ir išsaugome jį savo įrenginio vidinėje atmintyje. Grįžtame į KODI ir šoniniame meniu pasirenkame "Priedai", ir tada, spustelėkite atidaryto langelio piktogramą kuri rodoma viršutinėje paraštėje.

 • Iš priedų naršyklės pasirenkame "Įdiegti iš ZIP"Ir įdiekite saugyklą, kurią ką tik atsisiuntėme.

Kai tai bus padaryta, nauja saugykla bus įtraukta į sąrašą ir mes galėsime įdiegti bet kuriuos joje esančius priedus iš "Priedai -> Įdiegti iš saugyklos“, Kaip mes padarėme pirmajame šios mokymo programos punkte.

Kaip nustatyti priedą

Dauguma KODI priedų leidžia atlikti kai kuriuos pakeitimus. Kartais reikia prisijungti, nustatyti vaizdo kokybę, subtitrus ir pan.

Jei naudojame kompiuterį, galime parodyti konfigūracijos meniu dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite priedo piktogramoje pagrindiniame meniu arba ilgai spausdami ekraną jei naudojame Android įrenginį.

Įėję į vidų, galime pakoreguoti visus atitinkamus nustatymus, kad papildinys veiktų pagal mūsų pageidavimus.

Galiausiai turėtume paminėti, kad jei randame priedą iš išorinės saugyklos ir jis atrodo per gerai, kad būtų tiesa, greičiausiai jis yra piratinis. KODI neskatina ir nerekomenduoja tokio tipo priedų, todėl tokių nuorodų čia nededame. Tiesą sakant, tai sukėlė daug problemų KODI projektui, ir mes nenorime, kad tokiai išsamiai ir vertingai programai kiltų pavojus dėl tokių problemų.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found